Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

az trudno uwierzyc w to co piszesz Monia, kto by pomyslal ze tak zachowuje sie siostra rodzona. A ona jest chrzestna Juli?
Monia co to za zabawka ta grajaco, piszczaca co Jula na filmiku sie bawi (ta duza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa po prostu zajebiscie!!!!Julka ma zawalone gardlo i powiekszone wezly chlonne 😞.Dostalam antybiotyk,ktory mam jej dawac 3 razy dziennie i paracetamol 4 razy dziennie 😞dobrze,ze dzis tam poszla,bo az sie boje,co by bylo po weekendzie 😞 😞Normalnie,az mi sie plalac chce 😞 A dzwonilam tam kilka dni temu i mi powiedzieli,ze to od zebow....a mi cos nie pasowalo 😞I mialam kurde racje! 😞Plakac mi sie chce po prostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc wlasnie na marcowkach napisala,ze mala jest chora i na 13 jedzie z nia do lekarza.A ta zabawka to jest taki stolik i mozna nogi wyjmowac i wtedy jest taki blat do zabawy.Bardzo fajna sprawa,bo dziecko ma zabawke na dluuugi czas.To jest ten stolik:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Music-and-Dance/Bruin-Music-and-Play-Activity-Table%280031807%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia nie martw sie ja mieszkam z rodzicami i jest jeszcze gorzej bo mała jest klops a oni po kryjomu jej coś ciągle wciskaja, dzis przyłapalam tate jak dawał jej galaretke w czekoladzie i jestem zla ze utucza mi ją jak psa, bo mam yorka 5-kilowegobo tatus go dokarmia,
mi tez mala jakas zgrzana i spocona ale goraczki nie ma;
u mnie siateczja super sie sprawdza brzoskwinie nawet je, a jabłka twarde na zabki chyba pomagają bo sobie zgryza ale moja to mały głodomor wiec kocha wszystko co do jedzenia;

polecam tez zabawką centrum aktywności kiddieland chciałam wysłac linka ale allegro coś nie chce się włączyć jest zawieszana na łózeczko i mala jak się obudzi to jeszcze długo się bawi,

co do czapki to z tej kolekcji co miałam do sprzedania tylko tamta była na zimę a to na jesien mam jeszcze szalik i rękawiczki, sweterek , futerko i prawie calą serie, bo jest słodka to tajemnicze drzewko, ja mam r. 86 a niby Wójcik wypada większy tylko mała ma obwód głowy 45 cm a czapka na płasko 46 więc wzięłam troche większą zeby na wiosnę starczyła, ale ładnie sie naddaje więc możesz 74/80 spokojnie kupic, przeslę Tobie później linka, ja dużo kupuje u Pani Atena i Joannaubranka maja dużo rzeczy Wójcika i nawet na zamówienia z hurtowni przywioza jak coś się podoba. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi kochana w takim razie czekam na linka - strasznie mi sie ta czapeczka podoba 🙂
Monia kochna nie martw sie teraz taki okres - ze dzieci chorują - Julka na pewno nie jest pierwsza i nie ostatnia...capslocc tez biedulka ma chorą Martynkę.... to przez tą pogodę zasraną. Na pewno leki pomagą i niedługo Julcia wróci do zdrowia zobaczysz. Swoja drogą napomknij capslocc ze my tu czekamy! 🙂
Moja Nicia tez pokasłuje i tez tylko patrze czy nie zaczyna sie jakies choróbsko.... ehh
A link ze stolikiem mi sie nie otwiera nie wiem czemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akurat jest rozmiar 74 za 62 zł komplet tylko allegro mi nie wchodzi
sklep-babyshop to nick sprzedawcy moze u Ciebie zadziala bo niewiem czy to cos u mnie czy w allegro

jest jeszcze uzywany As_bs sprzedawca ale nie wczytuje się tylko zdjęcie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurzylam.Pojechalam dzis do szkoly,bo mialam umowione spotkanie,bo chcialam sie zapisac.Pani zrobila mi test,pogadala ze mna, potem stwierdzila,ze niestety nie maja dla mnie nic do zaoferowania! 😞Pierwszy raz gdzies uslyszalam,ze mam za wysokie kwalifikacje 😁 😁 I ze na moim poziomie angielskiego nic nie maja.Buu a tak chcialam sie jeszcze poedukowac.A Julcia po tym antybiotyku prawie caly czas spi.Ale za to jak sie budzi,to sie smieje non stop 🙂 🙂Uciekam,bo wlasnie jej sie paluszki skonczyly i chce wiecej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
współczuję Monia moja dzisiaj grzeczna i odziwo zasnęła na macie juz 15 minut rekord 🙂

położyłam ją na macie żeby sie pokulala, bo nie ma gdzie, w łózeczku mało miejsca, w hustawkach krzeselku nie da rady a w sypialni nie siedzimy więc rozłożyłam jej mate i w salonie slalom gigant 😞 nie mozna przejsc bo wszedzie jej sprzety, znowu dzis zaszlam do 5.10.15 i cwiczylam silna wole ale nic z tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Edyta tez mam problem z silna wola 😁 Mam do ciebie pytanie,bo ty sie znasz na tych sprawach.Bo chcemy dzis Julce uszka przekuc.Ale ona jest na antybiotykach i nie wiem,czy to jakos nie wplynie na proces gojenia.Prosze,doradz,czy moge przekuwac,czy lepiej poczekac?A Julka wczoraj zasnela o 12i spala do 14.Potem wstala,zjadla,przebralam ja i o 15 poszla spac dalej..Do 19!!!Bylam pewna,ze nocka bedzie bezsenna,ale o 20:30 znowu spala.I pomijajac kilka pobudek przez kaszel to spalysmy do 7 🤪 🤪I musze wam powiedziec,ze dzis juz duzo lepiej wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia śliczne kolczyki ja tez najbardziej lubie te z perełkami 🙂 i musze małej kupic jakies ładne, bo zostaly mi same resztki jak nie pracxuję;
juz ją uczysz na nocniczek? szybciutko, u nas taki upał, że mała padła wykończona bo bylismy nad jeziorkiem na rybkach i kocyku, ale znając ja zaraz się obudzi choc mam cicha nadzieję, że juz do rana, raz bez kąpieli się obejdzie;

ja tez jestem zadowolona, bo zgadałam się z kuzynką i są u nas zajęcia na basenie dla dzieci od 3 miesiąca i się zapisałam od 2 pazdziernika do konca grudnia pierwsza tura;
jest w internecie filmik z tych zajęc jak chcecie to w google olga na basenie aquababelek;
i chyba się za diete od jutra wezmę, zebym się głupio nie czula i właśnie zrobilismy z mezem pizze i mala się obudziął 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...