Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku jakie piekne oczka 🙂: Schrupac ja mozna 😁
A co do wyregulowania por to samo jakos tak wyszlo.Od ostatnich 3 tyg jadla mniej wiecej tak samo i teraz juz ma tak,ze o tej samej porze chce jesc.I tak:
9-kaszka,sniadanko albo budyn ze sloiczka
12-obiadek
15-deserek albo 2 jogurty
17-mleko ok 140 ml
19:30-20(po kapaniu)-mleczko i tu roznie od 140ml do 340ml
i w nocy badz jak dzis o 6:30 mleczko ok 180 ml.
Mloda nawet drzemki o podobnych godzinach juz robi,wiec jest duzo latwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak nie urok,to sraczka 😞 Wlasnie wrocilam od mojego lekarza.Wyniki na szczescie mi sie poprawily,ale mam bardzo duzy kamien zolciowy,ktory kwalifikuje sie tylko do leczenia operacyjnego 😞 Dal mi pelno ulotek do poczytania i kazal sie z tym przespac 😞 A pozegnal mnie slowami,ze predzej czy pozniej i tak do niego wroce,zeby cos z tym zrobic.Ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany dziewczyny takie młode jesteśmy a u każdej cos juz sie sypie to zdrowie...monia kamyk żółciowy,edi zanik mięśni ja przepuklina teraz jeszcze większa też tylko do operacji..ale sie boje że chyba dopóki małpa nie uwięźnie to nie zgodzę sie wcześniej na cięcie...co z nami młode wszak jesteśmy a schorowane jak stare baby... 🤢o zgrozo...a pociechy rosną i nas potrzebują z dnia na dzień jeszcze bardziej...więc chyba musimy sie wziąć za siebie 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko super foto weekendowe...Kasjalena2 - Nikolka tez niezła modelka ...rosną dziewczyny jak na drożdżach... 😁
Moniczko a twoja Julcia to juz naprawde zuch dziewczynka moja usilnie zaczyna siedzieć juz nawet na chwili nie poleży tylko musi siedzieć obstawiona poduszkami ale przynajmniej tylko wtedy moge ją zostawić i coś spokojnie zrobić...poza tym zauwazyłam że ostatnio dokucza jej ból brzuszka i juz zaobserwowałam po czym ...po daniach ze słoiczków...wszędzie piszą że przy karmieniu piersią powinno sie wprowadzić inne jedzenie między piątym a szóstym mc więc chyba za wcześnie zaczęłam jej dawać te słoiczki...dzis nie dostała i cały dzień był spokój...bez płaczu czy marudzenia...ząbki tez dzis dały nam odpocząć więc dzień był spokojny oby takich więcej...w czwartek mam szczepienie dowiem sie ile moja kluseczka wazy bo mam wrażenie że rośnie i tyje mi w oczach...poza tym tak sie głośno chichocze że wszyscy którzy to słyszą z podziwu wyjść nie mogą i pomyśleć że mogłaby się tak śmiać cały czas gdyby nie te cholerne ząbkowanie 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalena sliczne zdjęcia, na nk tez 🙂

Monia nie martw sie teraz laserami robią i na drugi dzien wychodzisz ze szpitala, moja mama miała 🙂 ta Twoja Julcia faktycznie bardzo długa i kąpiel chyba lubi, i taraz skoczka...

Capslocc masz racje gorzej jak stare baby, czasami się zastanawiam jakim kosztem można miec dziecko, a jeszcze trzeba dziękować że się ma, bo takie czasy, że co trzecie malżeństwo nie może mieć,
ja tez mam jutro szczepienie z małą i do dzisiaj macierzyński, więc tez ide jutro do lekarza, bo musze miec zwolnienie do czasu szpitala;

Marcelinkę tak pogryzły komary, że całą buźke ma spuchnięta, a w nocy nie widziałam, taz dzisiaj była spokojna, a ja wczoraj umierałam caly dzień na ketonalu, który nie pomagał, a dzisiaj przebomblowałam, bo byłam na spacerze i spotkałam koleżanke 2 godz pogaduchy, bo Marcelinka zasnęła, póżniej do pracy i moja przyjaciółka z synkiem przyszła, a póxniej jechałam do tesco zrobić małej zapasy, zeby jej nic nie zabrakło jak będę w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewuszki:*:*Faktycznie wszystkie sie sypiemy.A takie mlode jestesmy.Edytko ja tam sie tym nie martwie.Bardziej ciesze sie faktem,ze wyniki watrobowe sie poprawily,bo perspektywa dozywotniego lykania lekow byla dla mnie przerazajaca.A Julka lubi wszystko,poza wycieraniem jej buzi po karmieniu i wyciaganiu smarkow z nosa 😁 Widze,ze wszystkie wczoraj mialysmy spokojny dzien.U nas odpukac od kilku dni cisza i oby tak zostalo 🙂No ja w czwartek tez sie wybieram mala zwazyc,ale do kluseczki to jej daleko hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja wazy 8800g niezle co? 🙂
ale jest bardzo silna i juz sama siedzi tylko czasami sie obala na bok, juz mi się raz przekręcila z plecow na brzuszek, dziewczyny mam piekny komplet na zime czpka i szalik nowy może si wam spodoba r. 68 nowy i okazal się mojej za maly i dzisaj przyszedł mi wiekszy wiec bede wystawiala na allegro.
pozniej wysle Wam zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi ja juz bym Marcelinki mala nie nazwala 🙂Duza kobitka z niej 🙂A co do kompleciku,to ja mam troche daleko,zeby kupic 🙂Z reszta czapka na 68 u nas za 2 latka bedzie dobra,bo Julka ma mala glowe i ta na 48cm jest jej sporo za duza.A co do obracania,to z dzisiaj z rana 😜 Zlap mnie,jesli potrafisz 😁
http://www.youtube.com/watch?v=g7-HBi5E7eY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia 68 to rozmiar, ale to jest z firmy Wójcik i ma zawyżoną rozmiarówkę, uważam że ma najładniejsze kombinezony na zimę i kupilam trochę ciuchów są świetne gatunkowo, mojej jest dobry 68 to jest obwód ok 46 cm, ale do zimy jeszcze troche i wolałam nie ryzykować, ale na szczepieniu rówieśniczki były o połowe mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia dopiero filmik obejrzalam, bo coś mi się zawieszało, ale zwinna ta Twoja Julcia moja w porownaniu do niej jest jak kłoda, jest silna bardzo ale nie jest zwinna, a moze leniwa...
ja mam nowe zajęcie, zeby sie nie denerwowac, moj tata kupil stara przyczepe cempingową i ja remontuję to takie moje hobby, albo uzależnienie, ja jestem jak Mc Giwer czy jak to sie pisze zrobię coś z niczego i mam przezwisko Hitler, bo jak coś robię to nie ma zmiłuj, nie ma przerw póki nie widac końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko kombinezonik bardzo fajny,ale u nas zim nie ma 😁 W najgorszym wypadku temeratura spadnie do 3-4 stopni,na plusie oczywiscie 😁 A co do Julki ,to takie male ADHD po mamusi 😁 Az sie boje,co odwali,jak bedzie wieksza..Na mnie mowiona mechanik i diabelek,bo wszystko rozkrecilam i ciagle cos kombinowalam hihi.W sumie do teraz mi tak zostalo,ze jak sie upre,to musze cos zrobic,nawet jesli sie to niemozliwe wydaje 😁 A hitlerem mnie niezle od rana ubawilas.Tak myslalam o twoich bolach,bo ja mam problemy z kregoslupem niestety i u mnie ketonal srednio sie sprawdza,za to tramal jest naprawde bardzo pomocny.Moze zapytaj o to twojego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajny Kubuś 🙂

ja absolutnie nie namawiam, ale mi sie bardzo podoba,

właśnie jestem zła, bo zapomniałam lekarce mówić o tabletkachi i nie mama zadnych 😞
malutka gotowa idziemy na sniadanko i do malowania 🙂
wczoraj o 2 w nocy komary zabijalam, bo jest tak pogryziona, że wygląda jakby ospe miała,
w dzien zaslaniam moskitiera a w nocy ja pogryzły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciuszki ma boskie
ja mam dwie kolekcjie tajemnicze drzewkoi czarodziejskie kwiaty lubię żywe kolory i lubie miec wszystko pod kolor dlatego pasują mi te kolekcje bardzo oryginalne sa te ciuszki i gatunek świetny, miałam letnie kapelusiki i chustki Wójcika i sa niepowtarzalne i słodkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wlasnie wrocilysmy z wazenia.Od ostatniego miesiaca Julka przytyla 260g i wazy 6,96:kg Mowila,ze chuderlak 😜 Wiec jeszcze nie doszlysmy do pulapu 7 kg 😉Madzia zdjecie mnie zauroczylo.Napatrzec sie nie moge 🙂Od razu widac,ze profesjonalista je robil 😁 Dziewczyny a wrzuccie linka na tego Wojcika,bo nie kojarz,a pewnie tez bym cos dla Julki znalazla.Edi a te tabl co pisalam sa naprawde mocne i nastepnym razem popros o nie lekarza.Jak mam naprawde mocne bole to tylko one pomagaja.A tak wyglada nasza siatka centylowa:
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...