Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Monia - wszystkiego co najlepsze z okazji 7miesięcy 🙂 dla Juleńki 🙂
Marysia - napisze Ci w prywatnej wiadomości na brzuszku, nie chce pisac na forum - bo mam podejrzenie że ktoś z moich bliskich znajomych mnie tu podgląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wrocilam i jestem zajebiscie szczesliwa!!!!!Lekarze obejrzeli Julke,stwierdzili,ze rozwija sie ponad przecietna i ze jedyny problem to te paluszki,ktore trzeba zoperowac.I pani byla zdziwiona,ze nam w tamtym szpitalu odradzali ciaze.Ryzyko oczywiscie jest,ale nie tak wielkie,jak nam mowiona.Pani doktor jeszcze sprawdzi moja hictorie choroby w ciazy i w najblizszym czasie dostane list ze szpitala z wyliczeniem,jakie sa szanse na powazne problemy w drugiej ciazy.Ale kazala nam myslec pozytywnie,bo wg tego co ustalila dotychczas to ryzyko jest niewielkie 😁 😁 No,ale zobaczymy co napisze w liscie.I byla bardzo zdziwiona,ze leczono mnie urysedocholide acid,bo tego sie ciezarnym nie podaje....Tylko szkoda mi Magdy..Bo okazalo sie,ze ma obnizona macice i do tego jeszcze miesniaka 3x3cm i do konca ciazy musi lezec 😞 No,ale czego nie robi sie dla malenstwa.A w sobote sie maja przeprowadzac.Juz sie zglosilam na ochotnika do pomocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia tak sie cieszę że wszystko ok 🙂 To kiedy drugie dzieciątko? 😁
Pytałaś czy dostalam te rzeczy z nexta - TAK 🙂 🙂 🙂
Ja tez mam manie kupowania, wczoraj w smyku wydałam 400zł. I kupowałam już ciuszki na zaś na 80 i 86 rozmiar - ale jak mój mąż mówi "to już wymaga leczenia" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj drugie dzieciatko to najwczesniej za 2 latka 😉 Najpierw niech Jula sie troche podchowa 😁 Jejku,ale mam dobry humor.Madzia ja kupowalam rzeczy na 1,5 roczka,bo do tego czasu to juz wszystko chyba mam 😁 Ze mnie Piotrek tez sie smieje,ze mam isc sie leczyc..a potem idziemy do sklepu i tatus tez Julce kupuje 😁 No,ale jak tu nie kupowac,jak tyle wspanialych rzeczy jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż tylko raz kupił Nici ubranko - jakis miesiac temu - pojechal po klapki na basen dla siebie i stwierdzil ze zobaczyl na wystawie super sukieneczke dla Nikoli. Jak ją przywiozl to zdębiałam bo była rozmiaru 56/62.... no i do tego letnia na ramiaczka. dopiero jak ją przyłozyłam do Nikoli i siegala jej za pepek to uwierzyl ze za mala. I poprosilam go zeby wiecej zakupow nie robil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziwczyny wczoraj pisałam i nie ma mojej wiadomości,
Monia wszystkiego dobrego z okaji urodzinek dla Julci i wczoraj wysłałam dyplomik, mam nadzieje, że szybko przyjdzie,
uciekam do pracy poźniej napisze, a noc mialam dzis straszna , mała zasneła o 24 i od 3 co chwile sie budziła nie wiem czy znowu jest chora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂A ja mialam wczoraj taki hardcore w domu,ze musialam wyjsc na spacer i sie uspokoic.A jak wrocilam,to Piotrek stwierdzil,ze mi wspolczuje,jesli mialam tak caly dzien,bo jego juz po godzinie glowa bolala.I 1,5h ja uspypial...No,ale jak juz zasnela,to zabralam sie za segregowanie ciuchow...okazalo sie,ze nazbieral mi sie w50l worek na smieci za malych ciuszkow 😁 No,ale przy okazji z pudel wybralam znowu 4 pralki takich co beda dobre na teraz 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja dzis pobila rekord własnie sie obudziła 🙂 chyba odespała tydzien;
Monia moja koleżanka urodziła syna 6 kg tez sobie nie wyobrazam,
ja w tygodniu zrobiłam segregacje i wystawiłam wszystko na allegro juz 10 rzeczy sprzedałam więc sie ciesze, kupie nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku,ale jazda.Gadalam przed chwila z Agata-ta co urodzila dzis w nocy..Musza zostac kilka dni w szpitalu na obserwacji i kuracji antybiotykowej.Okazalo sie,ze Agata miala jakas infekcje drog rodnych w ciazy i polozna to zignorowala 😞A powinna dostac antybiotyk najpozniej 2 tyg przed porodem 😞No i teraz siedza i sie martwia,bo ta infekcja moze spowodowac zapalenie opon mozgowych 😞 😞Jejku,ale mi jej szkoda 😞A maly to mial 4,75kg wagi i tylko 53cm 😁 Edytko jak ja ci zazdroszcze.Ja mam codziennie pobudke o 6:30 z zegarkiem w reku 😉I do tego minimum 1 pobudka w nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia nie martw sie u nas tez tak bywa co prawda mała w nocy spi ładnie ale w dzien góra 2 razy po 10-15 min a teraz chyba przez zeby albo katar jakas masakra z zasypianiem, bo mała zasypia z butelką i nie moze oddychac, wczoraj bylo wyjątkowo cudownie chociaz zasnela o 24 ale pobudka o 12 mnie zszokowała,
oj Monia te położne i ginekolodzy ksiazke mozna napisac; ja z zebami mam ok więc kolejna diagnoza pada na choroby odkleszczowe albo zakazenie w ciazy jakąs bakterią wlasnie u ginekologa, juz mam dosyc tych tabletek przeciwbólowych,
zazdroszcze Wam tych zębów mam nadzieje ze w koncu wyjdzie i długo poczekamy na drugi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...