Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moja córcia to bez przerwy tylko jedno miejsce bombarduje cały czas prawy bok 😆
Wiecie co piszę sobie na gg z moją chrześnicą tzn. wysyłamy sobie buźki 😉 a ona pisze do mnie GRAM CIOCIU czyli mam juz nie przeszkadzać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ewa nie przeszkadzaj dziecku bo ma wazne sprawy 😁
moj maly dal nam dzis popalic,co prawda nie placze ale jak to male dzieci jęczy 😮
i tak od 1 do 5 😮 zaczelam go dokarmiac mlekiem bo mojego juz nie wystarcza taki żarłok z niego 🤪 a no i oczywiscie swieza pielucha ,jeszcze body nie zapiete a on od nowa zaczyna bąbardować i to takimi śmierdzącymi kupkami ze szok!!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina napisała, że dziś mały miał badanie słuchu i jutro wychodzą do domku jak wszystko będzie ok, a wczoraj miał szczepienie. A i Malwina ma bardzo dobre wyniki krwi i jak będzie miała czas i siłę to jutro dołoży fotki 🙂
Evelcia cudny jest!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to odespalam od 5 (chyba) do 10. tylko czemu nie mozna dluzej? masakra. no ja tez slyszalam ze to przed porodem to czyszczenie. Aga wiec moze Ty nast bedziesz? mialas czekac na mnie ale CCi wybacze hihihi 😜 ja czuje ze sie przeterminuje i tak . moj Synus sobie impreze w nocy urzadzil, teraz znowu daje czadu.
0Evelcia ale przystojniacha z Waszego Marcelka. Konefkapiszsz ze teraz kolej na dziewczynke to bierz sie do roboty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U nas dzisiaj rekord padł -31 stopni!!!!!!
Teraz jest już TYLKO -18 a ja na 16 znów na KTG jak tylko pomyśle że muszę wychodzić w takie zimno to od razu mi się nie chce no ale dla Amelki warto 🙂 Muszę iść się wykąpać i omyć włoski żeby wyglądać jak człowiek i żebym do 16 ochłonęła 🙂
Evelcia maluszek jest prześliczny i jaki już super ubrany przystojniak trzymaj go tam dla mojej Amelki 🙂
no ciekawe która następna się rozpakuje hmmm... ?????? Ja myślę że to mój ostatni weekend z brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia sliczny twoj skarbeniek. Dobrze, ze robi kupki tylko sie cieszyc.
Olcia a co ty chlopakow zaklepujesz, i tak Amelka bedzie miec co wybierac w tabelce na 17 chlopcow jest tylko 10 dziewczynek. Olcia ale masz fajnie z tym ktg, mrozy niezle.
evelcia pisz wiecej czym karmisz, jakim mlekiem, my tu takie ciekawskie?
Nie wiem Monisia moze mnie wyczyscilo tak przez przypadek. 🥴 🥴 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Tusiek do mnie napisała:
"Hej, wczoraj mnie wypuścili, a już dziś znów szpital. Jestem na przedporodowej,
skurcze mam co 8min i czekamy na rozwój sytuacji, mam nadzieję, że teraz wyjdę ze szpitala z bobasem pod pachą 🙂 Trzymajcie kciukasy"

No to dziewczyny trzymamy za Martę!!!!! Może wykrakałyście i będzie wreszcie dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymamy kciuki. patrze do tabelki Tusiek mial termin na 17. Tez juz chce urodzic. Zwazylam sie juz nie tyje. Waga stoi. Nawet 1 kg schudlam, moze przez te wyproznianie. Wiec mam tylko w plusie 25 kg a tak sie balam tych 30. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪
Evelci napisz, o ile ci spadla waga po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki 🙂)) no to trzymamy kciuki za Tusiek 😉)) -moze bedzie pierwsza dziewczynka 😉))
Ja ciągle jestem pod wrazeniem calej sprawy tej 6-miesiecznej madzi-juz wczoraj wieczorem oglądałam wypowiedzi rutkowskiego-nawet poxniej w nocy jakis dziwny niepokój czulam przez to wszystko, nawet zapalalam lampke nocną, bo balam sie spac w ciemnosci, takie wrazenie to na mnie wywarlo;((( i dzis tez sledze tvn24-masakra to wszystko 😞((
A czuje sie ogólnie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...