Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja już właśnie po śniadanku 🙂
Pół nocy nie spałam bo maluch mnie kopał.Bartka jak kopnął w plecy to aż się obudził 😁
Z reszta szaleje od ran zależy o której Bartek wstaje:P
Ja dzisiaj biorę się za prace z historii....Najgorsze jest to,że nie wiem który wybrać temat bo wszystkie mnie interesują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam,nalesniki ,dzemik ,krokiet ,jajecznica mniami 🤪 ja po kolejnym badaniu krwi i lipa po calosci........................... 😠 😠 😠 😠 😠 mam utrzymywac regorystyczna diete!!! (zajeiscie w ciazy diete!!! ) jak za mna chodzi teraz paczek uuuuuuuuuu ael taki polski tlusciutki dokladnie taki jak monisia opisala,tu sa ale gnioty 😁 w przyszlym tyg znowu badanie i zobaczymy co dalej ,nie ciekawie ,,mam nadzieje ze moj synus wynagrodzi mi ta droge meczenska. 😁 😁 😁 😁 milego dnia laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina to Ci współczuję będzie ciężko ale czego się nie robi dla dziecka 😆. Monia z ta dieta to nie 3 msc. Bo za 3 msc to my wszystkie będziemy na diecie hehe zacznie się wprowadzanie pokarmów i te inne fazy 😆
A ja dziś siedzę od rana i mecze pracę na jutrzejsze zliczenie ale idę na łatwiznę 3 prace z netu plus moja wena twórcza coś zawsze z tego wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Co tu dzisiaj tak spokojnie?

Evelcia, strasznie mi przykro z powodu tych wyników i rygorystycznej diety. No ale jak trzeba to trzeba. Bądź dzielna i dbaj o Was oboje.

Ja dzisiaj pewnie będe do Was rzadziej zaglądać, bo cos humor mam do bańki, więc juz teraz życze Wam miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bardzo chciałabym na ten weekend pojechać do rodziców no ale pewnie nam się nie uda 😞
Ale za to kolejny spędzimy razem 🙂
Czekam właśnie na Bartka i dopiero wtedy się okaże co będziemy robić po południu 🙂
Na 100% wieczorem będziemy oglądać jakiś film bo już mnie tydzień czasu prosi 🙂
A no i wczoraj zamontował mi drugie okno w pokoju 🙂
Więc mamy już cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kochane skończyłam swoje wypociny 😁 powiem szczerze, że nawet wena twórcza dała o sobie znać a już tak dawno nic nie pisałam na zajęcia. Muszę się brać za robotę bo w kwietniu mam obronę więc do porodu muszę napisać pracę podyplomową a jeszcze tematu nie mam a jutro spotkanie z promotorem. Studiuję edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne 😆 Może jakieś pomysły z waszej strony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinko zrób może Gyrosa albo sałatkę z pieczarkami jest na prawdę bardzo dobra 🙂
Dajesz ugotowane pieczarki,kiszone ogórki,groszek konserwowy,cebulę,jajka ugotowane na twardo,sól,pieprz i majonez 🙂wszystko kroisz w kostkę,przyprawiasz do smaku i dajesz majonez 🙂Mniam 🙂Ta sałatka z pieczarkami to raczej dla dorosłych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
salatka z tunczyka:
-tunczyk w oleju
-kukurydza konserwowa
-jajka na twardo (5 sztuk)
-ryz
-majonez, sol, pieprz
prosty i dobry 🙂

zapiekane piersi z serem 🙂
-piersi kroimy na cieniutkie kotlety, przyprawiamy vegeta, odstawiamy w oleju zeby przeszlo przyprawa
-farsz: pieczarki, cebula, papryka (podsmazyc na patelni i dosypac szczypte vegety)
na koniec: plastry piersi wyloz na blaszke, na to kladziesz farsz, na farsz plastry pomidora i na koniec ser zolty. Zapiekasz w piekarniku krotki czas, ser zolty mozna polozyc na sam koniec, zeby piers doszla nie przypalajac go 😉
smacznego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol15 weszlam na fb, ale tam fotekjeszcze nie ma tak? 😉szczerze mówiąc to nie lubie fb i b. rzadko tam zagladam,nie potrafie sie tam poruszac, ale fotke ci przesle tylko zrobie sobie jakas ladną , bo zdaje sie,ze znajomi beda mogli ogladac co? moze dzis uda mi sie zrobic to jutro ci wysle na e-mail 😉pozdrawiam cieplo was wszystkie 😉milego weekendu 😉ps. wyslalam zaproszene do znajomych mamusie lutowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...