Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej brzuszki:*
A ja dzisiaj znowu miałam koszmarną noc....Ten mały łobuziak tak mi daje czadu w nocy,że szok....
Znowu zaczynam mieć katarek i kicham jak durna 😞
No ale co się dziwić jak taka pogoda a moich sióstr dzieci chore 😞
Dziś na obiadek mam gulasz,kaszę jęczmienną i ogórki kiszone 🙂
Mniamciu 🙂
Dzisiaj na całego biorę się za pracę kontrolne chociaż powiem Wam,że nie chcę mi się jak nie wiem 😞
Przyjaciel do mnie pisał przed chwilką,że w sobotę może mnie zabrać z Kołobrzegu do domu bo przez moją miejscowość będzie przejeżdżała a mi to na rękę zważając na to,że nie mogę daleko chodzić a z mojej szkoły na dworzec mam 4 km i MKS-y jeżdżą tylko 2 w ciągu każdego dnia 😞
Nam do porodu zostało 9 tygodni i 6 dni 🙂 🙃 🤪 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tusiek ja nie wychodziłam a wydałam 😆 zamówiłam właśnie 2 prezenty na allegro http://allegro.pl/zestaw-form-do-pieczenia-dzieci-fackelmann-62110-i1913111919.html i http://allegro.pl/kalendarz-ksiazkowy-zamykany-2012-grawer-skora-hit-i1955329506.html jestem o 100 lżejsza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł. Ja byłam po wypis w szpiatlu,w pracy zawiozłam zwolnienie i.... dostałam bony na zakupy świąteczne 🙂 Mimo,że bony tylko i wyłącznie do Leclerca :/ to dobre i to. Najwyżej będziemy robić za nie tylko zakupy spożywcze,chemię. Wczoraj byłam w 5-10-15 są bardzo duże promocje. Porównując np ceny w Pepco, to lepiej pójść do tego pierwszego i kupić coś porządnego. Ja kupiłam swojej chrześnicy http://www.51015kids.eu/dziewczynka-2-7-lat/linia/glitter/sweter-dziewczecy-3c2101.html taki sweterek,ale niestety w kolorze wściekłego różu... Skubana nawet nie ma jeszcze roku a rozmiar musiałam brać 86, bo waży coś koło 10 kg. Mega klucha 😁 Będąc w centrum handlowym wstąpiłam do Douglasa i kupiłam sobie róż, a co 😉 Zaszalałam trochę z jego ceną,ale stwierdziłam że taki zakup to przynajmniej na 2-3 lata a może i dłużej. Muszę tylko spalić paragon żeby Mąż nie zobaczył 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka ja tez się właśnie dowiedziałam, że koleżanka z pracy dziś za mnie wypełniła dokumenty na bony świąteczne 😆 u nas zawsze jest kasa na konto więc na pewno najwygodniej bo wydasz kiedy chcesz i na co potrzebujesz 🙂 Co do 5.10.15 to oczywiście też polecam ale tylko na promocjach bo ceny kosmos. U mnie ostatnio w promocji były śpiworki do spania za 25zł śliczne ale rozmiar tylko 62 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 ale sie usmialam co jedna to lepsza 🙂
a ja siedze i leze na przemian,od 2 dni nic mi sie nie chce robic ,dzis to powiesilam swiatelka i girlande na balkonie ,powiesialm 2 pralki i czekam az suszarka reczniki wysuszy ,nie mam zapalu i sily na nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania wiesz co mi tez ostatnio brzuszek twardnieje ale bardziej w godzinach wieczornych ,maly ruchliwy wiec nie wiem czy to on sie kreci czy cos nie tak,jesli masz mleczna wydzieline to nie ma problemu to normalne jesli zas inny kolor czy zapach to lepiej do lekarza ,poza tym babko kochana jak ja ci zazdroszcze swiat w polsce !!!!! a czym wy jezdzicie? daleko macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, Evelcia masz rację - ostatni wpis znalazłam przedwczoraj po 9 rano, a wtedy pisała o tym zastrzyku energii... mam nadzieję, że nic niedobrego się nie dzieje...
i że ten czas wolny spędza na zakupach dla dzidziuśka 😁
Ja też dzisiaj jestem bez formy, jem i śpię...
Tynka, Konefka to super się Wam trafiło z tymi bonami czy kaską na święta z pracy 🙂
U mnie niestety nic nie dają, robią tylko "Wigilię Firmową" w lokalu z wyżerką,ale nawet się nie zapisywałam bo stwierdziłam, że głupio tak.. od początku ciąży siedzę na L4 a tu na zabawę bym szła.. Eeee odpuściłam sobie chociaż wiem, że byłoby super chociaż posiedzieć i pośmiać się z koleżankami z pracy 🤨
Mąż ma dostać premię świąteczną, ale co roku inna kwota, w zależności jak zakład prosperuje, więc na razie niczego nie planujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy zawsze dawali w kopertę kaskę,ale nie wiem jak teraz będzie, bo biuro malutkie a mnie już 3 miesiąc nie ma, więc nie wiem,a u męża to paczka świąteczna jest, a ci na wyższych stołkach to premie mają, a niestety ci niżej to mogą pomarzyć tylko

patrzę na ten suwaczek i nie wierzę,że ten bociek już prawie doleciał, a dopiero co był na początku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj wziełam się za pranie ciuszków, kupiłam balsam do prania Dzidziuś zobaczymy jak się będzie spisywał, a Wy dziewczyny w czym pierzecie rzeczy dla naszych maleństw?Ja dla synka prałam w Lovelii ale pamietam że później zmieniłam i był też dobry i tańszy.Tylko zapomniałam o płynie do płukania ale zobaczymy bez czy będą mocno twarde te rzeczy. Miałam się jeszcze zapytać czy kupujecie aspirator do noska czy gruszkę.Ja do synka używałam gruszki teraz też kupiłam taką z miękką końcówką z Canpola ale zastanwiam się najwyżej dokupię później nad aspiratorem tylko nie wiem czy on jest dobry w zastosowaniu.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartek też ma dostać bony świąteczne no ale zobaczymy jak to będzie 🙂
Kochane ja czekam na Bartkową wypłatę,zrobię opłaty i poszaleję a co...On niech robi w Niemczech i tylko kasę przysyła 😁 A ja się nią zajmę 🙂
Evelcia dawaj do mnie na święta...Moi rodzice przygarnęli rodziców mojego szwagra to i na Ciebie z mężem i córcią nic nie powiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga ja kupiłam do prania cały zestaw z loveli jakiś miesiąc temu była fajna promocja w biedronce to mąż wszystko przytargał do domu ale jeszcze nic nie prałam czekam na komodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelcia jezdzimy autem. nie wyobrazam sobie Bozego Narodzenia tutaj... juz Wielkanoc tu spedzalam. tu nie ma tej atmosfery i te zapachy jak kochana mama przygotowuje swiateczne przysmaki...mniam juz mi slinka cieknie na sama mysl 🙂. powiem w czwartek na wizycie o tym brzuszku twardniejacym tez mi sie taki robi w nocy lub wieczorem.a jak bede w polsce to pojde do ginekologa bo ja tutaj nie jestem przekonana do tej opieki zdrowotnej. 🥴 pranie powiesilam, obiad w piekarniku i teraz siedze na necie. moj synus kopal mnie pred poludniem tak mocno po pecherzu ze az bolalo.ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne robic malemu wyprawke. 🙂 duzo rzeczy chce w polsce kupic dlatego czekam.i kase bede miala tez dopiero w pierwszej polowie grudnia. jestem dzis zaskoczona bo po 12 godzinnym spaniu czuje sie jak nowonarodzona i nawet mnie sen nie morzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snakerka mi osobiście się zapach loveli podoba jest delikatny coś jakby biały lenor
Ania podziwiam Cię, że decydujesz się na taką wyprawę. Domyślam się, że tęsknota za rodziną robi swoje i człowiek jest w stanie wiele niedogodności znieść w imię spotkania najbliższych. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie piorę w płatkach mydlanych, ja byłam i wciąż jestem alergikiem, więc Nina może mieć tę przypadłość po mnie, więc jadę starym sposobem, który mam stosowała przy mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubranka wyprałam Moje Drogie w tych piorących orzechach. Pachną świeżo i są mięciutkie,ale te ubranka z ciuchlandu nie pozbyły się zapachu. Musiałam prać je znowu ale dodałam tylko troszeczkę normalnego proszku dla zabicia zapachu. Właśnie zamówiłam olejki zapachowe,więc już będą ładnie pachniały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂
A ja dzis pozno. Cala noc synek kopal jakby gral na perkusji. Nad ranem dopiero zasnelam. Tez w nocy mam uderzenia takiego ciepla, ze jestem mokra. Tez ze mnie zrobila sie baba, mam normalnie faldy na plecach, mam nadzieje ze szybko zgubie. Dzis patrzylam za pampersami, u nas 32 sztuki kosztuja w promocji 8 e. Chyba nastepnym razem przywioze z pl. 🙂
Tynka sweterek sliczny sama bym go ubrala.
Konefka ale zrobilas se swietny prezent, tez by mi sie przydaly zestaw foremek do ciasta, ja mam rozne ale jak zaczynam piec to sie okazuje, ze nie mam takich co najbardziej przydatne. 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...