Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia Ty to masz kurde fajnie ze masz dostep do tych superowych ciuszków george next i te inne 🙂 a tu nawet sklepu nexta nie ma 😞 a ja poluje na ich kurtke i tylko siedze na alegro i szukam moze taka sie pojawi, bo w tej Polsce to nic nie ma 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam 2 sklepy nexta w odleglosci 20 minut na pieszo od domu i 3 asdy z goergem 😉A co do nexta to ciuchy sa bardzo dobrej jakosci i sama ich troche mam.Niedlugo kurtka skorzana w koncu bedzie dobra 🙂Chociaz ja i tak najwiecej w H&M kupuje,bo ciuchy sa bardzo tanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zamowilam pajace nexta i kurtkę kokardki, ale czekalam ponad miesiąc i sie wkurzyłam i zrezygnowałam, po długich awanturach oddali mi kase, bo przewaznie zamawiaja na zamowienie i czeka sie do 28 dni, a u mnie minęło chyba 40 bo kolekcja sie opóźniła...

kasjalena ja przewaznie na allegro lub ze sklepow internetowych zamawiam, bo mieszkam w małej miejscowości, 10 km od miasta ale nie ma nawet h&ma a do Poznania mam 100 km więc kupuje przez internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi ja jakos sie balam,ze Julka jest mala i ze moze lepiej poczekac.Ale teraz to juz nie idzie jej inaczej nakarmic.Bujaczek byl codziennie prany,mimo,ze byl w pozycji krzesla,posciel codziennie zmieniana,a ja cala brudna, o malej nie wspominajac..Wczoraj wieczorem marudzila,ale jak ja do krzeselka wlozylismy to cisza,wiec mam na nia sposob.A myslalam,ze tylko skoczek na nia dziala 😉U nas wczoraj mala szybko zasnela,ale za to o 4 sie obudzila i ja cos meczylo.W koncu wzielam ja do nas,ale i tak nie mogla zasnac.W koncu wstaam po zel,posmarowalam jej dziasla i to byl strzal w 10,bo 2 minuty pozniej juz smacznie spala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Magda u nas tez kaszelek od wczoraj jest a temp brak.Dalam jej witaminke C i zobaczymy


Monia ale to w tabletce jej podajez - rozkruszasz i do mleka czy sa jakies dla dzieci w plynie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,a planujecie swoim panienkom uszka przekuwac?Bo ja tak mysle,zeby malej to zrobic na pol roczku,w ramach prezentu 😜 Nakarmilam dzis Julie w krzeselku.Jejku,jaki wypas 😁 Mala szczesliwa,bo siedziala i mogla sie bawic,a ja,bo nie musialam po karmieniu siebie i jej przebierac i posciel zostala nietknieta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia co do kolczyków to bije się z myślami....
Nie wiem co robić. Bo bardzo chce jej przekuć uszka, ale boje się że będą jej się wbijały bo moja mała śpi tylko na boczku, nie umie na plecach... i sama nie wiem co robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis rano poszlam do lekarza po cos mocnego przeciwbolowego,bo Julki podniesc nie moglam i kolezanka musiala mi pomoc ja do wozka wlozyc...Zapomnialam mu powiedziec,ze robie A6W..Przed chwila zadzwonilam do mojego lekarza z zapytaniem o te cwiczenia..I okazalo sie,ze bardzo mocno wala po odcinku ledzwiowym,a to wlasnie z nim mam problemy.Kategorycznie mi ich zabronil,bo stwierdzil,ze jak teraz sie tak z bolem mecze(a bylam rano u niego na wizycie i zapomnialam mu o cwiczeniach powiedziec),to za tydzien bym juz z lozka nie wstala 😞 Kazal mi znalesc cwiczenia na bole plecow,a jesli takowych nie znajde,to mam przyjsc w przyszlym tygodniu,to mi je poda.Dupa,a tak sie nakrecilam 😞 😞Ale przynajmniej wiem,od czego mi sie pogorszylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia co to A6W?
A znasz kogoś kto ma takie maleństwo z kolczykami? Nie wbijają się te końcówki jak śpi na boczku? Ja wiem że to jest najlepszy czas na przekłucie bo nie jest tak bolesne i szybko się goi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Monia co to A6W?
A znasz kogoś kto ma takie maleństwo z kolczykami? Nie wbijają się te końcówki jak śpi na boczku? Ja wiem że to jest najlepszy czas na przekłucie bo nie jest tak bolesne i szybko się goi.


hej dziewczyny pozwolcie ze sie wtrace a jaki waszym zdaniem najlepszy wiek jest dla malej zeby jej uszka przekluc? 24wrzesnia mam termin i tak mysle zeby w wakacje malej uszka przekluc co sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia to sa cwiczenia na brzuszek.Mialam plan je robic,zeby flaczka po cesarce zgubic.Tu masz linka: http://www.6weidera.com/seriecykle.php
A co do uszu,to moja siostra swojej corce przekuwala,jak miala 6 m-cy i ladnie sie zagoilo.Robila to w salonie i od kosmetyczki kupila tez specjalne kolczyki dla malych dzieci.Zabieg byl ekspresowy,bo za jednym nacisnieciem pistoletu robila sie dziurka,w ktora wchodzil kolczyk i zapinala sie zapinka.Z reszta moja chrzesniaczka tez w takim wieku miala uszy przekute..W przyszlym tyg bede u siostry,to podejde tam do tej samej kosmetyczki i zapytam,czy i nam przekuje.Jasna mi sie wydaje,ze najlepiej wlasnie jak dziecko ma 6 m-cy badz troche wiecej,ale to jest tylko moje zdanie 😉Swoja droga sliczny masz brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...