Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malwina, głupimi gadkami szczeniaczek się nie przejmuj, ich gadanie tylko potwierdza niedojrzałość psychiczną.

Co do tipsów, to jest podobnie jak z tym farbowaniem.
Ja całą ciąże z Natalią robiłam sobie tipsy akrylowe, sama, średnio co 3 tygodnie. Natalia jest zdrowa jak ryba i nie ma żadnych alergii. Do szpitala pojechałam z długimi i spiłowałam je dopiero po paru dniach od powrotu do domu, do długości bezpiecznej dla dziecka. Dopiero od pół roku nie robie paznokci, bo brakuje mi czasu. Robiłam sobie teraz przed wyjazdem do PL, ale po 3tyg., nie uzupełniłam ich i je zdjęłam.

Ten komentarz z woda z octem tez czytałam 🙂 dobrze, że jeszcze nie pije z myślą nie zajścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja Cię kochana rozumiem....
Tak jak napisałam wcześniej decyzja zależy wyłącznie od Ciebie 🙂
Ciekawe co tam u naszej Agnese 🙂
Dawno sie nie odzywała ale pewnie maksymalnie chcę wykorzystać czas w PL dla swoich bliskich 🙂
Ale zaczynam się o nią denerwować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 napisał(a):
No ja Cię kochana rozumiem....
Tak jak napisałam wcześniej decyzja zależy wyłącznie od Ciebie 🙂
Ciekawe co tam u naszej Agnese 🙂
Dawno sie nie odzywała ale pewnie maksymalnie chcę wykorzystać czas w PL dla swoich bliskich 🙂
Ale zaczynam się o nią denerwować 😞


to fakt- dlugo sie nie odzywa :/ moze w weekend sie pojawi 🙂 pewnie ma teraz zakupowy "szal macicy"ja bym taki miala jakbym zjechala do Polski 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 napisał(a):
Jakaś pierdolnięta 🙂 Ktoś jej napisał,że mózg to chyba lizolem płukała 😁 jezu dobre !!!!!!!!!! juz dawno tak sie nie smialam 🤪 😁 😁 😁 jak sobie przypomnę to odrazu sie nabijam 🙂 co do programu ciaza z zaskoczenia to niezly jest,sciema na calego

monisia chyba cie zabije , ty to mi kobitko narobilas ochoty na pączka!! bo nie moge jesc slodyczy 😜
agnes odzywala sie to cchyba bylo we wtorek jak wroci to nadrobi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Monia, też tak mam jak sobie coś ubzduram i wkręcę to trudno później mnie od tego odwieść 😁 Trzeba duuuużo czasu 😉 Po prostu masz potrzebę zrobić coś dla siebie. Tylko pomyśl o tym,że po zdjęciu nie będą one ładniejsze niż masz teraz. Lepiej zainwestuj w db odżywkę (sally hansen złota,wg mnie rewelacja albo micro cell ) a efekty będą duużo trwalsze. Ale zrobisz jak uważasz 😉
Tak jak ja po wizycie u lekarza miałam ochotę na tuning mojej fryzury... tyle,że dziadowski ZUS coś się ociąga z moją wypłatą ! 🥴

Jeszcze spytam o kontrole ZUS-u w domu. Słyszałyście może coś od znajomych/koleżanek? Ja poczytałam troche na forach i się przeraziłam. Bo póki co jestem w domu,ale np na weekendy jadę na studia.A podobno w weekendy tez potrafa skontrolowac. Mam kod leżący...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Timecontrol15 nie przejmuj się "gapiami" 🙂 Ja odkąd masz już spory brzuszek też rejestruję wiecznie spojrzenia przypadkowych kobiet na ulicy 🙂 Ale dla mnie to miłe, bo jak ja widzę babeczkę z brzuszkiem to też się gapię i sama do siebie śmieję 🙂 Ale pozytywnie ją odbieram 🙂
Spadam na Kuchenne Rewolucje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a ja nie mam TVN, POLSATU, TVP2 I TV4!!!!!!!!!!!!!!!!
I TEZ CHCE dIRTY dANSING, KUCHENNE REWOLUCJE NA WSPOLNEJ I M JAK MILOSC!!!!!!!!!!!!!!!
A po paczka to bym musiala pol miasta przejechac zeby sie dostac do polskiego sklepu bo Holendrzy sa biedni i nie wiedza co to -SORY eWELCIA ALE MI SAMeJ SLINA po kolana cieknie- mieciutki tlusciutki pachnacy paczus z przepyszna marmoladkA I pysznym lukrem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 zaraz oszaleje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wiem ze masohistka ze mnie ale ogladam porody, ktora zainteresowana - mam cos ciekawego : http://www.babycenter.com/0_planned-home-birth_168.bc
http://www.babycenter.com/2_live-birth-natural_3656508.bc

wcale tak tragicznie nie wygladaja (za 3 miesiace pewnie inaczej bede spiewac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kolezaanki 🙂
Wiola Ty ranny ptaszku, ja juz sie powoli odzwyczajam od wczesniejszego wstawania (tylko na chwile sie przebudzam o 4 i dalej spac). Wyspana, plecy znowu nie bola 😆, moj maluch spokojny, nie daje czadu, rano tylkko mnie skopal po pecherzu, moze dzisiaj nadrobi 🙂 ide cos wszamac, wczoraj caly dzien na rosole jechalam, takiego mialam smaka, jeszcze w nocy pozarla jedna miske. Dzisiaj planuje nalesniki na slodko na sniadanie 🙂 nmam pyszny malinowy dzem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaj22 zgadza się 3 tygodnie to duza róznica w wielkości brzuszka 🙂 ale wi8em równiez że jemu tez ciezko to przejsc bo wolałby by tu ze mna. ale za to jak uda mu sie zaliczyc te szkolenie to od marca będzie miał podwyzke a w październiku egzamin państwowy.....
Jedynie moge mu pomóc przy nauce bo musza znać kilka przepsiów pracwnych jak prawo pracy, bhp i jakies jeszcze 2 akty prawne a że razem studiowalismy administracje i mielismy pełno prawa to ja go przepytuje i wiem gdzie można znaleźć kruczki prawne 😁 A on umielbia sie uczyc poprzez wymiane zdań 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze tak , ja wierze ze jemu tez ciezko, no ale to dla Waszej lepszej przyszlosci i stabilizacjii 😉 czego to nie przetrwamy dla dobra dzieci, fajnie tez ze mozecie sie uczyc razem 😉 no to jutro bedzziecie mieli swieto w domku, Szymek pewnie tez sie ucieszy i bedzie szalal w brzuchu 🙂
ja po nalesnikach i cos mi malo :/ nie mam pomyslu na obiad, moz3e z krokietami zaszaleje. ale lenia mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego tez znalazł ten plus cc że na sali będe sama nie może byc przy tobie nikt przez te 30-40 minut tylko sie zobaczy dziecko i je zabierają i dają osobie która czeka juz w sali pooperacyjnej. Wiec nie bede bólu porodowego znoscic przez te ok 10-12 h sama bo go nie bede miec.
Jednak po cesarce nie mozna wstawac przez 24h i ktos musi byc przy tobie by ci podac dziecko itp. No i w razie W to bedzie moja mama ale wolałbym miec męża przy sobie bardziej niz moja mame.
Jakby Szymek miał przyjsc na swiat kiedy tata by był to idalnie przy terminie bo będzie w domu od 11.02 - 19.02 a termin mam na 17.02 tylko ze przez ta chorobe genetyczna porody nie czekaja do ońca terminu a wcześniejszy termin to: 22.01 -29.01 wiec niech wybiera jeden lub drugi termin do pchania sie na swiat 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu ale ja sie mam z ta glupia moja firma poki pracujesz i nie chorujesz jejst dobreze- a teraz nawet nie chca mnie zglosic do chorobowego !!!!! i wychodzi na to ze za darmo choruje i kasy za ten tydzien nie dostane :/ jutro ide do biura ktore pomaga zalatwiac takie rzeczy i bede sie zglaszac sama :/ i kase za ta usluge trzeba bedzie wydac 😞 masakra, zdrzemne sie troche papatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...