Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja zrobiłam już rano zupę pomidorową, naobierałam gar ziemniaków i teraz pieką się nóżki z kurczaka w piekarniku, do tego zrobię sałatkę z kapusty pekińskiej pomidora i ogórka - mam nadzieję, że rodzinka sobie poje 🙂 Tak jak mówiłam dziś mamy teściów na obiedzie i brata m. z żoną i dziećmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂
Ja gniję sobie w łóżku jeszcze.Bartek na obiad zażyczył sobie mielone i frytki...On to ma pomysły...Najważniejsze że lubi jak gotuje i mu smakuję 🙂
Dzisiejsza noc minęła dość spokojnie....
Ale jutro chyba i tak pójdę do lekarza.Później do Was zajrzę:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Ja wreszcie po męczącym zjeździe... Miałam wczoraj zajęcia od 8 do 20 i myślałam,że ok 17 eksplodują mi nogi,były takie spuchnięte. Dzisiaj też od rana do 14stej + podróż busem. 🥴
Właśnie oglądałam po raz trzeci filmik z tym kalkulatorem ruchów i nadal nie bardzo wiem o co w tym chodzi 😮 Może już nie myślę o tej porze...
Mój brzuszek zrobił furorę,bo dziewczyny widziały mnie ok miesiąc temu i wtedy ledwie co było widać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka dzielna jesteś 🙂 Ja bym chyba nie wysiedziała tyle godzin 😮
Rodzinka już poszła, miło było, obiad wyszedł pyszny, nawet moja roczna chrześnica wcinała moją pomidorówkę 😆 Synuś przed chwilą o sobie przypominał kopniakami 🙂 a wczoraj wieczorem mój mąż obserwował bacznie mój brzuszek 🙂 bo tak go cieszyło jak podskakiwał jak się mały kręcił - niesamowite uczucie 🙂 Lubię być w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i chyba jeszcze wam nie pisalam -polecam w 200% film "List do M" dawno nie widzialam tak dobrej komedii romantycznej polskiej 😉 śmiałam sie czesto glosno, a i wzruszylam nie raz-łzy same lecialy mi po policzku 🙂 atmosfera swiąteczna tez fajnie pokazana 😉 i element zaskoczenia takze sie pojawil 🙂 film rozpoczyna sie w wigilijny poranek, a konczy w boze narodzenie rano-takze typowo swiateczny klimacik 🙂obsada fajna i swietnie zagrane role 😉 Warto dziewczynki sie wybrac, bo później jak juz bedzie malenstwo to nie bedzie nam w glowie chodzenie po kinach zapewne 😉pozdrawiam was cieplo i zycze milego niedzielnego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina,ale masz spory brzucholek 🙂
Fajna muzyka Karina,ale ja jeszcze klimatu świąt nie czuję. Może poczuję,gdy spadnie śnieg 😁
Chodzę i mi zimno,aż się telepię- oby nie znowu jakieś choróbsko 🥴 Zmarzłam dzisiaj okropnie mimo ciepłego bereciku i rękawiczek,nie wspominając o ciepłym płaszczu.
Snakerka nie miałam wyjścia,musiałam siedzieć. Same laboratoria i ćwiczenia :/ Wykładami nawet sobie głowy nie zawracam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko ja tez wiem co to jest ból zjazdów....Akurat za tydzień mnie czeka szkoła i pewnie w oba dni zajęcia od 8 do 18 😮
Powiem Wam kochane,że dzisiaj pierwszy raz pod leginsy założyłam rajstopy ale takie jak się dzieciom ubiera takie ciepłe,kozaki,ciepły sweterek,szalik i rękawiczki bo w przeciwnym razie na pewno bym zmarzła 😞
Ja teraz tydzień wielkiego pakowania będę miała 😞
Siebie muszę spakować do rodziców i Bartka do Niemiec...Już widzę jaki dom wariatów będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchatki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Karina nie zapomnialam o Nikodemie, w mojej tabelce u mnie juz byl, ale nie przypilnowalam m by je tu wrzucil.
Dzieki, ze pilnujecie.
Ja dzis ubralam lozeczko by zobaczyc jak wszystko pasuje i dobrze zrobilam, bo musze poprzeszywac wiazania przy ochraniaczach, ktore wizae sie do lozeczka. Tez mam z lego na tyl lozeczka taka zawieszke kolorowa z kieszenia na najbardziej potrzebne rzeczy i tez musze zapiecia poszerzyc, bo moje lozeczko ma szersze boki. Porobilam zdjecia,pozniej wam wrzucej. Ocenicie. Siostra dala mi tez lezaczek dla synka, ja myslalam, ze to czesci do lozeczka i wozeczka. Wiec mi tylko brakuje krzeselka do karmienia.
Malwina sliczny brzusio. M zrobil mi tez zdjecia, ale mi sie bulki porobily po bokach na biodrach, dopiero je widze na zdjeciach. U nas bylo dzis pieknie 18 stopni.
Karina ale swiatecznie, u nas juz sprzedaja pandory i panetony - to sa swiateczne babki z bakaliami, czekolada, roznosciami, slicznie pakowane w kartoniki. Az milo na duszy. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Agnese 🙂 Kubusiowe motywy i nawet naklejki na ścianie już gotowe 🙂 I pomyśleć, że już niedługo tam będzie maleństwo 🙂 Super!
Mnie popołudniu drzemanie wzięło spałam 3godz. ciekawe czy w nocy coś pośpię czy może znowu będą kursy do kuchni 🙂
Moja roczna chrześnica bawiła się dzisiaj klockami Fisher Price takimi jakby przezroczystymi kostkami i w środku jakieś zwierzątko małe, super te klocki jak już synuś będzie z nami to wiem o co będę prosić cioteczki przy okazji prezentów dla dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...