Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nic mi się dzisiaj nie chcę. Najchętniej nie wylazilabym z łózka ale trzeba coś robić.

Wczoraj mój piesek wpakował do pokoju w którym był przyszykowany obiadek (dużo mięsa itd.), rozejrzał się po pokoju i wpierniczył....ciastka - prawie kilogram, a co najzabawniejsze wybrał tylko czekoladowe.
Co za zwierzę! Do wyboru miał schab i ciastka - wybrał ciastka, no i jeszcze poprzebierał, bo wybrał tylko jeden rodzaj.Po tej wyżerce wymiotuje od wczoraj, dobrze że jestem u rodziców to przynajmniej ma kto z psem wychodzić, ja już bym nie dała rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powidła śliwkowe rulez 😁

Julka współczuję oddalenia od męża...

Gutek przesłodki tylko trochę zapłakany bidulek 🙂

Emilka pączuszek słodziutki 🙂

Aniula Twój książę bardzo przystojny 🙂

Monia trzymam kciuki, żeby Aruś jak najszybciej w pełni sił wrócił do Was 😘 jesteś niesamowicie dzielna!

Kirrke no miał zachciankę piesek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam ze szpitala,wszystko u nas ok. Lekarka tylko pozyczyla mi powodzenia.
Mam tylko nadzieje,ze bede KWIETNIOWKA pelna geba a nie adoptowana Majowka 🤨
juz mi troche ciazy brzuszek,zle spalam w nocy 🤢 zasnelam o 2 a o czwartej obudzila sie corcia i skakala mi po glowie 🤢 wiec noc mialam super 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOLKI to tragedia 😠
mnie z corcia ominely ale moj siotrzeniec mial,zreszta czesciej wystepuja u chlopcow,u dziewczynek b.rzadko. Wijace sie,placzace dzieciatko czasami godzinami to tragedia 😞
a najgorsze,ze nie ma na to lekarstwa po prostu trzeba przeczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a u mnie od rana byli "fachowcy" i drzwi przesuwane robili ( oddzielilismy pokoj "goscinny" od sypialni naszej i Malenstwa ) ... dopiero wyszli, ale oczywiscie caly syf zostawili mi na deser, chyba zebym koniecznie sie nie nudzila i miala co robic 🤢

Dziewczyny - Iskierka i Emilka razem 😆
Iskierka podpisala fotke: "Jest najpiekniejsza" 😆

[URL=http://img29.imageshack.us/i/emilka2j.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7969/emilka2j.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka piekna emilka, 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
spadam zaraz na szkołe rodzenia...jeszcze troche i moze urodze, klapi mowila ze na zakonczenie rozdaja dzieci, a moje koncza sie 14 kwietnia troche za pozno...bo po terminie ale mozw zdam eksternistycznie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... dobrze, ze Meza mam w domu to pomoze ☺️

Iskierka prosila zeby Was pozdrawic. Jesli Mala nie dostanie zoltaczki to jutro juz wraca do domu. Napisala, ze bardzo kocha swoja Coreczke, Remik tez mowi, ze kocha siostre 😁 Iskierka pisze, ze to cudowne uczucie, ze nawet nie umie opisac. Pisze, ze dobrze sie czuje ( a nawet zajebiscie ), ze druga CC byla zdecydowanie lepsza niz pierwsza. Pisze, ze trafil jej sie super personel i nawet facet, ktory robil znieczulenie byl "niezle ciacho" 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 przyslala mi takiego smsa:
"urodzilem sie dzis przez CC przed 13, waze 3450, mierze 56 cm. Opieke mam dobra. Mama dochodzi do siebie po znieczuleniu a Tata organizuje pepkowe. Adam Syn Asienki i Lukasza"
🤪 🤪 🤪

asienko GRATULACJE !!!
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...