Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda to tylko raz nam sie zdarzylo i pewnie sie juz nie powtorzy tak szybko 😉 😉A ja wrocilam do doma z 74cm i 7,7 kg zywej milosci 🙂 🙂 🙂I dzis oficjalnie pozegnalismy masaze..bo udalo mi sie jej az wymasowac 1 noge 😁 Pani prowadzaca masaz nie wierzyla,ze Jula ma 7 miesiecy,bo taka ruchliwa jest hihi.A potem mloda walnela sobie 3 godzinna drzemka 🤪 🤪Kurde,jak ja kocham ta lobuziare!!To jest nie do opisania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale mi sie cisnienie podnioslo!Czajcie to.Miesiac temu koles kupil ode mnie 2 ksiazki-jedna Kinga i 1 Coelha.Obie wyslalam mu w 1 paczce.No i dzis wchodze na moje konto ebaya,a tam koles zalozyl mi case,ze niby ksiazki Kinga nie dostal i ze ze mna sie kontaktowal,ale nie odpisywalam,w zwiazku z czym chce full refund.No to mu odpisalam po angielsku(bo resolution centre ma wglad),ze nie dam mu refunda,bo nie wierze w to,ze ksiazki nie dostal.I ze jesli cos jest nie tak,to powinien sie ze mna skontakotwac od razu,a nie po miesiacu.No i zapytalam,dlaczego sklamal,ze sie ze mna kontaktowal,bo ja nie mam od niego zadnej wiadomosci..Koles nic nie odpisal,wiec zadzwonilam do ebay customer service i im wszystko wytlumaczylam.Stwierdzili,ze dla nich to tez podejrzane,ale przez 8 dni nie moga nic zrobic,bo takie sa przepisy.I po tych 8 dniach moga dopiero sprawe rozpatrzyc,a do tego czasu mam kontaktowac sie z kupujacym...Przed chwila weszlam na ebaya,a tam sprawa anulowana przez kupujacego!Co za frajer.Jak juz chcial mnie na kase naciagnac i wymusic zwrot pieniedzy,to mogl chociaz pomyslec i zarzadac kasy za obie ksiazki,a nie za jedna.Boze,co za burak!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciesze się Madzia,że doszedł dyplom, poczta tak ma ja tez dostje szmaty zamiast kopert i często podarte jakby z ciekawości, co do ebaya ja mialam taki przypadek na allegro z jakas stara baba, sprzedałam zestaw pielegnacyjny dla dzieci i na gruszce byla plamka czarna przebarwienie od etui co ja sie z ta baba nazarlam nawet na wakacjach nie dla mi spokoju, w koncu zgodzilam sie na zwrot dla swietego spokoju i napisalam ze mam mi wystawic pozytywa to jej wszystko zwroce i tak sie stalo a zarazpotem zalozyla spor w allegro jakas psychopatka, w opisie bylo napisane i powiedzialam jej ze probowalam to wybielic na co ona ze chcialam otruc jej wnuka i takie tam wiec zdarzaja sie ludzie szukajacy problemow, sprzedalam drugi raz i zanim ktos dotal paczke juz dostalam komentarz pozytywny;
my wczoraj byłesmy na szczepieniu w koncu waga mniej przyrasta 600 g czyli 9400 kg i 79 cm Pani powiedziała, że jest bardzo silna, i sie smiala z wszystkich płaczących dzieci az głupio ale ma taka lale i sie smieje jak płacze i na dzieci tez tak reaguje;
jestem zalamana bo dzis zobaczylam ze mam mase siwych wlosow chyba po tych stresach z chorobą, od wczoraj strasznie boli mnie kregosłup i nie wiem juz czy to od czegos czy dzwigania małej, juz prawie byloby dobrze gdyby nie zanikały mi miesnie u rak, wygladaja jak u 80 letniej staruszki pomarszczone i suche, wybiore sie jeszcze do neurologa ale jak sie pogorszy bo mam dosc tych lekarzy;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta spora z Marcelinki kobitka 🙂Julia to taki chuderlaczek hihi.A wlosami sie nie przejmuj.Ja mam chyba wiecej siwych niz naturalnych,dlatego musze je non stop farbowac.A czemu ci miesnie zanikaja?Lekarze maja jakis sposob,zeby ci pomoc?A bol plecow moze byc od noszenia,bo jak Julie dzwigam caly dzien,to potem nastepnego dnia z lozka wstac nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TO JUZ CHYBA JAKIES PRZESILENIE BO U MNIE TO SAMO..MAŁA W PEŁNI SIŁ...SPAC NMIE CHCE W DZIEŃ A W NOCY BUDZI SIE CO 2,5GODZINY...TRAGEDIA...MNIE OD KILKU DNI WSZYSTKO BOLI..CAŁE PLECY...PODBRZUSZE MARTWIĘ SIE OBY TO TYLKO NIE BY WYROSTEK ALBO COŚ W TYM STYLU...OGÓLNIE MOGE POWIEDZIEĆ ŻE PADAM NA TWARZ...WYGLĄDAM JAK ZMORA..OCZY PODPUCHNIETE...SINE...MUSZE CHYBA SPOWROTEM ZROBIC BADANIE HEMATOLOGICZNE..BO CZUJE SIE ZUPEŁNIE BEZ SIŁ...NO WSTAJE Z ŁÓŻKA BARDZIEJ ZMĘCZONA NIZ JAK SIE KŁADŁAM SPAĆ A TO CHYBA TAK BYC NIE POWINNO...DODAM WAM FAJNE FOTO MOJEJ MARTYNKI...

TO SIE NAZYWA SZCZERY UŚMIECH 😜





a tu mała pucka... 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marysia usmiech jest boski!!A jaka fajna kiteczka 🙂Takie dlugie wloski juz ma!!Julia kilka dni miala temp podwyzszona,wczoraj krecila jazde,a dzis patrze,a ten zab co go tylko jako kropke bylo widac wyszedl juz ostro i jest ostry jak igielka 😁 😁 To by tlumaczylo,czemu ona ciagle ten jezor wywala hihi.A oto czego sie Julia nauczyla 😁 😁
http://www.youtube.com/watch?v=No1u1DcJLQ8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie wczoraj rozpisałam 🙂... telefon mi przerwał,
właśnie wróciliśmy z basenu i Marcelina ledwo wsiadła do auta już spała i oby nie jak tydzien temu do 1 spała, a dziś w nocy zasnela o 1 i o 3 4 5 i 7 się budziła więc nie tylko my ale ona tez jest zmęczona, z tym że my się nie położymy bo zaraz się pewnie obudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko no rozpisalas sie niesamowcie 🙂A zdjecia swietne.A jakie Marcelinka ma sliczne kolczyki 🙂U nas centrum zabaw to cala podloga jest hehe.My wczoraj bylismy u znajomych na grilu i troche poszalelismy,a dzis zdychamy.Na szczescie moje dzieciatko walnelo sobie 2 godzinna drzemke a my razem z nia 😜 A na basen tez bym sie chetnie wybrala,bo juz dawno nie bylysmy.Ale Julka ma prawie caly czas temperature,wiec troche sie boje.Wydaje mi sie,ze to od tego cholernego zeba.Bo drazni ja,ze jest taki ostry i ciagle jezor na wierzch wywala i zabawnie to wyglada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas cały salon bo sa w nim, lóżaczko, 2 wozki, 2 krzeselka do karmienia, huśtaka, skoczek, auto, sanki, krzeselko uczydełko i mata z wszystkimi zabawkami więc jak sala zabaw 🙂 i n apoczatku mnie to wkurzalo wszystko sprzatalam a teraz mam to gdzies,
Monia moja tez byla przeziebiona, a mimo to nie opuscilam basenu bo pierwszy raz bylo mi szkoda, a poxniej samo przeszlo juz jest zdrowa, ale katar miala 2 tygodnie, ale u doroslych tez ciezko się go pozbyc;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka jesteście...moja Martyna nauczyła się pokazywać ...nie nie nie(tj kręci główką )...poza tym gada a raczej krzyczy na caly dom..tata tata tata...i tak cały czas no teraz tatuś sie nie wywinie bo córeczka non stop go woła a on nie potrafi zignorować tego wołania więc cały czas on do niej biega jak jest w domu oczywiście 😉no nareszcie oliwa sprawiedliwa 😜

edi ja tez marze o takim wypadzie na basen ale musiałabym kogoś wziąc do pomocy bo ja musze z dwójka pojechać a w wodzie to juz ich nie upilnuje sama 😁moze namówię koleżankę...to by dopiero była impreza bo moje dzieciaki wprost uwielbiaja wodę..jak je kąpie to mój synek ponad godzine pływa w wannie...mała kąpie juz w brodziku prysznica ...bo strasznie mi mieszkanie zalewała jak kapałam ja w wanience..wszystko w koło pływało...no a na basenie to dopiero by była frajda 🤪

Monia gorączkę może mieć tylko od zębów..jak nie jest ona za bardzo wysoka...nam tez sie zdarzaja takie dni więc wiem co przechodzisz...no może jak juz jest ten pierwszy zabek to juz niebawem wszystko sie uspokoi...czego oczywiście wam zycze z całego serca...

a co do kacików zabawek u mnie jak na poligonie ..gdzie sie nie stanie lub gdzie sie nie spojrzy to zabawki...nazbierało sie ih przez te 3lata a i ciągle przybywa...samych rupieci mojego syna mam z 6 duzych pojemników...martynka ma juz 2swoje własne typowe dla jej wieku ...a juz też nie wspomne że pół garażu to zabawki na podwórko...no tragedia...edi ty juz sobie to olałaś a ja wkurzam sie co nie miara że tak mi sie to wszystko wala ...co posprzatam to mój 3latek wróci z przedszkola i na nowo wszystko poroznosi...poza tym teraz sobie wszędzie robi kryjówki ..z poduszek...kocy...dywaników...maskotek..no wszystkiego co moze byc a`la ścianą ..a ja oj biedna jestem jak mam wieczorem to wszystko podkładac na swoje miejsce..ale musze bo jak mam chaos do okoła to odrazu jestem wkur....czego całe moje otoczenie wolałoby uniknąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka.A mi od wczoraj forum nie dzialalo.Marysia bardzo sie ciesze,ze maz zaczal Martynce czas poswiecac.Suuper 🙂 🙂A co do Julii goraczki,to napewno od zabka.I jak na ironie chyba kolejna jedynka nam idzie,bo znowu w nocy nie spimy.Dzis spalam 2 godziny 😞A do tego mloda robi 6-7 kup dziennie i to takich duzych i rzadkich,ze z pampersa wycieka i trzeba ja za kazdym razem przebierac.Do tego jeczy i marudzi..Dobra,lece obiadek jej dawac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcelinka jest mistrzynia robienia kup na wynos 🙂
co drugi dzien idzie prosto pod prysznic bo inaczej nie da rady, ciuchy tylko leżą w odplamiaczach a ona po szyje w g...
dostla od wujka maskotki z ulicy sez amkowej i myslalam ze bedzie zachwycona a tu nic, dzis zamowiłam jej taka wielką piankową mete puzzle bo pewnie sie niedługo przyda,
ciesze sie bo duzo rzeczy sprzedałam, niektórych musze poprawić zdjęcia,
a jak zrobie to wrzucę w sankach bo juz doszły i sa śliczne, okazalo się ze 30km od nas i zamówiłam w czwrtek o 17 a w piątek o 9 były i byłam w szoku,
Marysia fajnie,że mąż się poprawia, a jak to w małżenstwie razlepiej raz gorzej,
Monisia zazdroszcze tych zabkow, bo u nas tylko ślina, ma juz białe dziąsło ale nic więcej, ja Marcelinke ze wzgledu na gabaryty w dużej wannie kąpie już od lipca, kupuje gąbki duże i super sie sprawdzają bo sie nie ślizga i jest miękko jakby co są w tesco ok 18 zl,
jakich używacie pampersów bo ja się zatrzymałam na 4 i coraz częściej sa przemokniete i zastanawiam się nad 4+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta gratuluje udanych aukcji 🙂 A my mamy jeszcze z 10 pampersow 3 i wtedy przechodzimy na 4.Zapas juz jest zrobiony.a kupki na wynos tez mamy 😁 Wczoraj np zrobila taka,ze pizama wylazlo i na dywan wycieklo 😜 Az zdjecie zrobilam mezowi,nbo by nie uwierzl.Edytko mi tam wcale na zebach nie zalezy,wole troche spokoju w domu 😜 😜 A my znowu od 6 na nogach 😞Ciekawe,czy jeszcze kiedys sie wyspie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ..no widze że u nas wszystko przebiega tak samo...Martyna tez juz nie raz tak się zasra...że przez chwile sie głowi.łam od której strony mam sie za nia zabrać ale to tez wina tych cholernych zebów..dzis też od rana tragedia w nocy ..no cóz ja juz od ponad miesiąc nie sypiam prawie wcale bo niby jak ja co chwile mam pobudkę i płacz...
co do pieluszek to ja używam 4 i jak na razie są ok...w sumie używam cały czas tej DADA bo sa dla martynki super..próbowałam zmienić na hagisy i na Pampers ale strasznie jej sie pupcia zaczęła odparzać widocznie juz sie przyzwyczaiła i tak juz zostanie ..ale i cenowo sa super bo kosztują niecałe 30zł za 54sztuki...w rozmiarze 4...ale chusteczek mokrych uzywam tylko pampers..sprawdzała chyba każde i te sa bezdyskusyjnie najlepsze...
edi gratuluje udanej sprzedaży...mam cie w obserwowanych a nawet skopiowałam sobie zdjęcia spodenek tych next co ostatnio wystawiałaś bo Martynka ma takie same tyle że w rozmiarze 80 jeszcze sa ok ale jak juz wyrośnie to juz mam zdjęcie z głowy bo mam je od ciebie...mam nadzieje że nie masz nic przeciwko temu?w sumie od tego pytania powinnam zacząć...a zdjęcia swoje powinnaś troszeczkę rozjaśnić bo u mnie na kompie sa dość ciemne a szkoda ..bo ubranka masz naprawdę super...

poza tym to ja znowu mam juz chorego synka..dzis juz nie poszedł do przedszkola ..smarcze sie i kicha ...az sie boje co będzie dalej..oby tylko mała nie złapała od niego bo znowu 3tygodnie leczenia i szpital z domu ...rany nienawidzę tych wrednych chorób!!!!ale i ząbkowania też!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się wydaje,że te pampersy z promocji sa gorsze zreszta czytałam tez na forum, bo kupiłam w tesco megapaki, a teraz chyba kupię przez internet, bo chusteczki tez sa duzo tansze i chyba kupiejeszcze 10 tetrowych bo nie nadarzaja schnąć,

Monia mi nie zalezy na zebach ale i tak musza wyjsc więc skoro mala i tak od ponad tygodnia chodzi spac o 1 albo 2 to juz mogłyby wyjsc za jednym niewyspaniem 🙂

Maria nie mam nic przeciwko ja sama czasami kopiuje czyjes zdjęcia, a co do tego ze są ciemne wiem bo robiłam o 22 na szybko bo juz nie chce mi sie bawic z lalkami, troche wczoraj poprawilam, teraz mam obsesje na kupowaniu kolekcji bo musze miec wszystko pod kolor to takie moje zboczenie, ale narazie ciuchow malo kupuje bo juz wiem ze przesadzalam i to bardzo , taraz juz troche mniej;
jakupie chyba pampersy 4+ i zobacze jak się sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wrocilam z playgrupy.Ale bylo zajebiscie 😁 Byla taka babka,ktora normalnie organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci.No i bylo duzo spiewania,tanczenia,nawet pacynki poszly w ruch.Tyle rozwrzeszczoncyh dzieci bylo,a jak babka sie pojwila,tak sie wszystkie na niej zawiesily 😁 A jak zaczela puszczac banki mydlane,to juz w ogole palna hipnoza byla..Nawet nie wiem,kiedy te 2 godziny zlecialy 😜 No nic,wracamy do rzeczywistosci i czas zrobic obiad 😁 😁
Edyta ja tez ciagle powtarzam,ze i tak musimy to przejsc i czy predzej,czy pozniej,to i tak nam sie nie upiecze 😜 A co do pieluch,to my w dzien uzywamy baby dry,a na noc zakladamy easy up-te majtki,bo mloda sie strasznie wiercila i je bokiem przesikiwala 😜 I jak dla mnie one sa najlepsze.Probowalam jeszcze huggisow,ale u nas sie nie sprawdzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja bardzo polecam te easy up.Sa drozsze niz zwykle,ale bardzo polecam.U nas na noc sprawdzaja sie idealnie.Bo tak to wlasnie byl problem,ze pampers suchy a boczkiem przesikane.A one sa wsuwane jak te na basen i dzieki temu bokiem nic nie wyleci.Wczesniej probowalam active fit na ten problem,ale i tak bokiem wyciekalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ledwo żywa - spałam 3 godziny!
co do pamków to ja używam pampersów, i zawsze przeciekają jak sie robią za małe i wtedy szybko zmieniam na większe. Obecnie mamy 4. I mam jeszcze dwie paczki i wykorzystam je i przechodzę na 4+.
Dziewczyny kupowałyście już fotelik większy do samochodu? Jakie macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...