Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Babka w aptece je miala jak pampersy zapakowane. Odradzila mi tylko bym nie kupowala welurowych, jakies teraz sa nowe. I zapomnialam zapytac czy te co kupuje to wyprac. Wkladki poporodowe zapomnialam kupic, widzialam w sklepie tylko wkladki dla kobiec co nie trzymaja moczu. Musze przejsc sie do apteki, albo jeszcze w szpitalu popytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,mucha zrobila duże wrażenie,bo Mąż od zawsze tylko krawaty a tu taka odmiana 😉
Mam nadzieję,że z Malwiną i dzieckiem wszystko w porządku. Może chcą ją poobserwować w szpitalu, a w razie czegoś szybko zainterweniować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makijaż był ciemno granatowy,bałam się że wyszedł za mocny,ale przy tak skromnej sukience i fryzurze nadał całości jakiegoś charakteru 😉
Ja wizytę mam 24tego listopada,pewnie zrobi mi USG. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka śliczna dziewczyna z Ciebie i pięknie na ślubie wyglądałaś 🙂
agnese pokoik cudny i brzusio też 🙂
zmartwiła mnie Malwina mam nadzieję,że wszystko jest ok i tylko pojechała na obserwację 😞
ja idę po wyniki, oby były dobre, w środę lekarz z NFZ a w czwartek prywatnie USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się dziewczynki rozpisalyscie
Agnes jejku jak ty już przygotowana jestes, wszystko sliczne az milo popatrzec, ja tez już nie mogę doczekac się urzadzania kacika dla maluszka 😉 a wygladasz slicznie na tej nowej fotce 😉
Tynka wozek supr, moja znajoma tez ma jumpera i b. zadowolona 😉 konefka razem zaczynamy dzis III trymestr-leci co? Agnes 1978 nie przejmuj się kilogramami-napoisz ile 😉 ja mam już na wadze 83 kg, choc przytylam 5 kg od początku, u mnie z kolei na odwrót z 1 dzieckiem przytylam 15 kg i niestety sporo kg. mi zostalo, a teraz niby mniej poki co, ale zobaczymy ile jeszcze mi skoczy przez te 3 msce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas zimno ostatnio się zrobilo brrr-zima idzie 😉 Mój maz był przy porodzie oliwki, bardzo mi pomagal szczególnie w targaniu mnie na lozko do badania co chwile 😉))niestety skończyło się cc oliwka była opetana pepowina 2 razy wokół szyi i nie chciala wyjsc , porod szedł szybko, rozwarcie tez, ale niestety przy rozwarciu na 10 palców gdzie powinna urodzic się w ciagu 15 min trzymali mnie 2 godz z bolami najgorszymi….. także teraz mam nadzieje,ze będę mogla mieć cc od razu, wiec Radek przy porodzie nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia-pomocnica widac się szykuje dla braciszka 😉 u nas tak samo oliwka zapowiada,ze będzie pomagac przy braciszku(ma 5lat)
No u mojej kuzynki dzien przed porodem mowili,ze będzie chłopak, a urodzila się dziewczynka 😉-ja bym nie była zalamana, bo bardzo chciałam mieć druga coreczkę hanie, Zosie lub Tosie , a poki co chyba Bartus 😉
Monika przyjemnej podrozy zyzce 😉
Tynka przepieknie wyglądałaś –cudne fotki 😉-makijazi dodatki super
Tez martwie się o martyne-trzymam kciuki by było wszystko ok. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...