Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania ale twoj synus ma klejnoty nie ma co 🙂
a ja jestem zła na siebie bo własnie niedawno ochlapalam sie cała olejem 😠 😠 😠 i moj ulubiony sweterk i jednyne jeszcze pasujace spodnie ciążowe dresowe poszły chyba sie walic wrzuciłam do vanisha ale nie wiem czy cos pomoze a pozniej otworzylam tacie kawe i półowe wysypalam jestem taka niezdara przez ta ciaze ze to jakies chyba nieporozumienie 🤨 🤨 🤨 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka, nie martw sie niezdarnością bo weszła w ciązy a po ciązy pójdzie.
ja też stałam sie taka niegramotna, z rąk leci, w drzwi nie moge nieraz wycelować i futryny przestawiam ramionami.
mogłabym robić za taran :laugh: :laugh:
plamami też nie powinnaś się martwić bo plamy z oleju schodzą w dobrze ciepłej wodzie a najlepiej je płynem do mycia naczyń potraktować. jak nie zejdą w pierwszym to zejdą w drugim czy trzecim praniu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to chłopaczek pierwsza klasa. Widzę że te dzieciatka wszystkie to mamy najładniejsze i najlepiej odżywione hehe. mordeczka śliczna i papuśna a jajki wielkanocne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obleciałam okno w swoim pokoju bo jak mam czekać aż sie łaskawie ktoś za to weźmie to prędzej mchem zarosną.
A już widze jakie bedzie gadane że się za robotę wzięłam.
Proroczy sen na forum był - Był ...i nie ja mam pierwsza urodzić to co mam czekać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no..dzis szalenstwo w pisaniu,nie doczytam od rana..ale,ale..dostrzegłam klejnoty Aaronaa..Anka,jakby on wiedzial ze matka takie publikacje urzadza.... 🤪

ja dzis wskoczylam do lumpka,nowy towar..i znalazlam kilka cudaków dla małej...bylo wiecej,ale ..ograniczenia finansowe juz mam...ehhhh
moze wrzuce wam,bo takie słodkie.....mmmm miodzioooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytalam was od obiadku, ania super synek, moj niestety ukrywa twarz juz od 2 wizyt a zdjecie to mam z chyba 13 tygodnia 🤢 , ja to powiem wam ze teraz dopiero zaczynam tyc narazie mam 10 na plusie ale podobnie jak bogusia nie tyje na miesiac tylko moznaby to tycie na tygodnie podzielic 🥴 najbardziej to od siedzenia teraz na brzuszku na zwolnieniu dostalam udzce jak krowa na sterydach 🤢 wlasnie wrocilam z ostatnich zakupow 🤪 jupi jupi jej, od poniedzialku biore sie za pranie bo w weekend mam szkolke 😠 klapi trzymam kciukaski za zwierzaki, moj krolik jak kiedys zmienilam mu trociny na zapachowe to tez jakis lewy sie zrobil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania masz chłopa z jajami 🙂 i do tego przystojniacha 🙂 będą sie miały o kogo pobić nasze córy 🙂

dzis na obiad socysta karkówecka z ziemniackami była 🙂 na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego typu gotowych dan ale wyszło pysznie i szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sukienusia,która bardzo mnie urzekła,bo nie ma takiego rózu pstrokatego,tylko przydymiony + szary-beż 😉 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P3040097.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde,ten aparat nie oddaje koloru,ta np jest fioletowa,śliczna rozmiar 74,mam nadzieje,ze zdarzę zalozyc do jesieni... [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P3040101.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewuszki ... dopiero wrocilam ...
mam do nadrobienie prawie 30 stron ...
no to dzisiaj naplotkowalyscie 😉

narazie na szybko przelecialam ...
jak zwykle tesciowe ( temat rzeka 😉)

no i od razu zauwazylam jakiegos przystojniaka na fotce 😉 ...
i jego sprzecik 😉 ( tez niczego sobie :laugh: )

Ania73 piekny syneczek i pieknie, ze wszystko ok 🙂

ide jakas herbatke sobie strzelic bo zmarzlam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super krówka. Ja sie swojego pytałam na zakupach o zdanie to tylko wybąkał ze on się nie zna i nie wie. A ja sie niby znam. W końcu to tez moje pierwsze dziecko hehe Jemu to chyba wygodnie tak wszystko zwalac na mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...