Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej grubaski
co do usg 3D to ja płaciłam 150zł
i mam różne wrażenia. cieszę się bo dzidzia została zbadana pod każdym względem - brak jakichkolwiek wad. Poznałam płeć i mam płytkę. Ale z jakości nie jestem zadowolona (spodziewałam się lepszej.
jednak nie żałuję wszystko co chciałam wiedzieć to wiem. teraz 22listopada usg na nfz.

Marta trzymam kciuki aby się ułożyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy wam już pisałam
Malwina w żadnym wypadku bierz tego do siebie.

We wrześniu byliśmy na chrzcinach tam spotkaliśmy dawną znajomą z pół rocznym synkiem
na początku października zaplanowali chrzciny małego i ślub.
Wszystko pięknie. po ślubie mąż wrócił do NIemiec do pracy.
Dwa tygodnie temu dowiadujemy się że Iwona została wdową 😞 niecały miesiąc po ślubie)
Jest nadzieja bo znaleziono 2 spalone ciała ale dopiero po dna stwierdzą torzsamość (jednak tylko z nim nie było kontaktu)
wczoraj przyszły tragiczne wyniki DNA.
A zrobił to sam.
Nastawił obiad i położył się spać. i spłonoł żywcem on i jeszcze jeden kolega
A dziewczyna została wdową niecały miesiąc po ślubie z półrocznym dzieckiem 😞
Przykra historia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Mojemu mezowi dzis sie snilo, ze trzymal synka na rekach. Maz bardzo przezywa. Nie wiem co to bedzie za 3 miesiace chyba mu kupie relanium do szpitala.
Wioletka biedna ta twoja kolezanka, ale wlasnie to sa skutki rozlaki, zadne pieniadze nie zastapia bliskosci i rodziny, dlatego namawiam Malwine by uczyla sie slowek i potem dolaczyla do Bartka. Razem jest razniej.
U mnie dzis piekne slonce, chyba umyje dzis ostatnie okno w goscinnym pokoju. 🙂 🙂 🙂
Marta dobrze, ze masz plan B ale daj mu jeszcze szanse. 🙂 🙂 🙂Faceci chca pokazac, ze sa silni a to dzici. 🙂 🙂 🙂 🙂 Daj mu szanse i jeszcze z nim porozmawiaj. Na pewno nie chcial duzo powiedziedziec, ale w zlosci nie panuje sie nad emocjami i gada co slina przyjdzie na jezyk. 🤔 🤔 A wracajac do pl dasz wielka satysfakcje tesciowej i baronowej, ze im sie udalo rozwalic waze malzenstwo. Twoj M na pewno to przezywa ale jest molestowany przez siostre i mamusie. 🤨 🤨 🤨
Wioletka a jak z twoja reka?Ty uwazaj na siebie. 🙂 🙂 🙂 🙂 i wszystkie brzuchatki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Dzięki Dziewczynki.
W mordę to za mało. On potrzebuje wstrząsu. Monisia, rodzina się nie wtrąca, chyba nie wie dokładnie co i jak.
Agnese, ale ja już nie chcę chyba. A jak dam szansę to już to nie będzie to samo. Coś pękło po prostu, bez możliwości odbudowania. Nie będę rozmawiała, bo próbowałam dwa razy i dwa razy zostałam potraktowana jak śmieć. Poza tym stwierdził, że zrobiłam z naszego życia gówno. Padło wiele słów, za które nie da się przeprosić i nawet złośc tego nie tłumaczy. Uwierzcie, że w życiu nie spodziewałam się, że mogę coś takiego usłyszeć.
Idiota widze, że próbuje naprawić sytuację pomijając przepraszam, a tak się nie da, więc nie będzie wcale. Wczoraj przyniósł mi owoce, pod nos, a dwa dni temu nawet nie chciał mi herbaty zrobić. Odmówiłam, to stwierdził, zebym jadła, bo to nie wojna. Więc odparłam, że ma rację, to nie wojna, to koniec, że wyraził się jasno, więc od niego nic nie chcę. Dzisiaj nawet się pytał czy chce zjeść śniadanie. Też odmówiłam. Pewnie jutro juz wraca do pracy, więc jak się dzisiaj coś nie ruszy, to jutro czeka mnie podróż, 6h autobusem. Natalia rozniesie wszystko dookoła.
Miłego dnia Dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny na ten femibion 2 to chyba teraz jakaś promocja jest bo w wielu aptekach fajne ceny mają http://www.aptekagalen.pl/p2086,femibion+natal+2+30tbl+++30kaps+%28feminatal+400+metafolin+30tbl+++dha+30kaps%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta teraz to odbierasz na goraco i bardzo sie nakrecasz. On jest honorowy jak wiekszosc dupkow i nie przeprosi choc wie, ze to jego wina. Ale z tego co piszesz zalezy mu na tobie. Daj szanes waszemu mazenswu nawet ze wzgledu na maluszka i Natalke. Trzymam kciuki za Was. Oby Wam sie udalo. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martaer jeśli masz tyle siły żeby się od niego odseparować, przemyśleć pewne sprawy i pobyć w towarzystwie najbliższej swojej rodziny, to tak zrób, zrób wszystko co zgodne z Twoim sumieniem, żebyś przestała się denerwować, stresować i skup się na sobie, masz prawo być teraz egoistką i myśleć tylko o sobie 😉

Ewa w ogóle w internecie jest dużo promocji, nie to co w aptekach stacjonarnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek mamy myslec o sobie i o maluszkach. 🙂
Ewa daj nowy watek i bedziemy wrzucac tam leki i ich ceny, wtedy nam nie zgina. Ja jak bylam w pl kupilam 30 szt. prenatal z tym kwasem DHA i zaplacilam 48 zl to dla matek karmiacych. Wiec rzeczywiscie duza roznica cenowa. 🙂 🙂
Macka ja nie wim czy dobrze Cie zrozumialam to ty tak przez 9 lat co 3 tygodnie widzisz m po 2 dni. 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie kosmetyki bezzapachowe weźmiecie ze sobą do szpitala? bo słyszałam,że takie najlepiej,żeby dzidzi przy karmieniu nie drażnić, macie jakieś sprawdzone to podajcie nazwy i ich ceny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!
Martaer - niezależnie co postanowisz jesteśmy z Tobą i wszystkie mocno trzymamy kciuki, żeby było u Was jak najlepiej :*
Wioletka co do tragicznych historii... ze 3lata temu moja rówieśniczka- koleżanka z podwórka - straciła męża - z dnia na dzień - zasłabł w pracy i tego samego dnia zmarł - ona miała 23lata, on 30, mieli rocznego synka i wreszcie ich życie zaczynało się pomyślnie układać. Tym bardziej mi było jej szkoda, że pochodziła z patologicznej rodziny gdzie ojciec i matka strasznie pili i na prawdę to dziecko i wspaniały mąż to najlepsze co się jej w życiu trafiło... Nikt nie zna dnia ani godziny, dlatego trzeba starać się przeżyć swoje życie najlepiej jak się potrafi, nie tracić czasu na pierdoły i kłótnie i skupić się na tym co dobre 🙂

No i właśnie chciałam się z Wami podzielić z rana świetną nowiną - wczoraj przed snem stało się coś na co tak długo czekałam 🙂 Mój mąż poczuł kopniaczki przez brzuch 🙂 Miny niestety nie widziałam bo światła już pogaszone ale od razu go ucałowałam i prawie łezka się w oku zakręciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałam już do wątku o okazjach witaminki, napisałam jakie a potem dopiero link, żeby było przejrzyście

a przed chwilą na allegro kupiłam firanki do pokoju dziecinnego 😁 ale radocha i banan na twarzy o taki ---> 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny !
Fakt,historia bardzo smutna 😞 Też uważam,że po miesiącu trzeba Malwina pakować manatki i przenosić się do faceta. Razem wynająć mieszkanie i tam czekać na rozwiązanie. Związek na odległość to męka psychiczna zwłaszcza dla faceta,bo nie ma nikogo bliskiego na miejscu. Koledzy to nie to samo. Stąd zaczynają się jakieś drugie,ukrywane związki na boku za granicą.
Wczoraj wieczorem zobaczyłam,że znowu popękałam. TYm razem mam dwie pręgi na ramionach. Jakby ktoś mi z bicza strzelił 🥴 🥴 Od razu zrobiłam masaż peelingiem, zaaplikowałammega dawkę oliwki na zmianę z Perfecta Mama.Cóż,chyba po prostu skóra nie wytrzymuje i tyle. Będę zebrą 😠

Dziewczyny powiedzcie co myślicie o takich kontrolerach oddechu do łóżeczka? Moja znajoma dzięki czemuś takiemu uratowała własne dziecko przed śmiercią łóżeczkową. Kontrolka nie wyczuła pulsu i oddechu dziecka,zaczęła piszczeć w nocy a ona szybko zrobiła Małemu masaż serca. Fakt- wiedziała jak taki masaż maluchowi zrobić a to nie lada sztuka przy takim małym ciałku 🙂 Jest to dosyć drogie urządzenie nawet na allegro,koszt ok 300-400 zł 🥴 Miałam zawsze do tego sceptyczne podejście,że bajer, wydanie pieniędzy,ale historia tej koleżanki dała mi inne spojrzenie na sprawę. Czy warto zaoszczędzać kilka stówek na życiu dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...