Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WiolaGral ja też miałam takie kłucia w podbrzuszu i nawet mam teraz 🙂
Chyba nie ma się czym przejmować 🙂
Agatam2211 nie martw się poczujesz ruchy-cierpliwości 🙂
Ja nie mogę się doczekać wizyty u lekarza bo zobaczę nasze Maleństwo i będzie z nami Tatuś Maleństwa......Mam również nadzieję,że poznamy płeć Szkraba....W końcu muszę wiedzieć w jakim kolorze robić kącik dla dzidzi 🙂
Łóżeczko już stoi u sąsiadki,niektóre rzeczy już też dostaliśmy ale leżą u teściów w pokoju(codziennie opiekujemy się mojej teściowej 7-miesięcznym wnuczkiem,więc rzeczy dla dziecka są)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a jak tam Twój mąż się czuje??
mój ukochany dzisiaj był u dentysty całą noc nie spał i teraz odsypia....
Ja dzisiaj robiłam porządek z tą podłogą ale już mnie plecy bolały i odpuściłam dziś sobie....
obiadek zjedzony....samopoczucie super.....
Aleksandra ja wczoraj byłam rozdrażniona i cały dzień śpiąca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie pije małą kawe i pomaga 🙂
Po zabiegu wczoraj wygladał tragicznie wiec nic do picia jedzenia i nawet mówic nie mógł tylko lodem był obłozony.
Dziś już zjadł sniadanie i obiadek w postaci zupek ale juz może mówić 🙂 więc jest dobrze jeszcze go boli ale nie chce brac tabletki - choc on jest odporyny na ból skoro potrafi sobie paznokcja który mu sie wżyna na żywca wyciąć bez niczego :/
Jutro albo w czwartek powinien wyjść i jeszcze bedzie na zwolnieniu




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się dzisiaj dziwnie czuje...nie potrafię tego opisać nawet. Chodzi o podbrzusze uczucie takie jakby cos tam się działo zozciągało itd niby nie boli ale tak dziwnie;/ wiem że to normalne macica się rozciąga różne więzadła itd żeby dzidzia miała dużo miejsca. Zrobiłam taki dobry obiadek a nawet nie miałam ochoty jeść eh taki los ciężarnej.
A Wam u Was dzionek?
Pozdrawiam wszystkie mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra to teraz masz kim sie opiekowac. Agatam ja nie mialam nic takiego jak opisujesz ale chyba masz racje z ta rozsnaca macica. Karina masz switny blog. Zajrzalam tam ale jeszcze nic nie napisalam, bo mama przez skypa do mnie wydzwania codziennie. Timecontrol czas mamy bardzo duzo ale spimy i leniuchujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchaczki.
Ja tez bylam dzis na badaniu krwi i moczu, poszlam po 8 bo nam zmienili godziny przyjec. Teraz jest od 7.30 do 9.00 a bylo zawsze od 9.00. wiec musze wczesnie wstac. Na szczescie do szpitala mam 2 minuty drogi.
Te hobbi twego meza rzeczywiscie drogie. Moj maz to maly chlopiec gra w gierki w komputerze siedzi calymi nocami. Wczoraj sie przebudzilam 0 2 w nocy a on jeszcze gral. Pogonilam go i nakrzyczalam. Teraz se tak mysle jak synek sie urodzi to mu komputer wstawie do synka pokoju, jak on tak dlugo w nocy siedzi i gra to moze przy malym tyle siedziec. Kolezanki maz tez gra przy komputerze a w lewej rece synka lula. Widok jest swietny. Ci faceci to duze dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Mam takie pytanie do Was.mianowicie.Czy przyjmujecie Luteinę i no-spę?Ja od 9 tc muszę przyjmowac luteine rano i wieczorem ponieważ leżalam w szpitalu z zagrażającym poronieniem,zagrożenie minęlo jednak musze jeszcze brać leki.Czy któraś z Was również je przyjmuje? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kobietki dziś byłam się przepisać do lekarza ale niestety było dopiero od 11 a ja byłam o 9:/
więc jutro idę na 8 🙂
U mnie leje niemiłosiernie i wróciłam cała mokra do domku:/
Na obiadek robimy dziś pierożki ruskie mniaaaaaaaaam 🙂
Siedzę w domu i słyszę jak na poligonie wojsko strzela z armat i czołgów masakra:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo to żadne pocieszenie w sumie że jako jedyna chyba przyjmuje te leki,mam nadzieję ze niebawem lekarz pozwoli mi je odstawić.
A dziś w ogóle pierwszy raz odkąd jestem w ciąży ciągało mnie na wymioty..może pomidory nie smakowały mojej Kruszynie,hehe
A co do Mężów to mój nie może doczekać się kiedy będzie mógł poczuć ruchy naszego Maleństwa,nawet mu się nie dziwie bo sama na to czekam..A Wy przyszłe mamusie,kiedy poczułyście pierwsze ruchy?Czy może nadal czekacie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEKAMY 😉

agnese dlaczego nie bierzesz witaminek? Ja biorę PregnaPLUS i tam sa witaminki i kwas foliowy polecił mi lekarz można już od 12 tyg je brać. Podobno niektórzy lekarze myślą, że my wszystko wiemy i dlatego nie mówią... Moja znajoma zapytała sie o witaminy dopiero w 5 miesiącu i lekarz był zdziwiony ze nić sobie jeszcze nie kupiła sama. Chyba on powinien powiedzieć szczególnie jak kobieta jest pierwszy raz w ciąży!

A tak co u Was jeszcze słychać? Mi te bóle dziwne mineły już chyba ale strasznie chce mi się spać eh pewnie przez tą pogodę...;/ nic się nie chce. Zaraz się wykąpie to może trochę nabiorę energii i trochę posprzątam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny dawno nie pisałam, jakoś tak wyszło, teraz mam nadzieje nadrobię troszkę :-) U mnie i naszej dzidzi jak narazie wszystko dobrze, mam nadzieję że tak pozostanie, dzisiaj idę do lekarza, więc zawsze jest troszkę napięcie przed wizytą, może dowiem się dzisiaj płeć dziecka:-) a Wy juz wiecie co będziecie miały?Ja czuje już ruchy od 29.08. ale to moje druga ciąża więc mówią że szybciej się je czuje.Martwię się trochę bo nie biorę żadnych witamin bo strasznie źle się czuję po nich, wymiotuje po 10 min od wzięcia, ale cały czas biorę kwas foliowy i mam nadzieję że owoce i warzywka które jem uzupełniają te witaminki :-) Napiszę po wizycie co lekarz powiedział, trzymajcie się pozdrawiam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny dawno nie pisałam, jakoś tak wyszło, teraz mam nadzieje nadrobię troszkę :-) U mnie i naszej dzidzi jak narazie wszystko dobrze, mam nadzieję że tak pozostanie, dzisiaj idę do lekarza, więc zawsze jest troszkę napięcie przed wizytą, może dowiem się dzisiaj płeć dziecka:-) a Wy juz wiecie co będziecie miały?Ja czuje już ruchy od 29.08. ale to moje druga ciąża więc mówią że szybciej się je czuje.Martwię się trochę bo nie biorę żadnych witamin bo strasznie źle się czuję po nich, wymiotuje po 10 min od wzięcia, ale cały czas biorę kwas foliowy i mam nadzieję że owoce i warzywka które jem uzupełniają te witaminki :-) Napiszę po wizycie co lekarz powiedział, trzymajcie się pozdrawiam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Ja od 3 dni czuje delikatne ruchy.
nie są systematyczne jak w późniejszym okresie ale są.
co niektórzy twierdzą że mi isę wydaje
Niedawno chodziłam w ciąży i wtedy czułam ruchy od 18 tygodnia teraz poczułam już pod koniec 16. wg mnie jest to możliwe. jest trudno rozpoznawalne od innych "oddziaływań" w brzuszku ale jednak do rozpoznania. w sumie zajeło mi to 3 dni.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...