Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://allegro.pl/6el-kpl-do-lozeczka-140x70-promocja-promocja-i1932658206.html Oczywiście nie wiem który numer 😁
Ja zamawiam te,bo mają wypełnienie w zestawie. też podobają mi się te owieczki 🙂 Są słodkie 😘
Marta super,że już się tolerujecie- to dobry znak. Zastanawiałam się dzisiaj co u Ciebie.
Ja tam żadnych skurczy nie czuję,nawet takich delikatnych. Czasem mam wrażenie,że brzuch jakiś twardszy ale to mija szybko.
ps Marta dzięki za miłe słowa 🙂 Szczerze mówiąc dopiero po komentarzach tylu osób uwierzyłam w to,że nie jest ze mną tak źle 😁
Karina-super foto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pieknie, ale slodko, az spac sie chce w tych poscielach.
Marta super, ze wam sie udalo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Karina slicznie wygladasz, Sliczny masz brzusio. 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja dzis zmierzylam swoj ma 99 cm. Ja sie boje, ze nie rozpoznam skurczy, ale jak leze i nie raz wstaje to jakby mi cos tak na moment twardnialo, to jest skurcz?
Moze, Karina albo Marta albo Evelcia cos podpowiedza jak to sie czuje. Moj synek mocno juz kopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co,az glupio ale ja nie pamietam skurczy przedporodowych, dopiero na porodowce-te mocne. ja nawet dzien przed porodem nic nie czulam tzn. polozylam sie spac i w nocy zaczely mi odchodzic wody w lozku, a tak zadnych obajwaow wieczorem nie bylo 😉takze nie pomoge, a pozniej juz na porodowce to pamietam te mocne skurcze-prolam sie chyba na caly szpital przy nich hahha, a obiecalam sobie, ze nie bede krzyczec-nie dalo sie 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny właśnie dostałam długo wyczekiwaną przesyłkę z kremem p. rozstępom. Zszokowała mnie duża ilość próbek. Dostałam małą tubkę 30 ml tego samego kremu,który kupiłam ; 5 saszetek ujędrniającego balsamu z tej samej firmy i jeszcze 2 próbki z Eucerin. Całkiem Spoko 🙂 Daję linka do aukcji,uważam że cena całkiem przyzwoita i warto dla samego efektu nawilżenia odzwyczajać skórę od tego,co ciągle stosujemy. http://allegro.pl/palmer-s-skoncentrowany-krem-p-rozstepom-125g-i1901249468.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 oto ja kolejna doswiadczona mamusia,ja to skurczy (przynajmniej nie pamietam) innych niz teraz to nie mialam, az do tych krzyzowych w szpitalu 😮 🤢 🤢 z tego co pamietam to chyba tak jak przy miesiaczce hmmm 🤔
tynka ty to masz szczescie,trafilas na jakiegos fajnego czlowieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawić Was na trochę dziewczyny to normalnie pisarki się w was budzą 🙂 Tynka dzięki za linka do monitora oddechu, powiem ci że cały czas myślę o tym, ja do tej pory mam ponoć bezdechy w nocy (troszkę choruję na serce), czasem mąż mnie szturnie wtedy oddycham lub organizm sam po tylu latach wraca do normy po jakimś tam czasie, ale z maluszkiem kurcze mam obawy, mąż umie robić masaż serca (ze względu na pracę), więc wiem że tym bardziej miałoby to większy sens, dodałam sobie tą aukcję do obserwowanych i pewnie jak Ty się skuszę 🙂

pościele są boskie po prostu 😁 ciężko wybrać aż,a ile kompletów przygotowujecie bobasowi?

cały czas myślę o Malwinie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ochraniaczy na szczebelki kupujecie 1szt. bo tak sobie teraz myślę, że komplet w tym wzorze tzn pościel i ochraniacz super wygląda ale jak się zmieni poszewki na inne to już tego efektu nie ma.. ale czy jest sens z drugiej strony kupować 2 ochraniacze 🙂 sama nie wiem... a żeby wzór jakoś uniwersalnie pasował to też ciężko trafić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja 2 komplety mam po oliwi, ale i tak chce jedna kupic nową dla Bartusia 😉 czyli bede miala trzy komplety 😉 choc te 2 w zupelnosci mi starczaly 😉 a kupowalam w kompletach czyli razem z ochraniaczami i baldachimami, bo to jednak ladnie w komplecie wyglada 😉inaczej juz nie bedzie mialo takigo uroku 😉macie jakies wiesci od malwiny? czy jeszcze nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo poza tym u mnie w domku już jest mały lokator w postaci pieska i mam zamiar pościel prać w miarę często,a tak jak mówię chce na zmianę mieć również cała pasującą do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 my też mamy psa i ostatnio się śmialiśmy wyobrażając sobie jak dzidzia podrośnie i będzie miała wyciągnięte z łóżka 2 szczebelki jak pies się tam wpakuje do spania 🙂 Ciekawe w ogóle jak pies zareaguje na maluszka... ogólnie lubi dzieci, ale wiadomo nigdy nie ma 100% pewności czy mu coś nie odbije 🙂 I mam nadzieję, że nie będzie zazdrosny, wręcz przeciwnie - zostanie "opiekunem" synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 my też jesteśmy pozytywnie nastawieni, bo psiaczek to członek rodziny i sobie nie wyobrażamy,żeby go nie było,a dużo zależy od tego jak my będziemy traktować psiaka jak będzie dzidzia,nie może iść w tzw. odstawkę, więc myślę że będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...