Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka ja mam córcię Laurę - imię śliczne- ale dowiedziałam się niedawno że każda Laura to czort wcielony i się sprawdza 🙂
Co do brzuszka to już mi troszkę urósł ale w pierwszej ciąży o tej porze miałam większy.
Data porodu. w karcie ciąży mam na 24 lutego ponieważ nie pamiętałam dokładnie daty ostatniej miesiączki wiec wpisali mi dzień wcześniej. ja mówię żę 25 luty bo wtedy urodziłam Laurkę. 🙂
Imion nie mam jeszcze wybranych 😞 może jak dowiem się płci to będę myślała 🙂

Pozdrawiam brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm a gdzie ta tabelka?
Ja dzisiaj bardzo dobrze sie czuje wogóle ostatnie dni są dobre wczoraj tryskałam energią i ciągle się śmiałam 😉 Nie czuje się jakbym była w ciąży hehe ale podobno już coś widać koleżanka mi wczoraj powiedziała ale ona juz wcześniej wiedziała 😜
A tak co u Was? Ja zaraz lecę na miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra86 płci jeszcze nie znam....Ale już nie mogę się doczekać 🙂
Ja miesiąc temu przeprowadziłam się do Drawska Pomorskiego bo mieszkałam pod Kołobrzegiem więc na początek załatwiałam sprawy związane z zameldowaniem itd....
teraz idę się przepisać do ginekologa w Drawsku i pójdę najpóźniej za 2 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki !
Jak się czujecie? Ja co jakiś czas mam ból w dole brzucha,ale ogólnie jest ok. W czwartek byłam u ginekologa, na usg wszystko w porządku. Brzuch delikatnie się uwypukla,mam raczej wrażenie jakbym połknęła balon. Dżinsy leżą trochę inaczej,więc pewnie coś się dzieje 😉
Fizycznie wszystko w porządku, na swoim weselu skakałam jak durna. W trakcie kankana, mój mąż patrzył się na mnie jakbym co najmniej stała na głowie 😁 A obie Mamy miały oczy jak 5 zł 😉

Teraz jestem w trakcie przeprowadzki do nowego lokum. Najgorszą rzeczą jest to,że nie można dźwigać. Jestem dosyć silną kobietką,więc teraz denerwuje mnie to,że ze wszystkim powinnam czekać na męża 😠 A jak u Was waga? U mnie 1 kg na plusie. To chyba ten apetyt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki. Ja codziennie spie do 10 lub 11. Potem o 12.30 czekam z podgrzanym obiadkiem na meza. Od 14 jak jedzie po przerwie do pracy znow ide spac na 2 h. Potem wstaje cos niecos porobie. A ogolnie tylko poprzegladam ciszki dla maluszka, ktore trzeba przeprac. I tak wiecznie spie. Ciagle jestem zmeczona a nic nie robie. Duzy plus ze moge wiekszosc rzeczy jesc i bardzo dobrze sie czuje.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś biegałam do laboratorium porobić wyniki (morfologia i mocz) i dopytałam już dokładnie o test obciążenia glukozą. Jak się okazuje muszę ze sobą mieć glukozę i wodę pani podpowiedziała mi, że plasterek cytryny też się przyda 😜
Zaraz "biegnę" do pracy mam nadzieję, że mimo deszczu dzieciaki będą spokojne 😆
Trzymajcie się cieplutko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam kiedyś takie rozpiski co zabrac do szpitala i ile ale to jeszcze czas 😉 a co do ciuszków w domu tonie wiem i tak już pewnie mam za dużo 😜 Już się nie mogę doczekać kiedy będę prała i układała do komody 😉 Ciuszków mam 2 kartony same takie malutkie raczej i mam super kombinezon sztruksowy beżowy (dla chłopca i dziewczynki) ocieplany akurat na wyjście w lutym ze szpitala ponoć są drogie ja kupiłam za 8 zł w lumpiku 😉



Kto ma z orange wpisywać dużymi literami RODZICE na nr. 80101 40 min do orange za free 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj rano nie za dobrze się czułam.....
Wydaje mi się,że czuje delikatne ruchy Maleństwa 🙂
dzisiaj idę powoli robić porządek w pokoju...mój ukochany kończy już remont tylko pomalować pokoik i się wprowadzamy a mnie dziś czeka walka z podłogą.....
buziaczki Mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki-witam nowe brzuchatki 😉))nawet nie wiecie jak sie ciesze,ze nie musze chodzic do pracy 😉nareszcie 1 wrzesnia mnie w tym roku nie dotyczył 😉))wyszykuje córcie do przedszkola, mezowi zrobie kanapki do pracy-oni wychodza, a ja super w pizamce moge deektowac sie uroczymi porankami i w spokoju zjesc sniadanko 😉)-ach cudne sa te dni, musze sie nimi nacieszyc póki mam okazje, bo juz później sie takie nie zdarzą 🙂))Mnie tez brzusio juz troche widac 🙂) i co najwazniejsze czuje juz delikatne ruchy mojego skarba 😉))w niedziele bylismy z rodzinką w Licheniu pogoda tak cudna byla,ze szkoda bylo siedziec w domu 😉)pozdrawiam was wszystkie bardzo ciepło 😉) A jesli któras z was ma ochote to zapraszam od czasu do czasu na mojego bloga, by zlapac "chwile wytchnienia" www.chwilawytchnieniakariny.blogspot.com buziaki 😘 😘 ps.piekne imiona wybieracie dla swoich maluszków 😉)agnes tabele zrobiłaś cudną 🙂rzeczywiscie jak naraize meskie towarzystwo sie szykuje 🙂)))pozdrawiam cieplo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy,które będą rodziły w lutym 2012.Ja mam termin na 25 ale mój maz mówi,że z moim szczęściem to urodzę 29 hehe.
Fajnie że jest forum,na którym można podzielic się swoimi przeżyciami podczas ciąży.dla mnie tym lepiej że mogę poczytac wasze historie bo to moja pierwsza ciąża i naprawdę bardzo się boje.Chcialabym żeby wszystko poszło jak trzeba.u mnie teraz 15 tydz i 4 dni,ale nie wiem chyba nie czję jeszcze ruchów.Jedynie dokucza mi bardzo swędzenie-ból to po prawej to po lewej stronie podbrzusza.Lekarz twierdzi że to normalne a ja jakoś nie moge w to uwierzyc.Wy też macie podobne dolegliwosci??
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...