Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja postanowiłam dziś iść na zakupy i przygotować torbę przynajmniej dla siebie gdyby trzeba było wybrać się do szpitala. W stresie raczej się dobrze nie spakuję więc zrobię to teraz na spokojnie. Wczoraj namówiłam męża na drobne przemeblowanie musi tylko jakiegoś kumpla dorwać do noszenia mebli 😆 Życzę Wam miłego dzionka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja też pospałam dziś do 10. Teraz na szybko robię obiad - piersi z kurczaka w kosteczkę duszone z porem, 3kolorami papryki i makaronem 🙂 A potem w miasto i do kina 🙂 Ale dzisiaj u nas mgła koszmar, z okien nie widać nawet bloku na przeciwko... Mam nadzieję, że auto normalnie mi odpali (w zeszłym roku akumulator zawodził) ... Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewuszki 🙂
ból gardła,jak dziewczyny pisały tantum verde do ssania, pomógł mi bardzo szybko
monika dbaj o siebie w podróży i się nie stresuj, ludzie to są jednak dziwni i za nic mają spokój drugiej osoby, szczególnie przyszłej mamy....
a ja byłam przed chwilą w nowej galerii u nas i oczywiście musiałam zgłupieć jak weszłam do działu dziecięcego w C&A i do smyka, bo duże rabaty zrobili no i jak tu się opanować? dobrze,że chociaż nakupowałam rzeczy z tych potrzebnych 😁 ale co tam raz nie zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziewuszki napiszcie wymiary,ale też ile macie wzrostu i z jaką wagą startowałyście,bo w sumie ciężko porównywać
a w ogóle mam wrażenie że córka chyba chce przez pępek już wyjść na świat tak się dziś pcha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina trzymaj się dzielnie, całe szczęście że jesteś w szpitalu już! a co się działo takiego,że cię z przychodni od razu odesłali do szpitala? jakie miałaś objawy? odpisz oczywiście jak możesz i masz czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojawiła się u mnie wydzielina wodnista i zdecydowałam o wizycie.Ordynator stwierdził.że trzeba się temu przyjrzeć no i leże na ginekologii....Podczas badania nie było widać wydzieliny....Lekarka się dziwiła,że ja tych skurczy nie czułam....Kochane uciekam odpoczywać.Strasznie boli mnie nadgarstek od wenflonu.No i skończyły się spacerki,wychodzić mogę tylko do toalety.No i nie mogę dotykać brzusia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę tygodni temu byłam na zajęciach z fizjoterapeutą, która uczyła nas różnych rzeczy przy pielęgnacji noworodka itp i mówiła,że kobieta w ciąży nie powinna głaskać brzucha, bo to powoduje mikro skurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

Malwina, dobrze, że wszystko juz ok, ale uwazaj na siebie.
Ja brzucha nie dotykam, bo właściwie nie mam kiedy, moja starsza pociecha dba o mój wolny czas 🙂 Dotykam wtedy jak siedzę, a synuś się wiertoli jak oszalały.

Ja mam nadal 4,5kg na plusie (57,80kg), dzisiaj rano mierzyłam się i w pępku mam 90. Wzrost 160cm, waga początkowa 53,40kg.
Co do wydzieliny, to ja też mam taką wodnistą, ale to normalne w ciąży, te puszczające zawory też, na które się skarzycie. U mnie nie ma aż takiej tragedii, w pierwszej ciąży było gorzej, a na koniec to już w ogóle był taki straszny nacisk na pęcherz, że szok. Ja dalej brzuch mam tak nisko, że wyglądam jakbym miała parapet na postawienie czegoś. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...