Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MonisiaD napisał(a):
A ja wam sie musze pochwalic,ze Julka jak kleczy,to sie podpiera,podskakuje i staje 😁 😁 Ale tylko na sekunde,dwie i znowu opada.I tak w kolko 😁 Hihi ale czad 😁 😁 To dziecko mnie rozbraja 🤪 🤪


Monia nagraj to 🙂 o ludzie nie wierze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki
dawno mnie nie bylo bo mala chora i do tego mialam mini remont lazienki a musialam skonczyc bo w piatek przyjezdza męza siostra z mezem i w sobote tescie i wszyscy do niedzieli; masakra
my bylysmy u lekarza i oczywiscie antybiotyk, ale nie dalam tylko czopki i syrop i powiem Wam ze przeszlo, poniedzialek byl straszny i zasypia ok 24 wie brakuje czasu, we wtorek zaczelam troche zmieniac lazienke bo nie mam kasy na remont calkowity wiec zmienilam kolor fug dokupilam firanki ozdoby wszystko posprzatalam i lsni, wczoraj jeszcze aerobik, adzis o 8 bylam u lekarza i wiecie co niemozliwe, pogadalysmy i najprawdopodobniej moje zapalenie stawow bylo od zeba, bo tak gadalysmy i powiedzialam, ze zaczely mi sie klopoty z zebami i pozniej reszta i bylam na przeswietleniu i byl stan zapalny, musze zrobic przeswietlenie szczeki ale narazie nie mam kasy i odwagi, bo bede musiala te zeby usunąc,
i bylam na zakupach 500 zł poszlo wole jechac w gosci haha ale oni tez sie wystawiaja wiec nie chcialam byc gorsza, mąz jeszcze nie ma pracy ale ktos cos mu zalatwia,
szkoda mi capslock, ale mysle ze to kryzys drugiego dziecka bo nawal obowiazkow czasami nas przerasta u mnie tez czasami burza z piorunami ale nauczylismy sie rozmawiac nie zawsze wychodzi, ale duzo pomaga

Julcia jest niesamowita, a moja za to ma głos ja dzwon w przychodni jak sie rozdarla to sie zrobila cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😁 😁 Jezu,jak milo przespac cala noc.Zazdroszcze tym,ktore maja tak zawsze.Julia zasnela wczoraj o 20 i wstala o 6:15!!Nawet karmienia w nocy nie bylo 🙂Cos wspanialego 🙂Edi mnie czeka wyrwanie 8.Pewnie na nastepnej wizycie dostane skierowanie do szpitala.A jesli to przez zeby,to ty sie nie zastanawiaj,tylko zapieprzaj do gabinetu 😉 😉A glosik Julcia tez ma niczego sobie.Jak daje popis,to az bebenki w uszach bola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kochana 🙂
No ale dzis mialysmy pobudke o 22, 1:30, 2:30, 4:00, 5:00, 6:00.... masakra. A widze ze idzie kolejny bo dziasla spuchniete i czerwone na maksa. Pza tymmeczy nas katar i mamy stan podgorączkowy.
Monia jak dokonałaś tego ze Jula noc przespała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc witamy spowrotem 🙂 🙂Magda powiem ci,ze po ostatnich 2 tygodniach bylam wykonczona na maksa.Wszyscy mi mowili,ze mam wosk przelac,a ja sie smialam.Ale po wtorku nie dalam rady.Jak nam zasnela to to zrobilam.Kolezanka na innym watku powiedziala mi jak.I prosze 🙂Tamta noc obudzila sie tylko raz na karmienie o 3,w dzien inne dziecko 🙂Potem zasnela o 20,wstala o 6:15.Pobawilysmy sie i walnelysmy 2 godzinna drzemke.Teraz jemy sniadanko i Julcia jest spokojna 🤪 🤪 🤪 Normalnie az sama jestem w szoku.Zawsze smialam siez takich rzeczy,ale juz nie bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytuje kolezanke:
gosiaa21 napisał(a):
juz Ci mowie 🙂
musisz wsiasc jakas mala miske, nalac zimnej wody z kranu, wziasc 2 patyczki i ulozyc na wodzie w kasztlcie krzyza. rozpuscic wosk ze swieczki najwygodniej bedzie na lyzce i jak juz sie rozpusci to wlewac nad glowka po malu w srodek krzyza, dziecko musi spac. u nas to skutkuje moze i Tobie pomoze 🙂

A wosk po tym wyrzucilam.Jeszcze niedawno sie z tego smialam,a teraz sama w to wierze.U nas pomoglo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz chyba wiem,co jest przyczyna dzisiejszej histerii.Gadalam dzis z tesciowa na skypie(bo gadam z nia prawie codziennie 😉 )i gadalysmy o zebach.No i dowiedzialam sie,ze Piotrkowi najpierw u gory zab wyszedl.Zajrzalam bestii do paszczy,a tam u gory jedynka idzie.Taki bialy,twardy punkt jest i dotknac go sobie nie daje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety jedno dziecko w przedszkolu zachorowało i tak mama nic sobie z tego nie robiła nadal je przyprowadzała az zachorowały kolejne dzieci no i moja Martynke tez złapało...o dziwo synka nie...a z ta chora dziewczynka miała bezpośredni kontakt w szatni przedszkola bo tamta mała tak bardzo chciała jej dotknąc i dotknęła a przy tym na nia kichnęła było to w zeszłym tygodniu a na jaw wszystko wyszło dopiero w poniedziałek a raczej w środę jak lekarz zbadał ja i zobaczył ponownie...no i mam se szpital cała dobę...mała marudzi to mało powiedziane ...w nocy spimy może w sumie 3-4godziny juz tak cały tydzień...chrypie strasznie bo gardło miała okropnie zainfekowane no i ta cholerna wysypka...całe szczęście nie swędzi i nie wysypuje na twarzy a tk na ciele to tragedia...języczek juz jest malinowy więc juz to sam koniec choroby...i dziekuje Bogu że mam to juz za sobą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia zazdroszcze moj nie ma pracy wiec na kwiaty tymbardziej nie ma i juz mam dosc ze sama wszystko malej kupuje nie mowie mu tego bo nie chce go dodatkowo denerwowac, ale mam nadzieję, że w koncu znajdzie prace;
Kasjalena gratuluje ząbka 🙂
o Capslock zycze zdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...