Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marto ja i tak tego nie będe przechodzić bo bede mieć cc wiec małzonek nie ma do czego zbytnio sie przygotowywać 🙂
Dzis mielismy np o połogu na co zwrócić uwage i co może nas zaniepokoić wiec wazne sprawy - moje pierwsze dziecko wiec jestem całkowicie zielona co sie z kobieta wtedy dzieje.

Dostalismy miły prezent ze szkoły 🙂 Torbe róznych rzeczy od próbek kremów balsamów dla dzieci, 3 pieluszki i kupon rabatowy na paczke dużą, wode mineralna do szpitala 😮 żel antybakteryjny do rąk, kilka róznych gazetek od karmienia piersia bo diete przyszłej mamy i na dodatek buteleczke Aventu 🙂
Jaka miła niespodzianka 🙂

Aha na najlepsza informacje dostałam na koniec zajęć że mój mąż możę być przy cięciu cesarskim 🙂 Po prostu oboje bedziemy odsłonięcie od tego że mi kroja brzuch ale może być 🤪




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Mulant. 🙂 🙂
Jak chcesz byc w naszej tabelce to podaj date dopiszemy cie, u nas tez jest brzuchatka z terminem na styczen i luty. 🙂 🙂
Malwina ciszymy sie z dobrych wiadomoci.
Jak ty do nas piszesz? Jest dostep do internetu w szpitalu? 🙂 🙂
Aleksandra fajnie z tymi prezentami. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki ,ja nie spie od 3 😉 posprzatalam w szafkach w kuchni,umylam wlosy ,pomalowalam pazurki,spakowalm corke do szkoly i teraz czekam do 6:20 az maz i corcia wstana 🙂 katar mnie meczy jak jasna cholera ,spac nie da ,glodna jestem a nie moge jesc bo ide na pomiar cukru 😠
witam nowa mamusie
Milego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Malwina, długo Cie trzymają, ale to dobrze, widać, że chcą mieć pewnosc, że wszystko się uspokoiło. Nie pozostaje Ci nic innego jak mocno oszczędzać się fizycznie i psychicznie do końca ciąży, bo inaczej będziesz cześciej składać "wizyty" w szpitalu.

Wczoraj potwornie źle się czułam. Wypiłam salep - turecki napół mleczny, słodki z cynamonem i widocznie cukier mi skoczył, bo zaczęło mi się mocno kręcić w głowie. Ledwo dooglądałam "Przepis na życie" do końca.
Ugotowałam już wiekszą połowe obiadu, więc będę miała spokój od kuchni na resztę dnia.

Agnese, u mnie jeszcze jest 15st. w cieniu. Wczoraj wyszłyśmy na plac zabaw pierwszy raz w kurtkach jesiennych to stwierdziłam, że jeszcze na kurtke jest za gorąco, bluza polarowa starczy w zupełności. Słońce dalej dogrzewa równo.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
Niedawno wstałam,popatrzyłam na swój brzuch a te rozstepy,które były kilka dni temnu zrobiły sie brunatno-czerwone 🥴 Masakra jakaś. Nie mam dużo w brzuchu,bo urósł mi jakieś 30 cm,mam teraz ledwie 100. Co tu robić żeby dalej nie pękać? 🤢
Miałam straszny sen,śniło mi się że wypadają mi zęby. Ruszam językiem i one już się chwieją i chyba strąciłam tak z 6 zębów :/ z ciekawości odpaliłam sennik i się przeraziłam - śmierć albo nieszczęście w rodzinie 🤨 Super prognozy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwinko wypoczywaj i jak trzeba to lepiej być w szpitalu niż się w domu stresować.
Tynka w takiej sytuacji to już musisz zainwestować w porządny krem. Bez tego ani rusz. Ja smaruję się od 6 tygodnia ciąży na początku oliwka i perfekta mama od 6 miesiąca mustela bo teraz będziemy się najbardziej rozrastać. Ty kup coś na istniejące rozstępy to się jeszcze ładnie wchłoną ale trzeba szybko półki świeże bo potem to już pozamiatane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uzywalam pierwszego kremu lierac a drugi mam mustelle i zero rozsterpow, a brzuch ma juz 99 cm, startowalam z 64 cm. http://www.tanie-leczenie.pl/product_info.php?products_id=4969 Tynka lepiej teraz zainwestowac w dobry krem, niz pozniej walczyc z pozbyciem sie ich. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skórą to jest tak,że jak już są rozstępy to się już nic nie zrobi 😞 tak mówiła lekarka mojej koleżance, one ponoć z czasem zbladną, ja od początku robiłam balsamem babydream i oliwką, a od 4 miesiąca ciąży robię Ziajką Mamma mia 2 razy dziennie, póki co jest elegancko i nie ma nic, no i staram się tyć równomiernie, zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny,własnie zamówiłam na allegro Mustelle. Zdaje sobie sprawe ze ich nie unikne bo widze ze szykuja sie kolejne,ale chciałabym zeby nie były takie czerwone :/

Właśnie się zważyłam. I albo waga jest popsuta albo faktycznie nie przytyłam tyle ile czuję po sobie. Jest tylko 1kg od 2 tygodni. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...