Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Bartek poleciał mi po kebaba 🙂
Ale ja mam szczęście mając takiego kochanego faceta....On ostatnio gotowy był lecieć do sklepu po lody bo miałam ochotę i w nosie miał,że musiałby pół Drawska zjeździć o godzinie 24 żeby kupić mi loda 🙂Ale ja aż taka wredna nie jestem i kazałam mu zostać w domciu 🙂
W piątek Bartek ma wolne więc pewnie pośpimy sobie dłużej a później jedziemy do jego dziadków...
Jego babcia jest bardzo wierząca a ma takie diabelskie spojrzenie,że ja się jej panicznie boję 😁
Był u nas znajomy temu co się córcia urodziła i zachwycony małą tylko zły,że w nocy ciągle płacze....
Nie wiem jak może nie płakać bo on uważa,że to nie jest normalne 😁 Śmiać mi się normalnie chciało....
Ja karuzelę mam mieć od siostry o ile nie zapomniała,że ma mi dać....
Już siostra mi jedna zapowiedział,że od 21 listopada mam regularne,codzienne spacerki i ona o to zadba...A ja wiem,że będę miała przegrane bo ona jak się na coś uprze to nie ma bata....Zrobili w moich rodzinnych okolicach ścieżkę zdrowia więc już siebie widzę toczącą się tam codziennie 😁
Dziewuszki bolą Was może żebra??Bo mnie ostatnio często boli po prawej stronie tak jakby ktoś mi coś wkładał pod żebra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, a ja mam dzisiaj mega wk...a 😠 😠 😠 bylam dzisiaj na arabskim mega rynku, niesamowite rzeczy bylo zajebiscie i jak wracalismy to maz mnie wkurzyl tak ze masakra !!! i przeprosil po 2 godz, to mu powiedzialam ze moze mnie w dupe pocalowac po takim czasie burak jeden no i mam focha do konca dnia.
Dziewczyny jak ja ubolewam ze mnie nie ma w Polsce na Allegro i ciuchland nie mam co liczyc, a tyle rzeczy mozna wyszperac 😞 kiepski mam dzisiaj nastroj musialam sie wyryczec maluch sie chgyba za to obrazil na wredna matke bo sie tylko delikatnie przewraca po tym stresie nie chce mnie porzadnie skopac :/ a dzisiaj od rana to dawal mi czadu w dole brzucha, jajniki i pecherz zostaly zmolestowane jak nic, a na rynku takiego kopa zasadzil w pecherz ze myslalam ze sie zleje w gacie 🤪 🤪 🤪 az steknelam ze zdziwienia hihihi ide na papu bo mnie zasysa 🤪 od paru dni szprycuje siebie i mojego synka regularnie francuskim deserkiem tiramisu, normalnie wymiata!!! dzisiaj oblecielismy tez kilka cukierni w poszukiwaniu paczkow ale dupa... tylko raz znalezlismy w sobote i koniec mojej paczkowej wyzerki jak sama sobie nie upieke to sie chyba nie doczekam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski ,widze ze marta nadal "walczy" z mezem cos sie nie odzywa a moglaby napisac jak postepy,
monika a widzisz nie ma tak dobrze,ciesz sie ze ma tiramisu bo to tez rozpusta 😁
agnes pracowita z ciebie pszczolka i do tego zorganizowana ,chyba zaczne brac z ciebie przyklad,ja wczoraj ubranka poukladalm i liste zrobilam co trzeba zakupic 😁
zmobilizowalas mnie pozdejmowalam firanki ,poczyszcze dzis okna 🤪 🙃
dziewczyny powodzenia u lekarzy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Dzisiaj wcześnie zwlekłam się z wyrka ok.6:30 - ogarnęłam się, włoski umyłam i zaraz się pozbieram na zakupy, długi weekend przed nami, a ja na nd zaprosiłam na obiad teściów i szwagra z rodziną 🙂 Pogoda się u nas popsuła, mgła okropna i już chłodniej. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Moja córcia ma dzisiaj urodziny, jak ten czas szybko zleciał. Oglądałam właśnie zdjęcia, była taka malutka, a teraz 🙂 Popłakałam się aż. Zresztą nic innego nie robię od piątku.
Z mężem bez zmian, w zasadzie to gorzej. Nic już z tego nie będzie. Poszedł dzisiaj do pracy, więc to jego ostatnia szansa, jeszcze się łudzę, ale on nawet nie zamierza mnie przeprosić. Jutro jadę do koleżanki. Wczoraj mu powiedziałam, żeby się nie zdziwił jak wkrótce nas w domu nie zobaczy, to stwierdził, że wcale nie będzie zaskoczony... cóż.
Miałam zrobić glukozę po świętach i chyba już nie będę miała okazji.

Miłego dnia Dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂
Sto lat dla Natalii, mocno ja od nas usciskaj. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Szkoda mi Was, ze nic sie nie poprawia.
Ja wszystko popralam i posprztalam bo wykorzystlam wczorajszy piekny dzien bylo 19 stopni. U mnie jest taka wilgotnosc powietrza, ze jak prania przed 17sta nie zdejme z tarasu to pozniej jest znowu mokre. Wiec musze suszyc w domu.
Popralam firanki, maz je zawiesil bo ja wieszam mokre by nie prasowac. A firana ma 8 metrow jeszcze mokra, to swoje wazy. Nawet ladnie i staranie upial nie mawiac jak sie staral.
Milego dnia zycze brzuchatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
byłam z rana na pobraniu krwi, im dalej ciąża tym gorzej z żyłami u mnie, w zgięciach już ich nie widać prawie wcale, wiec pielęgniarka próbowała mi pobrać z nadgarstka,ale leciało bardzo mało, więc mi pobrała z wierzchu dłoni, tam się udało, ale teraz mnie boli 😞 a przed ciążą miałam takie żyły wystające szok, jak to się zmienia wszystko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Ja tez mam gości na długi weekend i małżonek mi niespodziankę zrobił i tez przyjechał 🙂 dopiero w niedziele pojedzie 🙂
Ktos tam pisłał że żebra bolą.... dziś juz wiem o co chodzi :/ Po prawej stronie jakby mnie ktoś obił :/ ale wiem ze to normalne to narządy gdzieś musza sie zmieścić bo dziecko rośnie....
Ja dziś znów na skzołe rodzenia lece 🙂
Spuer położna i będą 3 na zmianę przychodziły wic w szpitalu już będa połozne mnie znać 🙂
Grupa duża bo ok. 18 par ale jest fajnie informuje facetów żeby nie panikowali jak wody odejda, żeby pamiętali ze coś słodkiego maja wziąść jak sie poród zacznie do zony itp. 🙂
Jak babeczka opowiadała o tym jak wyglada czop i o czym to śwaidczy to połowa z nich blada była 🙂
Dziewczyny super 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Brzuchatki 🙂
Ja tradycyjnie wpadam w przerwie w pracy 😉
Sliczne ciuszki powrzucałyście, aż zazdroszczę Wam tego kupowania, ja wszystkie ubranka dla małej dostałam po córeczkach (1,5 rocznej i 8 miesięcznej) od moich sióstr, są naprawdę śliczne i w bardzo dobrym stanie, wydaje mi sie że nie znoszę wszystkiego. Szkoda wydawać kasy na nowe, choć nie ukrywam iż kusi mnie kiedy tak chodze po sklepach 😉 Wózek kupiliśmy nowy, łóżeczko mamy upatrzone ale nie zakupione. Tak naprawdę to sama nie wiem kiedy zabiore się za pranie i prasowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie również bolą żebra 😞 i jestem ogólnie spuchnięta, ale cóz takie uroki ciąży 😉
Do szkoły rodzenia chodziłam w pierwszej ciąży, teraz ze względu na czas muszę sobie odpuścić. Gdzieś czytałam o szkole rodzenia on-line, wejdę tam i sobie przypomnę co nieco 🙂
Dziś mam lekarza, już się nie mogę doczekać co tam nowego u małej, mam nadzieje że wszystko będzie ok.
Pozdrawiam Was 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym co mają sprezentowane ciuszki i akcesoria dla maluszków 🙂 w mojej rodzinie ja pierwsza mam dzidzie,a u męża w rodzinie wszyscy myślą tylko o sobie i nawet jak coś mają to wolą sprzedać niż dać dalej ,a za cenę jaką oni sobie życzą to ja wolę małej coś nowego kupić niż się tam prosić i płaszczyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko ta czekolada ma byc dla nas bo w trakcie porodu jest bardzo duzy wysiłek fizyczny i spada glukoza wiec po co dodatkowo wkuwać sie w żyłe i podawać glukowe jak naturalna glukoza sa cukierki lub czekolada 🙂
Babeczka wymieniała że jak bedzie kolr wód inny niz normalny to od razu do szpitala, że czop może odejśc szybko a nieraz sie ciągnie - konsystencja galaretki przeźroczystej lub białej moga występowac pasma krwi ale jak bedzie krew to od razu do szpitala itp 🙂
Jak czop odejdzie to na dniach poród itp 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ja dzisiaj już się tak narobiłam,że szkoda gadać. Wieczorem przychodzą do nas znajomi i nie chciałam sprzątania odkładać na popołudnie. Wtedy Mąż wraca z pracy,robię obiad więc nie będę dokładać sobie jeszcze jednego zajęcia. Chyba położę się na chwilę bo coś mnie wzmaga.... 🥴 Co do ciuszków też nie mam na kogo liczyć. Mam chrześnicę (w marcu skonczy rok) troche dalsza rodzina,ale kontakty ok. Moja bliska ciotka oddała jej wszystkie ubranka po swojej małej a pozniej okazało się,ze ja w ciąży 😮 Ciotka zła na mnie,że mogłam powiedzieć HAHA 😁 Więc nikt się nie kwapi żeby ubranek trochę pożyczyć chociaż dla takiego maluszka. To,że spodziewam się chłopca nie znaczy że nie założę mu bodów z myszką Mini, nie popadajamy w skrajność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wstałam niedawno....Właśnie kończę śniadanko 🙂
Zaraz ruszam na zakupy bo oprócz masełka i kilka kromek chlebka nie mamy już nic....
Od kiedy nie mamy lodówki to nie kupuje na zapas bo boję się ,że się popsuje 🙂
Bartek jutro ma wolne więc zapowiadają nam się fajne 3 dni razem 🙂
Ja to bym z chęcią do moich staruszków wyfrunęła ale zobaczymy co to będzie....
Wczoraj w gazecie znalazłam artykuł o USG 3D Bartek też sobie poczytał i chyba dzisiaj będę szukała lekarza który takie USG robi 🙂
Do później kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wróciliśmy z zakupów. Zaopatrzyłam się w winogrona i pomarańcze, które okazały się mega kwaśne, ale nie ważne.. i tak mi się chciało 🙂 Lodówka pełna, zapas mięsa na 2tyg. już się mrozi. A mąż wziął sobie dziś urlop i w sumie 4dni przesiedzimy razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj też kupiłam sobie pomarańcze,jabłka takie mega duże szukam cały czas zielonych jabłek ale nigdzie nie mogę znaleźć 😞 no i banany 🙂
Każdy z podziwem w sklepie zerka ma mój brzusio super uczucie 🙂
A teraz mam trochę czasu dla siebie 🙂
Jeszcze 2 godzinki i Bartek wróci do domciu...Dziś robimy listę co mu jest potrzebne i w jakich ilościach na wyjazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂 martaer mysle o tobie czesto , przykra sytuacja, bardzo ci współczuje, bo sama wiem jakaiego mam dola jak nam sie nie uklada-wszystko wydaje sie do niczego.....trzymaj sie jakos kochana, zycze ci z calego serca,zeby jakos to wszystko sie ulozylo....chociazby dla twojego samopoczucia psychicznego......jestem z toba myslami-trzymaj sie 😉)
Moja Oliwcia chyba mila trzydniowke, bo dzis juz jakby reka odjol żadnych objawow choroby-cale szczescie 😉 A skoro z nią lepiej to prawdopodobnie wybierzemy sie jutro z mezem do kina(Oliwka u babci) na "Listy do M"-zapowiedzi reklam fajne i super obsada, mam nadz, ze sie nie rozczaruje 😉) ciesze sie bardzo na to wyjscie, bo juz dawno nie bylam w kinie , no i spedzimy czas tylko we dwoje, moze jeszcze zahaczymy o kolacje po kinie 😉 jutro magiczna data 11.11.11 wiec bilety sa po 11zl w silvwer screen i cinema city 😉))ale trzeba wczesniej rezerwowac, bo duzo chetnych 😉 A swoja drogą jutro fajna data do porodu-ciekawe czy jakas listopadówka urodzi jutro 😉)) Moja bliska kolezanka ma termin na 13 listopada i liczy po cichu, ze moze uda sie 11-psychicznie bardzo sie nastawia na ten czas, ale czy sie uda?????ma rodzic naturalnie, gdyby miala planowana cesarke to moze, ale raczej w swieta planowanych nie robią-jednak trzymam za nia kciuki, by jutro sie zaczela akcja porodowa 😉 trzymajcie sie cieplutko kochane-udanego weekendu 😉fajnie ,ze niektoe z was spedza caly dlugi weekend z druga polowką 😉moj w sobote ma od 9-20 ale niedziele ma wolną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Grubaski 🙂 ja dzisiaj chwile grozy przezylam bo mpi brzuszek.net nie chcial sie zalaczac 🤪
Synus na szczescie zmienil pozycje przez noc i juz mnie po jajkach nie kopie 🙂 ogladalam wczoraj program o kobiecie ktora urodzila szescioraczki 🤪 🤪 🤪 trzymali ja do 30 tyg i zrobili jej ceserke malenstwa przesliczne placzace jak jej wyciagali 6 po kolei, cudny widok a najwazniejsze zdrowe 😁 w 29 tyg ciazy wazyla 179 kg juz nie mowie o jej brzucholku jakiej byl wielkosci. Fajny program 🙂
Marta ja trzymam kciuki za Was i mam nadzieje ze maz sie opamieta i nie bedziesz musiala wracac do Polski, przeczekaj u kolezanki dajcie sobie wiecej czasu i bedzie dobrze, zycze Ci tego z calego serduszka 🙂 i sto lat dla Natalki + usciski od brzuszkowych ciotek klotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...