Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja juz wrocilam z labolatorium,wyniki po 15 i prosto do doktorka mam nadzieje ze bialko mnie opuscilo i szczawiany tez, skasalam 2 sniadanko i juz mysle o 3 🤢
a chetnie moge kazdej pomoc z tym sprzataniem:P zaden problem jak dla mnie, wlasnie reklamowalam posciel na allegro i czekam na odpowiedz 😠
ilonka ja wszystkie badania robie na czczo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej panienki 😁
wózek do mnie dojechał ,jest piękny 🙂
ide się zaraz bawić w składanie 🙂

Madzik brzuszek super,a jaka siostrzyczka opiekuńcza 😁
Elka mam nadzieje,że to nic poważnego.
Amii juz tyle wytrzymałaś,że teraz napewno będzie ok,dzielna kobieta z ciebie!czego się dla maluszka nie robi.
Ja tez opuchnieta bardzo,ale to woda,wiec łudze się ,ze jak zejdzie to będę laska 😁
Eh wykańcza mnie to wstawanie w nocy na szczoszki ,dzis 7razy!!!!
😞
ze złych wieści coś mnie ucho boli buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka nie smutaj sie napewno wszystko bedzie dobrze, ta lekarka tez pewnie cos zaradzi 🙂
wspolczuje wam tego wstawania na sikanie, bo u mnie rekord to 2 razy a tak regularnie przed snem sikam potem o 3-4 godz w nocy no i rano jak wstane.glodna non stop jestem a dzis wazenie uuuuuuuu ciekawe ile znow mam na plus?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szlafrok uprany mogę rodzić 🙂

Zadzwoniła teściowa.No to mowimy ze troche mnie brzuch bola w weekend.
Na to ona że o matko boska i najlepiej to do szpitala i wogole.

Je rajt bede siebie hipohondryczke robic, a potem mnie nie przyjm a jak naprawdę zaczną rodzic.

Czy wy tez sortujecie info dla rodziców, zeby sie nie martwili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po ostatniej akcji z cisnieniem zanim mamie cos powiem to 2 razy studiuje, bo potem nie moge oderwac sie od telefonu bo non stop dzwoni i sie pyta jak sie czuje, natomiast tesciowej to nawet jak boli to z usmiechem mowie ze jest okej poniewaz jest tak wrazliwa ze bardzo wszystkim sie przejmuje wiec chce jej odpuscic zmartwien. wiecie kota tez mozna zaglaskac na smierc, ona w tym jest najlepsza.mnie glownie z pracy na gg zagaduja czy juz adas sie pcha na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ela może niedługo mamusia zostaniesz 🙂 A mi się zaczyna wydawać że ja to spokojnie przenosze. Młody taki chętny do wychodzenia na ten świat jak Tatuśko z łóżka hehe
Pokój wysprzątałam i guzik dało. Kurz juz znowu sie pojawił 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski

widze ze zaczyna sie powoli rozpakowywanie? 🙂
elka mam nadzieje ze wszystko bedzie ok ale dla swietego spokoju lec do lekarza 🙂

iskierka pewnie masz niezly ubaw z wozkiem :P

co do niusow dla rodzicow to tez raczej"ostroznie"im o wszystkim mowie bo za bardzo panikuja heh

a ja dzisiaj sie czuje jakas taka do d...y 🤢 wczesniej jak wstalam to mialam tyle energii ze szkoda gadac a wyszlam tylko na miasto wrocilam i wszystko ze mnie zeszlo 😞
nic mi sie juz nie chce do tego co chwile robi mi sie goraco...
masakra jakas 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurz jest zajebiaszczy, uwielbiam go 😠
ide podrasowac fryz i brewki - zaszywam sie w lazience zrobie se domowe spa dla ciezarnej:P
gosciu od reklamacji stwierdzil ze musialam ugotowac posciel i dlatego sa takie efekty, z calym szacunkiem to 100% bawełny nie wytrzymalo 40 stopni to co byloby przy 60? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!jak sie czujecie???czas tak szybko mija...My stajemy się coraz bardziej niecierpliwi z mężem,nie możemy sie doczekać naszej Zuzi 🙂w piątek mam wizyte u gina zobaczymy czy nasz mały szkrab sie obrócił w 33 tyg była ułożona pośladkowo nasza niunia,jak myślicie jest szansa by sie obróciła główką w dół,piszą i mówią różnie,więc sama niewiem...Pozdrawiam cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...