Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieczyny a ja znowu zamule:/ przyszedl do domu obejrzal zakupy powiedzial ze ladne i gratulowal udanych zakupow. Spytalam sie co dalej. A on ze bedzie tu mieszkal w swoim pokoju a ja w swoim bedzie nam pomagal i jak maluch podrosnie to wtedy sie rozstaniemy ?!?!?!?!?!?!?!?!?! zee narazie bedziemy zyc jak malzensto (w 2-och oddzielnych pokojach!). K...a mac w szoku jestem. Nienawidze go. Powiedzialam ze nienaidze go bo przez to ze poprosilam o te zasrane kilka miesiecy sie rozstajemy a on stwierdzil ze go nie kocham bo nie chce pomoc jego rodzinie. Rozesmialam sie mu twarz. Czuje sie jak w pieprzonej brazylijskiej telenoweli :/ i ryczec mi sie chce i smiac na ptrzemian. Z kim ja zylam przez ten ost czas?!?!?! no nie wyrobie zaraz. Nie chce sie rozklejac bo i tak maluch mial przezyc od poczatku ciazy. Skur...syn z tego mojego BYLEGO meza. Obraczke z pierscionkiem wywalilam mu do jego zasranego akwarium niech plywa z jego rybkami. wyzwal mnie od egoistek (?) i materialistek. Msakra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rany monisiaj22 😞 Kochana trzymaj się, skoro on już mówi o rozstaniu to ja bym tego nie ciągnęła.. po co ? dla kogo? na pokaz? bez sensu... to chyba miłość z jego strony staje pod znakiem zapytania skoro stawia swoją rodzinę ponad swoją żonę i dziecko 😞 Strasznie mi przykro, że takie niefajne chwile przeżywasz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tego ciagnac nie zamierzam, nic na sile, nie zdzierfzylabym tego.a z porotem do domu... mam 27 lat i musze sobie dac rade sama, zbyt duzo harowalam na to co razem osiagnelismy zeby mu to wszystko zostawic :/ poza tym nie skule ogona dla niego. ZObaczymy jak dam rade na pewno sie nie wyproadze bo zaszkodze i sobie i dziecku, bo gdzie, na pokoj?? mamy mieszkanie (dostalismy na poczatku wrzesnia) placimy niewiele wiec nie zostawwie mu tego. Moze dam rade do porodu, rozwodem sie nie bede zajmowac i klotniami, chce sie wziasc w garsc jak maluch bedzie na swiecie. Teraz to by byla niepotrzebna dawka zlych emocji i wscieklosci, bo jak zaczynam to koncze i walcze bardzo BARDZO zaciekle. Ale bym tylko sobie ulzyla a maluchowi zaszkodzila. teraz to mam wypoczywac i po prostu sobie go zleje. A do porodu go nie dopuszcze NA PEWNO nie zasluzyl na to. swinia jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to i czytam i serio - brazylijska telenowela. Szkoda,że życie pisze takie scenariusze 🥴
Ja jestem ciekawa,czy wniosek,że go nie kochasz (bo nie chces pomóć jego rodzinie) on wymyślił czy jego pokręcona rodzina? 🤨 Kretyn z niego i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 Sama nie wiem co Ci powiedzieć... A jakby on się wyniósł? A może pogadaj z jego matką, że przez to, że tak uparła się na przyjazd córki do Was małżeństwo stoi na włosku... Może się te baby opamiętają... może właśnie one podsycają całą atmosferę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jego matka nie moqi w moim jezyku :/ wali mnie jego rodzina i na sile nie bede ich pfrzekonywac on ma mozg(albo i nie) i skoro nie korzysta z niego to ja sie blaznic przed jego rodzina nie zamierzam. on powinien podejmowac decyzje a nie pozwalac na to jego rodzinie. debil z niego i tyle. ja juz nie zamierzam nic z tym robic, to widocznie on ma nas w dupie skoro tak latwo podjal decyzje.a jak ktos ma mnie w dupie to ja tym bardziej. Zbieram sily teraz na kolejne miesiace ciazy i przywitanie synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ty mozesz w ciazy zapierdzielac po 12 h a on bedzie rodzinie pomagal. To kim ty jestes dla niego? Sorry nie obraz sie. Jak on tak duzo zarabia, ze chce pomoc rodzinie to dlaczego ty nie siedzisz w domu, a on sam niech was utrzymuje. Kawal gnoja. To siostra wazniejsza od Ciebie???? To on z Toba spi czy z siostra? /a moze to jego kochanaka a cie naklamal, ze siostra/. Znam takie przypadki, dziewczyny dla zielonej karty wychodzily za amerykaninow, a na boku utrzymywaly swich polskich chlopakow. Tylko gra ci na nerwach w tak szczegolnym dla Ciebie momencie zycia, zamiast wspierac. Ty sie nie zgadzaj na takie traktowanie.
Jak patrze na twoje zdjecie, fajna z Ciebie laska i jeszcze pracowita, znalazl kobiete co bedzie na jego rodzine robic. Powiedz, ze teraz takie czasy, ze trzeba z kazdym groszem sie liczyc, bo tobie nie ma kto pomoc.
Nie wiem co Ci doradzic Monisia, szlak mnie trafia z takimi palantami, to sprawka matki i siostry. 🙂
Trzymam kciuki by glut to jeszcze przemyslal i by wam sie ulozylo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co ja chodzilam z arabem dwa lata. Moj byl Libanczykiem, w Polsce skonczyl medycyne i robil doktorat. Ale byl tak za matka i rodzina, ze sie rozstalismy. Bo mu powiedzilam z kim spisz ze mna czy z matka. To on mi odpowiedzial, ze matka to dla niego swietosc, no to ja ze z nim koncze. Jak bralam slub juz z moim mezem, / a to bylo dwa lata pozniej/ to plakal i smsa-y wysylal bym wrocila. Myslal, ze jak go tak kocham, ze bede sobie pozwalala na to by mna drygowal. Na studiach znalam duzo par mieszanych arab -polka. I te malzenstwa byly rozne, w zaleznosci jak rodzina sie wtracala. Moze po porodzie on ci dziecko zabierze i zniknie? tez musisz sie z tym liczyc. 🙂 Wiec ja moglam sobie spokojnie odejsc, a szczegolnie, ze to byl czas kiedy poznalam mojego meza. I uzwierz nie zaluje decyzji. A tak z nim bym do tej pory sie meczyla. Bo on wielki pan. 🥴
Szkoda mi Ciebie bo bylam w troche zblizonej sytuacji, na szczescie nie wzielismy jeszcze slubu i nie bylo w drodze dziecka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciasto wyszło pyszne tylko ta góra ciut się przypaliła, ale nie czuć tego w smaku, posypię jeszcze cukrem pudrem i będzie ok 🙂 A jutro zaproszę koleżankę na kawkę i ciacho 😉 Dziewczyny odnośnie ciuszków, czy będziecie kupować rajstopki w rozmiarach 56, 62 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
liiii tam przypalone odkroisz cukrem pudrem posypiesz i nie bedzie sladu 😉 a dziecka mi nie zabierze bo jestesmy w europie, zeby maluch wyjechal za granice to musi miec zgode obojga rodzicow a do jego kraju sie nie wybieram. szkoda mi mojego malucha. wlasnie mnie kopie w dol brzucha a bardziej w krzyz chyba lata dzisiaj po calym brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...