Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczynki.
Buziak dla Ilonki za Eska.

Jakoś od rana znowu cos.
Okazła sie że świniaki najprawdopodobniej maja alergie na brykiet. Ostatnio kupiłam inny. I jakieś zmarnowane były. Faranek niechcaił pic.Ale dostały lekarstewka, kropłowki.Zmianiamy żwirek i mam nadzieje ze bedzie okej.

Nie dam rady was doczytać teraz. Ale jestem z Wami Kulki moje kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi kciuki ściskamy za trzodę!

Anka dobre niusy nam przyniosłaś o synusiu 🙂 kurde, żebym ja tak mogła tą moją cholerę choć jeszcze raz na USG zobaczyć...

dziewczynki, przechodzę na dietę...krówkową 🤪 :laugh: 😁 :laugh: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ilonka, zmiotłaś mnie tym zdjęciem 🙂
laska jesteś z tym brzuszkiem i wygląda na to, ze długo to ty nie będziesz wracać do formy 🙂

co do byłych, to ja musiałam spacyfikować jedną konkretną i całe stado młodych laseczek zapatrzonych w barmana Bartusia - bo jak sie poznaliśmy to był barmanem w knajpie.
jedna, co sięgała mi do cyca to nawet chciała mnie bić :laugh: :laugh: :laugh: , ja grzecznie zwróciłam jej uwagę zeby dała spokój mojemu chłopakowi.
złapała mnie pod szyją za bluzkę więc ja ją też i odsunęłam, a ze miałam dłuzsze ręce ( w ogóle wszystko miłam dłużesze) to tak machała tymi łapkami i mnie dosięgnąc nie mogła :laugh: :laugh:
ach, fajnie się to wspomina 🙂

bogusia - dziewczyno ale ty musisz mieć fantazję (2 wiadra)prawie się poszczałam ze smiechu :laugh: :laugh:

o teściowej swojej sie nie wypowiadam bo nie będe was wkurwiać 🙂
wiecie juz,ze jest zajebista i każdej z was takiej bym życzyła 🙂

emilka - twój mąz sie usamodzielnił - musisz sie w końcu z tym pogodzić 🙂

asieńka, co do misiów to mój bartek chętnie z tobią piąteczke przybije i jak to on mówi: tylko nie kupuj z żadnymi jebanymi misiami :laugh: :laugh: :laugh:
a ja tak kocham misie 🙂

dieta - też powinnam ją stosować.
dziś babeczka od usg mówi, ze ma taki sam termin porodu. ja tak oczy szerzej otworzyłam i pytam ale chyba na 2011 ?:laugh: :laugh:
no w ogóle brzuszka nie widać. a jak juz tak sie przygladnęłam to my takie miałyśmy w 12 tygodniu chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie i gdzie ta sprawiedliwość 🤔
Ja to mam juz taki bęben że można na nim smiało grać w kapeli rockowej. Obżarłąm sie słodyczami. ostałam od ciotek sławkowych w sklepie. Były pycha - z galaretką mniam. Mam wyrzut na sumieniu teraz. Za to dzidziuś teraz szaleje że aż mi pipka skacze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam was .. ufff ponad 30 stron a tylko od wczoraj wieczorem 🙂

ilonka zajebiscie wyglądasz i maja dziewczynyr racje , długo po porodzie nie bedziesz dochodzic do swojej figury 🙂

anka73 sa takie, gdzies czytałam ze brzusio rosnie albo do przodu i wtedy jest duuuzy, albo rosnie wzdłuż i wtedy brzusio jest mało widoczny 🙂 ale w drugim przypadku zebra bardziej bolą 😞 ( ja tak mam) bo mała nie ma za dużo miesjca i nawet jak sie przekręca z boku na bok to czuje jak mi po żebrach jeździ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki,

Mnie dziś babcia w sklepie dopadła taka staruszka i z rozczuleniem wpatrywała się w mój brzuch i synka gratulowała-- ja zwariuje z tymi proroctwami normalnie - i zapewniała mnie że nigdy sie w tej kwestii nie myli 😮 . Toż to psioszka podobno w środku siedzi.

Co do wielkości to się nawet nie wypowiadam bo mam piłkę jak na bliźniaki i tak dziwnie stoi ten brzuch nie idzie na boki.

Z newsów to bedę śmigać z uszczelką dowcipną do końca 37 tc- co to za sprawiedliwość a Moni ściągneli tak szybko buuuu...I tak mnie Gin wkur....że zęby zaciskałam. Już miałam plana że 15 - tego idę do szpitala na ściągnięcie to pod stołem coś załatwię coby mnie do porodu chwyciło a tu huhu....

Mało tego to on mi ściągnie w gabinecie - i tu pytanie do Moni gdzie ci ściągali i jak to w ogóle wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY nie stresuj się - będzie dobrze bobrze 🙂

co do wielkości bębenka to ja ani razu nie dostałam kopa w zebra i nie wiem, jaki to ból.

a teraz buźka mojego słodziaka - no niestety jakość nienajlepsza ale tylko tyle udało mi się wydobyć z papierowej fotki 🙂 [img size=312]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1b.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to kilo na tydzień :whistle:
Masakra...
Ja to się nigdy nie spakuje. Mógłby ten kurier jutro przyjechac to bede w sumie już ready.
O żesz miałam do szpitala dzwonić. No cóż zadrynie jutro.
musze też jutro iść przedłużyć zameldowanie i znowu do urzędu wieźć. Ale mi się nie chce. A jeszcze babka z PUP-u wyznaczyła mi termin na 19 kwietnia w kwesti dostarczenia zaświadczenia o porodzie. Masakra jakaś. Że niby to na oko nie widać że jestem w ciąży i niedługo rodze. Zaświadczenie o ciąży dostali to niech sobie policzą tygodnie. Jezdzenie teraz busami to mnie zawsze meczy okropnie i brzuch się stawia a dzidziol ciąży dwa razy mocniej.
Emi ty też z tymi zaświadczeniami musisz jeździć - porabało ich wszystkich. Myszy niech ich dopadną 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NY no stress 😉

mój brzuch się właśnie tak na boki rozłazi, nawet nie wyglądam na ten 8 miesiąc za bardzo...i jeszcze jak się zepnę to mogę go trochę "wciągnąć" 😉:laugh: może później mąż mi fotkę jakąś zrobi, to wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooo w realu promocja na spoiochy i bodziaki 🤪 5,99 zł za szt 😁 ja juz nie kupuje ciuszków bo sie ledwo w moja komódke mieszcze 😁

NY śliczna kołyska 🙂 oby twoja dzidzia tak słodko spała jak wygląda ta kołyska 🙂

łóżeczko jeszcze na strychu sie kisi ale w tę sobotę mój meżczyzna obiecał ze złoży i postawi w pokoju 🙂 obok naszego wyrka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...