Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziwczyny, ja dopiero teraz bo gonię - wczoraj zadzwonili ze szpitala, ze we wtorek mam jechac;
przyczepa prawie wyremontowana 🙂
Marcelinka od 3 dni zasypia ok 23-24 i wstaje o 8 😞 a wdzien spi moze 3 razy po 5-20 minut masakra;

co dokolczyków to moge powiedziec, że zależy od mam przepijalam setki i z najmłodsza dziwczynka przyszedł tata 4 miesiące,
uważam, że najlepiej przebic do roku , bo bol porownuje ze szczepieniem i dziecko sie nie wyrywa i nie szarpie a większe uciaka i trzeba przebic na sile i to chyba jest wieksza trauma dla dziecka,
przebic tylko u kosmetyczki z jej kolczykami i zwróćcie uwagę czy przy Was wyjmuje z szczelnie zamknietego opakowania, gdyz to sa specjalne kolczyki ze stali cjirurgicznej, która nie uczula i są wysterilizowane, żeby nie powodowaly żadnych infekcji, po przebiciu nie ruszac ok miesiąca nie przekręcać, nie przemywac, możecie zostawić nawet do 2 lat te kolczyki, poźniej robią się brzydkie, a jeżeli chcecie zmienić na inne to nie wczesniej jak miesiąc czy półtora;
ja uważam że najlepiej przebić uszy jak dziecko dobrze siedzi, bo wtedy trzyma sztywno glowę i nawet jak je kłuje to sobie poprawi głowkę i tak zrobię, więc czakam 🙂

dostała na chrzciny piękne margaretki i nie mogę sie doczekać 🙂
Marcelinka zdrowa, ale cała pogryziona od komarów nie wiem kiedy w nocy bo przed snem wybijam wszystki i gdzies sie pochowią 😞
pozdrawiam
to moje kolczyki, które czekają 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/p10196482.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9154/p10196482.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze wczooraj pisalam i nie ma 😞

Monia oby Ci pomogły te wkładki wiem jak ciężko sie opiekować dzieckiem jak coś boli zwłaszcza teraz jak juz większe i chca na ręce;
ja wczoraj byłam w kinie z mezem na oszukac przeznaczenie 5, trochę odpoczelam dziadkowie zostali z mała;
szykuję się, bo we wtorek idę do szpitala i wszystko poprałam poszykowałam do spakowania siebie malutką i męża, bo ich wysylam do teściow;
rano byłam na ostatnich zakupacj i mam nadzieję,że nic strasznego mi nie wynajdą 🙂
przesyłam buziaki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi trzymaj się tam...oby nic poważnego nie wykryli... 😉

ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu ...cały czas jestem praktycznie po za domem ..a wieczorem mam za duzo do zrobienia...szykuje synka do przedszkola i włóczę sie po sklepach..poza tym w sobote ma 3 urodziny i musze organizowac wszystko na przyjęcie...tradycyjnie przyjedzie cała rodzinka ...moja mała z dnia na dzień bardziej rozrabia ...siedzi(podparta i wszystko zjada...jak mały odkurzacz...waży 7600g..więc całkiem normalnie...a po szczepieniu spała jak susełek i nawet nie zapłakała podczas ukucia...a to bardzo dziwne...bo w domu płacze z byle powodu...no nic uciekam kupić coś na śniadanie...miłego dnia 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurw..... ale miałam noc 😞 co za choleernny pech 😠
Wczoraj wieczorem wyładował mi się telefon i dupy nie chciało mi sie ruszyc zeby go naładowac....pomyslalam zrobie to rano 😞 mój Ł. dostał o 24 telefon że ma awarie i musi jechac do roboty....
O 2 moje dziecko sie obudziło - ja chce zapalic swiatło i dupa - pradu nie ma....oż kurwa.... pomyslalam jak mam jej mleko zrobic skoro mamy płyte na prąd?? I myślę a ona zaczyna płakać.... No nic mam zimną wodę przegotowaną to pomyślałam że ocieplę ją w gorącej wodzie.... Ja za kran - wody nie ma 😮 Zostało mi tylko płakać razem z nią.... mysle zadzwonie do mamy niech mi przywiezie w termosie - dupa telefon rozładowany.... dziecko się drze.... o 3 z wyjącym dzieckiem poleciałam do rodziców.... mało tego u nich tez prądu nie było i nie mogłam zadzwonić domofonem, - poprosiłam jakiegos czlowieka przechodzacego obok zeby dał mi telefonu no i zadzwonilam zeby mama mi otowrzyla - a ta mało zawału nie dostała.... dobrze ze u nich kuchenka na gaz....
No więc tak wyglądała moja noc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko powodzenia:*:*:*:* Zobaczysz,wszystko bedzie dobrze.Trzymam za ciebie kciuki.Magda,wspolczuje nocki.Normalnie,jak w jakims filmie.Capslocc ja tez ostatnio na nic czasu nie mam,ciagle cos mam do zrobienia.A my wczoraj na basenie bylismy.Ale malej sie podobalo,ponad godzine siedzialysmy w wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Edytko powodzenia:*:*:*:* Zobaczysz,wszystko bedzie dobrze.Trzymam za ciebie kciuki.Magda,wspolczuje nocki.Normalnie,jak w jakims filmie.Capslocc ja tez ostatnio na nic czasu nie mam,ciagle cos mam do zrobienia.A my wczoraj na basenie bylismy.Ale malej sie podobalo,ponad godzine siedzialysmy w wodzie 🙂


Monia pokaz fotkl z basenu:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musze cos ze sobą zrobić....
od jutra nie ma bata - odchudzam się..... mam dość tego brzucha po ciąży - a mój łukasz chce nad morze jechać... jak zgubić brzuch w 3 tygodnie??? jakiś pomysł? macie jakieś sprawdzone diety?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia dziekuje 🙂 Te cwiczenia co robilam sa wlsnie na brzuch.Niestety ty tez nie mozesz ich przez kregoslup wykonywac.A co do diet,to ja juz wielu probowalam,ale potem i tak tylam...Teraz stosuje diete MZ(mniej zrec)i moze chudne powoli,ale zdrowo.Starm sie nie jesc po 17,omijam fast foody i slodkie napoje i przed kazdym posilkiem pije szklanke wody mineralnej z sokiem z cytryny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popieram jedyna dobra dieta to mniej jeść i jeść zdrowo...nie tłusto ,sporo owoców...o warzyw...no i oczywiście ruch jak najbardziej wskazany szybki spacer np...systematyczne posiłki i ciepłe 2 obowiązkowo..nie głodzic sie bo nic z tego nie bedzie wtedy organizm bedzie gromadził zapasy a my chcemy je zgubić...po jakmiś czasie brzuszek zacznie ginąć...ale całkowity jego zanik jest po ciąży raczej niemożliwy...ja po pierwszej ciąży gubiłam długa a i tak brzuszek miałam juz zawsze (pomyśleć że kiedyś miałam wklęsły a narzekałam że go mam 😜)teraz juz się tym nie przejmuję po Martynce szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży a nawet mam 3kg mniej jednak brzuszek został może deczko mniejszy niż po synku ale jest...no i olewam to bo lubię jeść 🤪ale nad morzem tez miałam obawy co do wyglądu swojego brzucha jednak jak to mąż mi krótko skwitował ,,zobacz jakie tu chodzą wieloryby i niczym sie nie przejmują a ty przy nich jak płotka i na dodatek masz dwoje dzieci,,no i racja...co tam figura ważne że dzieci zdrowe..do mnie powoli to juz dotarło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany współczuje ci ...sen jest dla mnie ostatnio najważniejszy ...dobrze że moja mała ostatnio sie troche uspokoiła... 🤔ale ciekawa jestem na jak długo?jak tam twoje aukcje wystawiłaś coś na allegro...podaj jak możesz swój login to sobie podejże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Sorki,ze nie pisalam,ale ostatnio nawet laptopa nie wlaczalam.W dzien gosci mialam,a nocki szkoda gadac.Madzia u mnie tez nieciekawie.Dzis mala obudzila sie o 4 i dopiero po 7 zasnela....A w nocy caly czas sie rzucala i poplakiwala.A do tego od tygodnia robi wielkie,rzadkie kupy i do tego mega czesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieram z bólu głowy....
dziecko wyje cały czas....
ja latam po banku z płaczacą Nicią bo musze kredyt do konca sierpnia załatwic na mieszkanie....
BOŻE MAM DOSYC
capslocc nie wystawilam - zrobie to za tydzien bo nie mam czasu isc do wc a co dopiero ubranka wystawic 😞
ONA W DZIEN WCALE NIE SPI>.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...