Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Malwina muszę Ci napisać, że zazdroszczę Ci takiego męża "złotej rączki" mój Misiek to nie lubi takich prac domowych teraz się wziął za zmianę baterii przy zlewie i stęka, że tyle pracy przed nim 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Konefka kiedyś na pewno będę zadowolona z takiego męża....Teraz jak na razie dumna jestem z narzeczonego 🙂
On zerwał tynk w naszym pokoju,położył nowy,położył gładź,pomalował...On wszystko zrobi przy samochodzie ostatnio rozkręcił go całego i skręcił i nawet działa lepiej niż przedtem....
Także nikomu nie musimy dawać kasę za naprawę auta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka super wieści - Hania duża dzielna dziewuszka 🙂
Ciekawe jak tam Olcia po wizycie...
Ja już po kąpieli, gimnastyka niezła była, oporządzanie podwozia i nóg... dżizasss... nie było gdzie brzucha "odgarnąć" co by wygodniej trochę było 🙃 🙃 Ale i tak jestem z siebie dumna, że radzę sobie bez męża i lusterka 😜
Zamówiliśmy sobie wieczorem pizzę.. pożarłam z sosem czosnkowym a zazwyczaj go omijam... i już czuję skutki 😞
Malwina mebelki i komplecik dla małego superowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie jestem 🙂
wizyta poszła całkiem sprawnie tylko później wstąpiłam jeszcze na zakupy i do mamy zdać jej relację z wizyty no i dopiero dotarłam do domku 🙂 Poczytałam co tam przez te 3 godzinki napisałyście i fajne uczucie poczytać że czekałyście na moje wieści 😉
No więc tak: wizyta jak najbardziej udana badania wszystkie jak to pani doktor powiedziała "jak zwykle wszystko dobrze" zrobiłam mi też to badanie wymaz na paciorkowca GBS czy jakoś tak się to nazywa tylko muszę sobie rano zawieźć to do laboratorium do szpitala do zbadania i pewnie za to zapłacić oczywiście no ale.... sąsiadka co pracuje w szpitalu mi wzięła bo jutro idzie na rano do pracy więc będę miała z głowy 🙂 A poza tym maleńka waży 2,600 i wszystko z nią jak najbardziej oki leży główką w dół (ale to akurat w moim przypadku nie ma znaczenia) i to żebro co mnie tak boli to tutaj ma dupkę a ja ma trochę podwinięte ostatnie żebra i mi tam mocno uciska i stąd ten ból ale doktorka powiedziała że już się obniża i że powinno niedługo przejść. Swoją drogą chyba rzeczywiście się obniża bo jak tak piszecie o zgadze to ja już jej od kilku dni nie mam. Jak robiła mi USG to niunia akurat sikała 🙂 🙂 🙂
Najgorsze że nie podała mi konkretnego terminu powiedziała mi że ona ju.ż wie kiedy to będzie ale mi nie powie żebym się za dużo nie denerwowała i umówiła się na 30 stycznia na KTG i wtedy mi powie konkretnie kiedy mam przyjść, ale skierowanie do szpitala mam już wypisane i zwolnienie do pracy napisała mi do 12 lutego ale powiedziała że tyle mi nie będzie trzeba więc nie wiem dalej żyje w niepewności do 30 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja mam dziennie ok 80 skurczy w ciagu całego dnia.... zwariowac mozna bo jestem okopana przez to przez malego...
a regularne dostaje przeważnie w nocy tak jak teraz ok 23 :/ i beda trwać do 1 lub 2 a potem w końcu ustepują i ja i mały idziemy spac.
Dlatego mam sie zjawic w piątek w szpitalu i jak bedzie źle z moja szyjka to mnie juz zostawia do rozwiązania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olciu ja mam kolezanke która ma termin tak jak ja na 17 lutego i dzis jej lekarka wyznaczyła termin cesarki na 7 lutego.
Mi tez lekarz powiedzil że rozwiązanie nastapi pod koniec stycznia a najpóxniej na poczatku lutego wiec tez chyba ok tego terminu 🙂

a ja znów skurcze mam co 2 minuty :/ czasem to mam wrażenie że zaraz sie posikam a mały chce wyjść przez pepek :/ cóz czekamy az sie skończa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A gdzie to wszystkie śpioszki czyżby takie spokojne nocki były i wszystkie jeszcze śpicie??? 🙂
Ja się już obudziłam i w sumie mogła bym jeszcze pospać trochę ale zadzwoniłam do mojej fryzjerki i udało mi się dzisiaj na 12 zapisać więc wstaje powoli żeby coś zjeść i pojechać. Nie wiem jak tam wysiedzę ponad 2 godziny no ale może jakoś dam rade, bo później już nie będzie jak iść i pewnie pójdę dopiero przed chrzcinami 🙂
No ja Ola też tak myślę że mi pewnie będzie kazała przyjść 7 lutego do szpitala (bo termin mam tez tak jak ty na 17)no i cc 8 bo to środa 🙂 Kurcze to masz trochę tych skurczy, ciekawe czy do końca stycznia wytrzymasz!!!
A mnie się moja doktorka pytała o skurcze czy mam, ale ja tak naprawdę nie wiem czasami coś mnie tak zaboli i brzuch się napnie ale czy to skurcz to nie mam zielonego pojęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje skurcze robią sie z dnia na dzień bardziej nieprzyjemne i bolesne no ale cóz damy rade.

DZIEWCZYNY PROSBA:
PILNE!!! Prośba mojej koleżanki Zofii Arndt-Przybyła - razem studiowaliśmy oligofrenopedagogike

Nasza córeczka Hania ma poważną wadę serca (atrezja tętnicy płucnej, hipoplazja prawej komory serca, niedomykalność zastawki trójdzielnej IV stopnia). czeka ją operacja w klinice w Monachium. niestety jej koszt przekracza nasze możliwości finanowe (20100euro) dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc!
Jeśli możecie pomóc tu znajdziecie wszystkie dane:
http://www.corinfantis.pl/index.php?text=430
z góry dziękujemy za okazane serce!

Fundacja COR INFANTIS - fundacja na rzecz dzieci z wadami serca

Wystarczy tylko że w zeznaniach rocznych 1% podatku przekażecie na tą małą. Z gory dziekuja w imieniu rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Moja noc całkiem do dupy 😠 Nie dość,że udało mi się usnąć dopiero ok 4 to jeszcze bardzo bolał mnie kręgosłup i ból promieniował mi na nogi MASAKRA
Olciafajnie,że z małą wszystko ok.
Aleksandra nie mam zielonego pojęcia jak Ty to wytrzymujesz.A jeśli skurcze będą bardzo regularne co 2-3 minuty to co masz robic? Też czekać? A jak zaczniesz rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki.
U mnie noc średnia ale nie najgorsza - ze 3wizyty w wc, o 6 śniadanie, teraz 2śniadanie 🙂
Olcia ale Ci fajnie z fryzjerem 🙂 Mi tak szkoda ścinać włosów, bo teraz mam najdłuższe od kilku lat i jeszcze o wieleee mniej wypadają niż przed ciążą 😆
Może w lutym się skuszę na podcięcie końcówek, a farbę wolę sama nałożyć puki jest to jeden kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też jeżeli chodzi o grubość włosów i wypadanie to naprawdę w ciąży jest o niebo lepiej, ale ja mam pasemka jasne i wyglądam już jak nie powiem co z "pasem startowym" na głowie więc trzeba je poprawić 😉
A swoja drogą to moja babcia mówi że w ciąży się nie obcina włosów bo się dziecku rozum ucina hahahashahahahahha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej takie Babcine "rady" są bezcenne hahaha 😉
Jeśli się nudzicie można skorzystać z konkursu Bielendy, gdzie do wygrania są zestawy kosmetyków - może komuś się uda - http://www.uroda.com/artykuly/patent-na-kosmetyk-wygraj-zestaw-kosmetykow-bielenda-bawelna 🙂 Wystarczy się zarejestrować w serwisie i odpowiedzieć na pytanie "Dziś patrzymy na swoją skórę przez różowe okulary. Co widzicie? "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Teść wszczął istny alarm,gdy zobaczył,że kupiliśmy i przywieźliśmy wózek,że łóżeczko już rozłożone i ciągle coś piorę/prasuję dla dziecka. Niby zapeszam- dziecko albo będzie martwe albo poronię... 🥴
Powiedziałam mu,że gdyby od tych czynników zależało zdrowie i zycie dziecka to każda matka mająca chore dziecko na bank by się tego trzymała. Gdyby zależało...
PSYCHICZNE PODEJŚCIE
(apropos czytam o zaburzeniach myślenia u dorosłych.. można podciągnąć 😁 )
Olcia to ja juz się boje o rozum mojego maluszka. Jesli do 5 tego miesiąca włosy miałam za zapięcie stanika a teraz nawet ramion nie sięgają 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski ,ja tylko na chwilke 🙂
wlasnie wrocilam ze szpitala,z maluszkiem wszystko dobrze, zrobili usg i pani doktor stweirdzila,ze dzidzia jest normalnych wymiarow 🙂 o cesarce moge zapomniec ( DZIEKI BOGU) 🙂,przeplyw krwi w pepowinie ok wiec czekamy na dzieciaczka 😁 za tydz znowu kontrola 😉 z s amego rana mialam zrobione CTG i bylo mi tak przyjemnie ze zasnelam !!! 😁
panikowalam ze nie mam zadnych pogaduszek z polozna a zapomnialam ze 23 w pon mam termin na rozmowe z anestozjologiem i polozna 🙂 ,dostalam wkoncu pierwsza czesc splaty pieniedzy i miel zaskoczenie bo wiecej niz sie spodziewalam,
sloneczko za oknem ,noc przespana humorek jeszcze dopisuje ,odezwe sie pozniej i was nadrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...