Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie tez nie wiem czy nieza duza roznica, ale z drugiej strony dzieci juz odchowane i bedzie troche latwiej niz np. przy 2 3 latku 😉 widzicie piszemy o kilogramach, ja ze sie o nie martwie a wlasnie poszlam smazyc frytki-straszna mam na nie ochote- i co po moim przejmowaniu sie zostalo buuuuuuuuuu 🙂)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karinko śliczne te rzeczy,których zdjęcia wstawiłaś 🙂
Jakoś mam dzisiaj do bańki humor....Zjadłam już masę słodyczy no ale humor się nie poprawił....
Ja nie mogę się zebrać do zrobienia zdjęcia i wstawienia na FB.....
Mój maluch strasznie dzisiaj kopie....Jakiś zbulwersowany dzisiaj....
Ja przy wzroście 170 cm zaczynałam od 54 kg a teraz ważę 63,9 kg....
Uciekam zaraz...Już się wykąpałam i odpoczywam...
Buziaczki brzuchatki kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziś mam zdecydowanie lepszy humor. Przytargałam do domu z mężem łóżeczko turystyczne, leżaczek, materac kokos-pianka-gryka, sterylizator i troszkę ubranek oczywiście wszystko używane ale naprawdę w super stanie 😆
Co do tych tabletek to szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten pomysł bo różnica w cenie jest mega ja ostatnio za femibion 2 zapłaciłam 68 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny najlepsze jest to ze ja to wszystko dosalam nic nie kupiłam 😆 to są rzeczy po mojej siostrzenicy i po koleżanki synku 😆 czeka na mnie jeszcze kojec Mojżesza ale nad tym się zastanawiam bo nie ma stelaża. Dostanę jeszcze podgrzewacz do butelek i słoiczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka chciałam dziś tasiemca obejrzeć zobaczyć co tam z tą Hanką się wydarzy ale mąż mega hit ogląda i du.... blada 😞 Dziś miałam też stresa bo mąż mi paznokietki u nóg obcinał i piłował bałam się jak diabli ale muszę przyznać, że był delikatny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no wlasnie to -za wczesnie- ja wszystkim naokolo zamykalam japy mowiac ze pod koniec nie zamierzam sie turlac i sapac w sklepach szcegolnie w zimowych ciuchach pocic sie i mdlec. a poza tym w koncu to juz prawie 3 trymestr !!! dziewczyny nudzi mi sie mielismy ^pozwiedzac ale sie wszyscy poobzerali grillowanym baranem i zrobili sobie drzemke i potem powiedzialam ze po ciemku nie bede nic zwiedzac i mam ich w nosie. focha strzelilam i koniec. nastawiam sie na jutro jak nie to sama cisne w miasto i niech mnie potem szukaja 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynałam z 67kg teraz mam 72,5kg przy wzroście 180cm, mam nadzieję nadal tyć, ale rozsądnie 😜 waga to się stała moja obsesja niestety :/ ciuszki pokazujecie super!!! też mam dużo używanych i wg mnie to dobra sprawa 🙂 ja w pierwszym trymestrze nie miałam jeść tabletek, w drugim dostałam ale w miarę tanie 28zł,a w trzecim lekarka poleciła mi tez i cena mnie normalnie powaliła, dlatego wzięłam z neta.... tak samo mebelki czy lampa w sklepie potrafią kosztować nawet 50-150zł więcej ta sama firma i ten sam model szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka to gratulacje ,moja droga szczescie masz 🙂 ja z moim bebconem daje rade jak juz nie am to bede chodzic na pediciur 😁 co drugi tydz ,choc koccham meza to nie zaufalabym mu z tymmi nozyczkami i pilnikiem w reku 😁 😁
monika widze ze ty to tak porzadnie urlopujesz ,brawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah snakerka prowokuj ;-) Mój się nie da sprowokować,wczoraj pogadaliśmy o tych sprawach i stwierdził,że po prostu mój brzuch go psychicznie blokuje i tyle. W zasadzie już mi to przestało przeszkadzać,czuję się tak mało seksownie,że chyba to już nawet widać,więc nie dziwię się że się nie podrywa na mój widok 😁 😁 😁 😁 Przy ostatniej akcji złapał mnie za brzuch i akurat Młody wtedy kopnął,słuchajcie przestraszył się że coś się dzieje 😁 😁 A ja durna śmiałam się do rozpuku z niego 😉

Co do wzrostu,Aleksandra- jestem ok 3 cm wyższa od Ciebie,także obie jesteśmy kompaktowych rozmiarów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina sliczne pajacyki. 🙂 🙂 🙂
Kobietki ale wy wysokie tylko wam pozazdroscic, ja 162 i wszystkie buty na obcasach. 🤔 🤔 🤔
Monisia barana chyba nigdy nie jadlam, ale smaka narobilas. 😉 😉 😉 😉
Marta chyba zajeta rodzinka, bo u niej swieta. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio jak bylam w pl kupilam w aptece prental clasic 90 sztuk i dalam 48 zl. Wzielam tak profilaktycznie na ostatni trymestr. Ja codziennie pochlaniam duzo owocow, warzyw mniej bo nie moge na nie jakos patrzec. Karina ja ziemniakow to chyba juz 10 lat nie jem tylko frytki, ale smaze je w frytkownicy do ktorej daje sie tylko 1 lyzeczke oliwy na 1 kg frytek. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese ja te same witamy mam 🙂 i cena jeszcze przystępna bo to na 3m-ce starcza, ja co prawda płaciłam jakieś 40zł ale i tak tanio w porównaniu z innymi. A łykasz do tego kwas foliowy? Bo ja przestałam bo te wit. mają go w składzie i farmaceutka mówiła, że tyle wystarczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka odstwailam kwas foliowy bo prenatal juz go zawiera. Ale ze ci sie jeszcze chce na noc wychodzic z psem. Ja to totalny len. 😉 Ja tez ide jutro na mocz, morfologie i glukoze. Musze wstac o 6,30 by byc pod maszynka z bilecikami o 6,50. I tak biore bilecik dla uprzywilejowanych/brzuchatek/. Ale badania robia tylko do 9,30 wiec musze byc wczesniej by mi zrobili ta glukoze. Zawsze chodzilam o 8,30, wtedy bylo zero ludzi. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Czytam Was, ale nie piszę, nie mam humoru. Nie zajmuje się też rodzinką, bo jestem bardzo pokłócona z mężem...powód w zasadzie nie wiem, wszystko i nic. Jest na ostrzu noża... dłuuuuugo by pisać. W kazdym razie jest bardzo źle. Jak tylko głupek wróci do pracy to ja wyjeżdzam do koleżanki, mieszka daleko, no ale trudno. Kiedyś może Wam opowiem, jak najbliższa sercu osoba potrafi zranić.

Trzymajcie się zdrowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...