Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.
Już po fakcie,zamówiłam sobie tą loko-suszarkę z rowenty. Raz się żyje 🙂 Wczoraj kupiłam też pościel dla malucha i rożek na allegro. 🙂 Humor poprawiony. Co do snu,nawet nie skomentuję- tak boli mnie ten lędźwiowy odcinek kręgosłupa. W nocy myślałam,że się zapłaczę z resztą teraz nie jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny odpukać u mnie kręgosłup odzywa się bardzo rzadko ostatnio mi coś tam dokuczało ale to jak odstawiałam deskę do prasowania to coś mi tam pyknęło i dzionek pobolało. Nie wiem czy to może mieć znaczenie ale ja śpię na pół siedząco (trzy poduszki :cheer 🙂)bo tak mi najwygodniej i nic mnie nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam pościel taką, http://allegro.pl/6el-kpl-do-lozeczka-140x70-promocja-promocja-i1947182924.html a wzór to TURKUSOWE PASECZKI.
Rozek tej samej firmy http://allegro.pl/rozek-firmy-baby-raj-80x80-usztywniany-i1936993717.html i ten sam wzór co pościel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka,kupiłaś u tego samego sprzedawcy co ja, już dostałam i jestem zadowolona, więc ty też na pewno będziesz,a jakie wzięłaś wzory? bo ja kremowe misie na drabince i zielone kółeczka 😜

a rożek jeden kupiłam w smyku, taki miękusi,że nie mogłam się oprzeć, był po 39zł ale,że było otwarcie galerii to 15% mniej wszystko kosztowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a słuchajcie,bo ja do pokoju małej chce kupić odtwarzacz cd,żeby jej kołysanki puszczać, sama trochę jej pośpiewam ale bez przesady do górniak mi jeszcze trochę brakuje, znacie jakieś fajne składanki dla maluszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 fajnie, ja wzięłam ten 6 elementowy komplet plus jeszcze jeden już bez wypełnienia na zmianę

pokój zrobiliśmy w pastelowych odcieniach żółci i zieleni, więc pościel musiałam zgrać z dizajnem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Ja dzisiaj też nie spałam najlepiej...Strasznie wiało w końcu usnęłam chyba ze zmęczenia 🙂
Mały od rana bombardował....My mamy dziś na obiadek ogórkową i gofry 🙂
Ja jeszcze nie kupowałam pościeli ale mam zamiar coś wybrać 🙂
Później do was grubaski zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka, komplecik jak się patrzy, ładne te paseczki. Zawsze to coś innego nić misie czy pieski. A z lokówki mam nadzieję, że będziesz zadowolona i będzie Ci się dobrze użytkowała.

Agnese, na początek myślę, że spokojnie możesz kupić 1, dziecko do 5kg wejdzie w nie spokojnie. Pampersy są trzy rodzaje, pomarańczowe najgorsze, choć i te premium care BYŁY do bańki, mam nadzieję, że po tych pięciu gwiazdkach je poprawili.

Ja dzisiaj się czuję dalej tak samo, ale nie mam co spodziewać się poprawy skoro nic nie biorę na przeziębienie.
Skończyłam własnie obiad. Dzisiaj u mnie krem ze szpinaku, gulasz z żołądków z pieczarkami, cebulą i papryką i ryż z marchewką i groszkiem.
A ogólnie nic mi się nie chcę. Natalia dzisiaj jeszcze upierdliwa okropliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w ogóle byliśmy na urodzinach chrześniaka, i moje szwagierki nie mogły uwierzyć że w 7 miesiącu można tak mało przytyć i że w ogóle na buzi nic nie widać (one same się już w tym czasie kulały), normalnie taka się poczułam dowartościowana 🙂 szczególnie,że moja obsesja narasta i już mam plan ćwiczeń na po porodzie ułożony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martunia, u mnie na planach zakupu się skończyło w przypadku Natalii 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=XQBZgy8gpbE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ArtjG-BTVsI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Fk-dacMidDo&feature=related

Jeszcze jest "Gdzie jesteś gwiazdo" G.Turnau i Śpij Kochanie 🙂 I duuuuuużo innych.

Wszystkich słuchałam w ciąży, a raczej mój brzuch słuchał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obsesja narasta w związku z moimi rozstępami na brzuchu. Jest ich już mnóstwo,wyglądają okropnie i ciągle sie pojawiają nowe. Co do odchudzania po porodzie,chciałabym szybko wrócić przynajmniej do tego co było wcześniej a nawet jak się uda to trochę zlecieć z wagi mocniej. Zamierzam wykorzystać swój podkręcony metabolizm do maksimum,ale bez żadnej diety. Pierwsze co zrobię po połogu i "dojściu do siebie" to kupię sobie karnet na siłownię 😉

Na dodatek w przyszłym roku od czerwca mamy istny maraton weselny. Wczoraj znalazłam fajną kieckę,ale zastanawiam się : 1) moze wrócę do dawnej fgury szybciej niż myślę 2) czy czarna nadaje się na wesela w lecie. http://allegro.pl/elegancka-sukienka-ciazowa-m-kiara-i1936695792.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka to pogratulować zapału 🙂
Ja kupiłam karnet przed ciążą, z myślą że jak już go będę mieć to MUSZĘ chodzić 🙂
Jeszcze na grouponie była super oferta, że za 1/3 ceny. No i okazało się, że jestem w ciąży i tego typu ćwiczenia musiały iść w odstawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Martuś za pomysły

Tynka ja siłownię to mam prawie w domu,bynajmniej to co mi potrzebne,czyli rower stacjonarny, steper, piłka duża do ćwiczeń, ale obecnie leży wszystko i się kurzy 😞 w sumie waga to jakoś tak aż mnie nie rusza,bo zawsze ważyłam więcej ze względu na wzrost poza tym jak się ćwiczy to mięśnie wyrobione też coś ważą, ale normalnie nie mogę się doczekać tego potu wylanego podczas ćwiczeń 😁 a rozstępów współczuję, wiem że potem one zbledną i nie będzie ich widać tak jak teraz, ja póki co nie mam ani jednego,ale tak na prawdę nie wiem czy to zasługa mazania się kremami od początku 2 razy dziennie czy po prostu taki urok mojej skóry ciężko wyczuć,a stosujesz coś na rozstępy?

kiecka świetna, ale kup ją jak już zobaczysz jaką figurę będziesz mieć, wiesz biodra biust, poza tym czarne zawsze jest modne tym bardziej nie jest ona jakaś ascetyczna tylko dość odważna więc wg mnie jak najbardziej pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś pisałam- nastawiałam się na rozstępy. Mam taką skórę i jak widać nawet dobre kremy jej nie pomagają. U mnie też długo nie było widać ciąży. Na początku października, na studiach koleżanki nic nie wiedziały i żadna nie zapytała. Brzuch wyskoczył mi szybko i dosyć spory. Codziennie po prysznicu wieczorem masuję się oliwką w żelu,to w ramach balsamu i w ciągu dnia z milion razy Mustellą albo Palmer'sem . Trudno,co zrobić. teraz bardziej martwię się żeby nie mieć obwisłej skóry i stąd moje ciągłe wklepywanie kremów i masaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro robisz wszystko co w twojej mocy to nie ma co się przejmować, bo nie masz na to wpływu, najgorsze to się z tym oswoić,a że śliczna dziewczyna jesteś to żaden rozstęp tego nie zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka sukienka super i sexi, wg mnie może być na wesele, widzę złoty zamek z tyłu więc może jakieś złote dodatki z przodu troszkę by ją złagodziły. Ale Tusiek ma rację, może wstrzymaj się z zakupem jak już będziesz widziała swoje ciałko kilka m-cy po porodzie 🙂
U nas na maj się szykuje komunia chrześniaka, no i prawdopodobnie 2 wesela (wrzesień i październik) więc też będzie trzeba jakoś wyglądać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...