Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejku capslocc ciesze sie,ze juz lepiej.Edyta zycze ci z calego serca,zeby maz szybko prace znalazl.A mnie w weekend jakis kryzys zlapal.Na nic nie mialam sily,a do tego w nocy mnie bezsennosc meczyla.A najzabawniejsze jest to,ze akurat te 2 nocki moje dziecko spalo cala noc i wstawalo dopiero o 6:30...A dzis mam tyle do zrobienia,ze na sama mysl mi sie nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MONIA u mnie to samo...tylko na rączkach i nie to abym ja do tego przyzwyczaiła ..po prostu ostatnio tak ma...no albo na huśtawce ale tylko wtedy jak jest wyspana bo jak nie to nawet tam nie chce i caly czas chce byc przy cysiu a sutek jeden mam tak zmasakrowany od jej wyczynów podczas jedzenia że jak mam go ponownie jej dac to zeby zaciskam...no ale mleka modyfikowanego nawet nie przełknie łobuziara..nic..kompletnie 😞...moja mama mówi że Martynka wiecpo dobre a uparciuszek z niej od kołyski 😁...co do zębów to jej tez się biela takie punkciki ale na dole no i tez dobrze sprawdzic nie moge bo od razu płacze...ale mam wrażenie że wyjdzie pierwsza biała sztuka juz lada dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja jakos przezylam wekend "pelna chata" z tesciami ale od niedzieli mala ma biegunke i nie wiem czy isc do lekarza czy czekac, w sumie zmienialam jej mleko na 2 i dostawala leki moze od tego bo zmian w zachowaniu nie widac, troche mnie martwi jej przeziebienie bo w niedziele basen,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc ja tez zyje nadzieja,ze ten zab wyjdzie,bo nic w domu nie jestem w stanie zrobic.Ciesze sie,jak na spacer z nia wychodze,bo wtedy spi z 2 godziny a ja mam troche spokoju 😉I tez jej nie przyzwyczajalam.Po prostu z dnia na dzien jej sie tak zrobilo.Nawet w tej chwili przypelzla i mi stope maltretuje i marudzi.Edi ja bym na twoim miejscu chociaz zadzwonila do lekarza z porada.A basen moze sobie podarujcie,jak mala jest chora.Ja juz tak 3 tydzien przekladam,bo kaszel troche ja jeszcze meczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc3794g.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4184/dsc3794g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


nie mialam czasu i dolaczam zdjecia z kolczykami 🙂 jak obiecałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi pogratulować ...Marcelinka bije swoimi wymiarami chyba wszystkich...duża z niej panienka...moja mała w prawdzie dość długa bo ma 77cm ale waga troszę ponad 8kg..ubranka wszystkie nosi na 74+ bądź powoli na 80...poza tym jak leży to mi się taka duża juz wydaje a jak siedzi to taki z niej jeszcze kurczaczek :O)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia przezabawny ten filmik...no niezły z tej twojej Juleczki pierdziel...moja zaczyna to dopiero łapać...za to do perfekcji opanowała co innego...podczas karmienia zatrzymuje sobie w buziaczku mleczko a potem gulgocze jak przy płukaniu gardła...i sie cieszy głuptasek co nie miara...no coraz więcej takich momentów przed nami... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki 🙂
Marcysia, Jula i Martynka - sa przesłodkie 🙂 Edi Marcysia ewidentnie wyglada na roczniaka 🙂. Moja mała waży 8,7kg i ma 74cm, zakładamy ciuszki juz powoli na 80cm.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia najmniejsza ale najsprytniejsza 🙂 ale nawet lekarz mi powiedział że jak mniejsze dziecko to łatwiej i szybciej mu wszystko przychodzi 🙂 a ten mój klocuszek to ciężko ma ze wszystkim.
Muszę się za nią wziać ostro - bo w nocy je co 3godziny, w sumie na dobe to zje 7butelek mleka, obiadek i owoc. To zdecydowanie za duzo....
Monia kochana nie było mnie bo mam od ciorta załatwiania z tym mieszkaniem. A co tam u Was? Jak Jula? Jak Marcysia i Martynka? Capslocc juz dobrze tam wszystko u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mieszkania - Monia jeszcze nie zalatwiłam. Myślę że w przyszłym tyg. juz sie uda - oby 🙂
Monia zakladasz Julce buty na taka pogode? Bo ja musze chyba cos jej kupic bo strasznie nóżki jej marzną. Nie wiem jakich bucików na teraz szukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zalezy.Jak jest zimno i jest w spiworku to nie zakladam,a jak jest tak chlodnawo i tylko kocykiem ja przykrywam,to wtedy buciki jej zakladam.Jak bylo zimno to takie wysokie zakladalam.Cos w tym sytylu: http://rosa01.en.made-in-china.com/product/AqnxhiIuIDkU/China-Baby-Boot-B-388-4-.html A tak to w adidaskach siedzi 😉A o mieszkanie trzymam kciuki,zeby wszystko dobrze poszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...