Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno mając takie urządzenie ma się komfort psychiczny. Tylko ja się zastanawiam czy te wszystkie urządzenia są takie zdrowe dla dziecka. Może to dziwne co piszę ale tyle się mówi o szkodliwości fal radiowych i tego typu rzeczach. A teraz dzieciaki dookoła siebie maja ogrom elektroniki i super gadżetów.
Dziewczyny ja wczoraj odkryłam w gg radio - KRAINA ŁAGODNOŚCI normalnie takie kawałki walą że szok SDM, Antkowiak, Demarczyk i wielu innych to taka ala poezja śpiewana ale w czasie ciąży rewelka mam takiego powera do pracy że szok 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Stąd moje trochę mieszane odczucia co do tego sprzętu. Zastanawiamy się nad tym z Mężem,ale chyba nie kupimy czegoś takiego. Sama ie wiem,niby dobry "bajer" ale co mi po nim jak nie potrafię zrobić masażu serca u takiego maluszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Ja od 3 dni jem na śniadanie śledzie w occie....Masakra jakaś....
Zaraz idę robić soczystą szyneczkę z ziemniaczkami i cebulką na obiadek....
Kochane kobietki mój Bartek wyjeżdża na miesiąc....
Jedzie 21 listopada i 21 grudnia wraca do PL.....W pracy ma wziąć urlop i po powrocie normalnie idzie do swojego zakładu pracy....On pojedzie raz i zobaczy jak nam się to wszystko opłaca...Oczywiście jeśli zdecydujemy się na kolejny wyjazd to ok a jak nie to będzie w PL...Zaczniemy na wiosnę szukać pracy dla niego w PL ale dalej od jego rodziców....Także my mamy plan B w razie jakby coś nie poszło 🙂
Nie wiem czy ten kontroler oddechu jest ok....Tak jak mówi Tynka co jej po nim skoro nie umie robić masażu serca takiemu dzieciaczkowi....
Nie wiem czy Wam mówiłam ale jeździłam przez prawie 1,5 roku w karetce bo miałam tam staż po wielu kursach pierwszej pomocy.....Jak wiadomo w karetce nie jeździ żaden lekarz tylko sami ratownicy medyczni.....Pewnego dnia dzwonił telefon do nas,że jest wezwanie...Okazało się,że do 2 tygodniowego dzieciaczka....Matka miała ten kontroler oddechu ale nie umiała zrobić masażu serca na dodatek maluszkowi się ulało i nieszczęście gotowe.....20 minut go reanimowaliśmy i odzyskał oddech no to my go biegusiem do karetki i do szpitala w razie czego żeby można było mu pomóc....W karetce wszystko ok....A jakieś 5 km przed szpitalem znowu zrobił się siny i niestety reanimacja już nie pomogła....Nawet nie wiecie jakie to przeżycie....Nie raz w karetce umierał starszy człowiek ale takiego dzieciaczka szkoda milion razy bardziej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja tak z innej beczki. Mam pytanie bo zaczęłam układać ciuszki Hani i mam 8 pajacyków welurkowych 62 i się zastanawiam co pod spód czy body na długi czy na krótki. Jakie mam kupować?
Kupiłam na razie 2 szt na długi rękawek a co dalej to nie wiem. Nie chcę kupować kaftaników i zwykłych śpioszków bo mi się to nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do porodu jaka koszule bierzecie, zakladana przez glowe, czy rozpinana jak fartuszek?
Snakerka a polspioch to co to? spodenki? ala rajtuzy? Z koszul to nic nie mam tylko pizamy z dekoltem duzym. 🥴
macka ja tez chodze czesto w nocy siku bo duzo pije. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem za pajacykami i bodami. ja mam większość na długi rękaw ale na krótki też mam sporo.
rano w mieszkaniu jest chłodno - zima to zima.
do porodu brałam zwykłą koszulę i nie najlepszą bo upaskudzi się krwią a później zmieniłam na taka do karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie wszystkie zakupy zostawię na ostatnią chwilę tzn.łóżeczko czeka u sąsiadki,wózek mam u siostry,a jeśli chodzi o ubranka to jeszcze nic nie mam....Czekam aż mojej sąsiadki synek wyrośnie z tych rzeczy i od niej wezmę....Ale może jutro wybiorę się do sklepu dziecięcego bo muszę kupić coś małemu bo chcemy jechać w odwiedziny w następny piątek....Także może przy okazji kupię coś swojemu maluszkowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm sama osobiście kupiłam z 6 szt body i 2 pary półśpiochów, bo obie mamy namiętnie kupują, jedna tu w Pl druga w Niemczech, więc ja kupuję tylko to co mi się spodoba lub urzeknie wzorkiem czy coś takiego, jedna mama kupiła mi już kilka butelek, smoczków,a ciuszków milion ale na różniste rozmiary i póki co wszystko jest u niej, druga mama też nabyła jakieś kocyki, śpiworki i ciuszki oczywiście i też póki co jest wszystko u niej, po remoncie pokoiku tak w końcu listopada wezmę od nich te rzeczy to dopiero będę wiedzieć co mam 😁 i wtedy też zacznę inne zakupy bo będę wreszcie miała miejsce na trzymanie tego 🤪 w najbliższych 2 tygodniach kupię łóżeczko, komodę, lampkę do pokoju, bo wielka szafa zabudowana już jest.

do porodu wezmę coś luźnego i starszego,bo na pewno się zapoci i zabrudzi,a później po prysznicu założę koszulę taką z odpinanymi po bokach guziczkami http://allegro.pl/wyprzedaz-top-model-koszula-do-karmienia-s-m-wzory-i1901407095.html

ale esej napisałam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no tak ale w zestawie sa 3 czyli do wody 2 mleka,i co najwazniejsze samosterylizujace 😉 moja siostra ich uzywa ,wystarczaja na dlugoooooooooo co do witamin ja mam femibion 2 nie wiem czy sa w polsce, ale to niezly strzal cenowy 30tabletek 25e 😠 ale tanszych nie ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...