Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale dobrze Karinie już po wszystkim i taki śliczny zdrowy Skarb no i najważniejsze nie musiała czekać na środę i leżeć w szpitalu ,ale pewnie jej nie chcieli zrobić tej cc skoro piszecie że miała skurcze jak cholera tak????
Agatka wracasz do formy raz dwa no ale na pewno nerwy się do tego przyczyniły ale teraz już może być tylko lepiej 😉 🙂 🙂
Kurcze mówicie że taki koszmar z tym karmieniem?? moja koleżanka mówiła że dopiero jak jej małą miała 3 miesiące to poczuła przyjemność z karmienia a tak to jak tylko pomyślała że musi ja karmić to jej się chciało płakać, mówiła że najgorsze pierwsze pociągnięcia a później już lepiej 🙂 DAMY RADE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie że damy radę!!!
A to Nasz kącik dla Wiktorii,taki skromny troszeczkę ale jesteśmy na stancji i to nie pozwala mi urządzić jej miejsca tak,jakbym chciała..Na szczęście w październiku będzie już po remoncie i Malutka będzie miała swój pokoik 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dla kariny!!!!!!!
tynka kochana zaopatrz sie w nakladki na sutki,ja dostalam takie w szpitalu o niebo lepiej sie karmilo,no wlasnie karmilo bo od 2 dni moj maly tylko na butelkowym,moja przygoda z karmieniem cyckiem sie zakonczyla!!!!!!!!!!!! nie mialam juz sily wstawac co 2 godz i dokarmiac,trudno sie mowi ,teraz maly spi spokojnie 3-4 godz w ciagu nocy i dnia
Dziewczyny dlaczego wy sie podmywacie jakimis srodkami???!!! mi z natalia odrazu powiedzieli ze tylko letnia woda!!!! i tym razem tez!!! jestem 2 tyg po porodzie juz 2 szwy mi wyszly i funkcjonuje prawie normalnie ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu dopiero troche nadrobilam monisia[color=red][/color] gratulacje i szybkiego powrotu do domku i zdrowia
agatko pieknie wygladacie
natalla ja podczas siusiania polewalam sie letnia woda i to rozluznialo moja "mała"
ciesze sie bo juz 2 szwy wyszly 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia ale fajnie. Ja tez juz chce mego synka w domu. A jemu sie jakos nie spieszy.
Evelcia wklej nowy watek bole brzuszka lub opieka dziecka. I pisz co pomaga dziecku.
Evecia sliczny synek. Jeszcze raz gratuluje.
Duzo zdrowia. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja mogę coś normalnie napisać 😆 dziś cały dzień pisałam z telefonu więc się troszkę nagimnastykować musiałam 😁
Snakerka dziękuję Ci bardzo, że dodałaś zdjęcie Bartusia 😆
A teraz uwaga na jutro ja zamawiam kolejkę do porodu 😁 i niech się żadna z Was nie wcina 😜
Zastanawiam się jak tam Monia po męczącym porodzie? Jej mąż raczej do nas nie napisze 🥴
Evelcia fajnie, że dodałaś nowy wątek na pewno będziemy korzystać z cennych rad 🙂
Czy któraś z Was coś wie na temat pozostałych dziewczyn przebywających w szpitalu???
Tynka jak tam masz poduszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka ja tez juz chce jutro. Moge z Toba. 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃
Monisie biedna tak wymeczyli, ja sie dziwie tak dlugo ja trzymali do 20 by zrobic cesarke. Dobrze, ze juz jest po. Ona tez teskni za brzuszkiem. 🙃 🙃 A w sumie niech lezy i nabiera sil by opiekowac sie Azizkiem. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...