Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madziu spędzilismy długi weeked razem poszlismy do kina a wczoraj wyjechał.......
Ma przyjechać w sobote wieczorem by znów w niedziele weiczorem pojechać.....
Teraz póki nie ma sniegu to nie ma sprawy ale jak będzie ślisko i będzie śnieg to mu zabronię bo będę zawał w domu przechodziła .......
Mój mąż cche byc przy porodzie ale........ włąśnie nie wiedomo czy będzie czy nie będzie na szkoleniu.......
Przy cesarce cały poród trwa ok 40 minut z szyciem wiec niebyłby w stanie dojechać i bardzo to przezywa że musi byc tam a nie tu....
Czas pojaże kiedy przyjdzie na świat i czy mąz bedzie przy tym




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Evelcia współczuję - znam ten ból 🙃
Timecontrol15 daj znać co tam u lekarza, choć też mocno trzymam kciuki, żeby było ok.
Aleksandra dobrze, że chociaż teraz te kilka dni spędziliście razem.
Dzisiaj znowu miałam jakieś głupie sny w nocy i coś marudziłam przez sen jak twierdzi mój m. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciła wyniki będą za 5 dni więc jeszcze troszkę się pomartwię. Ja dziś całą noc zakupy robiłam 😆 wszystko było takie piękne a najlepsze jest to, że nawet termometrem się zachwycałem w tym śnie 😆
Ps. Dziś zaczynam III trymestr 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sumie nie miałam jeszcze żadnego snu dotyczącego maluszka.
Konefka a wynikiem aż tak bardzo się nie martw. Mi też raz wyszło "bakterie bardzo liczne" i gin przepisała jakieś tabletki po których w ciągu kilku dni wszystko się unormowało, gorzej chyba jak w moczu jest cukier czy białko, ale i z tym na pewno da się coś zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam jakieś kiepskie sny dzisiaj 🥴 Co do porodu,bardzo chciałabym żeby był przy mnie mój Mąż. Boję się byc tam sama,różne rzeczy się dzieją, w razie "Czegoś" chcę żeby była tam jedna osoba po mojej stronie,która zareaguje. Wielu znajomych rodziło razem, zwłaszcza młodych małżeństw i stwierdzili,że to najpiękniejsza rzecz której doświadczyli. Tak śmiechem żartem to chcę męża przy sobie,żeby wiedział ile to wysiłku kosztuje - wtedy będzie bardziej psychicznie nastawiony na pomoc później. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też ma słabe nerwy,ale co mnie to obchodzi? Nabroiliśmy razem 😁 więc razem się "męczymy" i rodzimy. Przed ślubem mieliśmy spotkania w parafialnej poradni rodzinnej właśnie z położną. Bardzo fajna kobietka,która jak dowiedziała się że jestem w ciąży, nie robiła wykładów że to przed ślubem bla bla bla ,tylko opowiadała nam o porodzie. Świeżo po tych spotkaniach mój Mąż deklarował,że będzie przy Mnie,ale zobaczymy co opwie za te kilka miesięcy 😉
Jesli chodzi o pragnienie,to herbatki owocowe go nie gaszą, tak samo jak soki 😮 Czytałam ciekawy artykuł,że warto rozcieńczać płyny wodą mineralną,wtedy pomagają na pragnienie. Ja to przetestowałam osttaniej nocy- wlałam sobie wody mineralnej i dałam kilka kropel cytryny. Wypiłam w nocy łyka i koniec, a nie jak zawsze były to spacery do kuchni i picie do oporu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja dzis spalam w staniku. Wzielam taki miekki wiec mi nie pszeszkadzal, z lewej piersi tej siary jest wiecej niz z prawej. Z pawej to lekka kropka a z lewej to juz potezne plamy. A wkladki jakie uzywacie? jakies bawelniane?, siostra odradzila mi uzywania wacikow bym sie nie przyzwyczaila, bo potem jak mleko leci to tez niektore kobiety uzywaja wacika, potem nie zauwaza go jak sie przyklei i moze dziecko sie zadlawic tym wacikiem.
Aleksandra fajnie, ze chociaz mezus jest 1 dzien, ta rozlaka was do siebie zbliza. Miejmy nadzieje, ze mu sie uda wbic w termin porodu.
Malwina pisz co z tym moczem popuszczonym, bo mi wczoraj tez troche polecialo, az cala wkladka mokra.
Ewelcia ladny brzusio, a ubrane jestescie jak by byla juz zima stulecia??? juz u Was tak zimno? czemu twoj maz nie chce byc przy porodzie? 🙂 🙂 🙂
Acha naklejki z kubusiem puchatkiem kupilam w castoramie sa po 8 zl. 🙂 🙂 🙂, ja jak bylam mala takiego pokoiku nie mialam, mama miala problem by kupic mi misia, bo w sklepach nic nie bylo w latach 80 -tych, wszystko na kartki. 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Tynka90 ale powiedział, że chce być przy Tobie, a mój się do tego nie kwapi, a na siłę to bez sensu... Kurczę, temp. ostatnio spadła i musiałam zmienić kurtkę... kurtkę dopnę i nawet mnie jakoś strasznie nie ciśnie bo na dole ma gruby ściągacz ale jest krótka i mam całą d... na wierzchu... pewnie śmiesznie to wygląda, ale w nosie to mam pod to gruby dłuższy sweter zakrywając tyłek i koszulka i nie marznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Agnes wyglądasz naprawdę b. ładnie 🙂 Super te wszystkie gadżety dla małego 🙂
Jeśli chodzi o poród rodznny to ja również pierwsze dziecko rodziłam z mężem, na pewno raźniej jak ma się obok bliską osobę 🙂 Polecam 🙂
U nas dziś zimno, mam nadzieję że jeszcze długo nie doczekamy śniegu, bo wtedy to dopiero będzie problem dojechać do pracy 😞
Jak tak patrzę na Wasze zdjęcia to dochodzę do wniosku że ja to jestem dopiero "okrągła". Przytyłam już tyle że aż wstyd się przyznać. Pani doktor stwierdziła że szykuje się duża dziewczynka 🙂 Pierwsze dziecko ważyło 2980 g, było dośc małe, za to teraz Emilka nadrobi za siostrę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes u nas wczoraj byly pierwsze oznaki zimy,tzn lodowaty wiatr i z -3 a to gorsze od sniegu , 😁 pierwszy raz w zyciu pilam dzieciecy punch!! ble za rok sobie odbije 😉
moj maz przezyl ze mna 18godzinny porod ,bylo bardzo ciezko 😞 natalia nawet nie plakala po porodzie,mysle ze dla niego to za duzo ,powiedzial ze zaplaci mi kazda polozna przez 12godz ale on nie da rady ,wcale mu sie nie dziwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za dobre slowa. Ja juz mam w du..e ile waze nawet na wage nie wchodze, zre do oporu, na co mam ochote. Tynka sliczny wozio zilony. Ja tez mam od siostry uzywany, ale prawie nie zniszczony, tylko ze jest czarny, w Danii jest moda na czarne wozki. A twoj sliczny zielonkawy.
Herbata mocno wysusza, lepiej pic zalana wrzatkiem poduszona cytryne z cukrem.
Ewelcia to rzeczywiscie dzielny maz. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes ciagle wracam do twoich zdjec, kurde ale ci zazdroszcze!!!!!!!!! wypasiony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 tak to moj diabelek ktory czeka na braciszka ,jak narazie zapowiada pomoc ,mam nadzieje ze dotrwa ,wczoraj na spacerze bylo tyle dzieciaczkow i ona co chwile mowila: zobacz mamo ryczy jak nasz marcel 😁 taki wozek kupimy ? 1000000 pytan o marcela hihhi nawet liste zakupow narysowala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż nie chciał tego wózka bo twierdził,że jest babski. 🥴 Pie***oli mnie to szczerze mówiąc, czy on babski czy chłopięcy. 🙂 Jest przede wszystkim bardzo porządny i jeździłam takim samym po sklepie,więc wiem co biorę. Mąż to najbardziej chciałby wszystko w odcieniach granatu niebieskiego i czarnego- bo chłopiec... Tylko wczoraj rozmawiałam z koleżnką na studiach,całą ciążę mówili że chłopak,na osttanim usg też jej ptasiora zmierzyli a ... urodziła dziewczynkę. Dobrze,że spiochy kupiłam w wiekszości unisex z Kubusiem Puchatkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelci moze pij sok z malin z ciepla woda. Ewelcia ja nic nie kupilam wszystko dostalam, wszystko jest uzywane. Jedynie naklejki kupilam w castoramie, tam sa cuda na kiju. Ksiazniczki, myszki miki, tapety kolorowe i nie sa drogie. Wczoraj maz przerabial mi szafe w dziecka pokoju, bo stwierdzilam, ze nie bede nowej kupowac, tylko myszki nakleilam na drzwiach fronowych. A szafa jest brazowa. Dzis mam zamiar dalej sorowac spiochy rozmiarami, mam ich ponad 100. Ja nic nie kupilam wszystko w spadku.
Mama mi kupila 20 pieluch tetrowych i tesciowa tez 20, one chyba zawody robia. Mi nic nie dane bylo samej kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki!!!
Aga - piekna wyprawka dla synusia, masz juz wszystko, i fotka tez swietna wygladasz rewelacyjnie a tak nam plakalas ze gruba j'estes 🤪
my dzisiaj wracamy do domku 😞 przed nami podroz dlugasna ale mam nadzieje ze zleci szybko, juz tesknie fajnie bylo ale... co swoj domek to swoj.
ostatnio mam glupie koszmary co noc nie wiem moze przezywam za bardzo, moze w domku lepioej bedzie mi sie spalo ???
pozdrawiam Was i milego dzionka zycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia milej drogi. 🙂 🙂 Kiedys pisalas, ze nie mozesz znalezc proszku dla dziecka. Ja tez nie moglam, ale babka w sklepie mi wyjasnila, ze proszki z napisem platki mydlane to to jest proszek dla dziecka.
Ponoc to jest normalne, ze kobiety w ciazy intensywniej przezywaja i snia im sie koszmary. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ja poki co malego bede miala w sypialni wiec dekoracje dopiero za jakis czas bede kupowac,przejde sie do apteki moze jakis spray go gadla i tabletki do ssania mi znajda,
ja proszek tez szukalam ,nie znalazlam kazali mi w aptece kupic ,wiec kupilam ariel sensitiv ,mam nadzieje ze maly nie bedzie mial alergii
monika milej podrozy ,wracaj dosyc juz tego obijania 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...