Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siwieta swieta i po swietach nareszcie bo mnie wykonczyly 🙂
Sliczne Te Wasze Niuniulki 🙂

Klapi glosik oczywiscie oddany nawet mojego chlopa zagonilam do codziennego glosowania 😁 a co nic go to nie kosztuje 🙂
MadzikM na Twoje drzewko tez klikamy 🙂

Mi tez sie chce spac strasznie chyba na wszelki wypadek se budzik nastawie na 24 bo musze tabletki zjesc bo pewnie nie wytrzymam 😁 chociaz zgaga mnie tak meczy ze az ryczalam dzisiaj i nic nie dziala nawet reni 😞 zalamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadzikM napisał(a):
ISKIERKA MAM PYTANKO!
JAK TYM RAZEM KARMI SIE PIERSIA??? LEPIEJ NIZ Z REMIKIEM???



kochana czy lepiej?moze i tak,ale nie pałam miłością do tego,nie wzruszam sie na "cycusia"i takie tam,karmie bo mam mleko i z wygody no i chudne 🙂
narazie nie czuje dyskomfortu więc karmię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi mam nadzieję, że mój pójdzie w ślady Brzydkiego, bo jak na razie spędził całe święta przed kompem, grając w jakieś durne gry 😠 😠 😠 😠 😠
Spadam pozmywać, bo księcia się raczej o to nie doproszę 😠 😠 😠 😠 😠
Dobrej nocy baby 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KLAPI Moj Typ teztak ma 🙂 identyczna sytuacja z Sofijka 🙂 w ciazy tak sobie a teraz super tatus 🙂 w niedziele swietowalismy u znajomych,ja siedzialam za stolem i plotkowalam a Tatus wzial Sofijke i core znajomych i poszedl z nimi na spacer,na placyk 🙂 kochany jest Tatus!!!!!

ISKRA to dobrze,ze tym razem lepiej choc mialam nadzieje,ze zakochasz sie w "cyckowaniu" 😉

Dzieki za klikanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wita was matka polka od świtu na nogach 😁
trzeba dziecko wyszykować do przedszkola 🙂
Madzik ja się w tym napewno nie zakocham,ale wcale nie jest mi z tym żle,niewidzę żeby ona przez to cierpiała 🙂


no to miłego wtorku,ktora dziś rodzi? 😁 😁
emilka czy irysek? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poświętnie...
Dotis urodziła 🙂 Gratulacje

U mnie świeta spokojne a teść super facet nie to co teściowa 😉

Od niedzieli puchną mi stopy 😞 a raczej bardziej prawa...teraz leżę z bólem krzyża.

Mykam dziewuszki szykować się na ostatnie wyjście na miasto w dwupaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po swetach w dwupaku 🙂 🙂 teoretycznie tydzien zostal 🙂 13 jade na wizyte do szpitala jesli nie urodze 🙂
bylismy wczoraj na karuzelach-ja jako GAP ale i tak nigdy nie jezdze-najfajniej bawil sie hcyba moj maz z kolega 😁 😁
dzieciaczki macie przesliczne ,cudne kruszynki JA TEZ JUZ CHCE!!!!!
ZYCZE SPOKOJNEGO WTORKU 🙂 🙂
dotis serdeczne gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry po Swietach 🙂

... no i doczekalam na 37 tydzien 😎

klapi ale fajny Brzydki Tatus 🙂

moj tez teraz do brzucha nieszczegolnie sie garnie, no moze ostatnio troche bardziej, poglaszcze, cos tam pogada ( jakies totalne bzdury 😁 ) ale na poczatku omijal brzuch szerokim lukiem ... mam nadzieje, ze zaskoczy po porodzie 🙂

emilka jak boli coraz czesciej i bardziej to znaczy, ze jestes coraz blizej utulenia Coreczki 🙂 nie da sie ukryc 😉

... trzeba sie troche do czlowieka doprowadzic bo dzisiaj pierwszy raz, po 2 tyg na miasto, na troche wychodze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ) ja też witam jeszcze w 2 paku 🙂

Dotis gratulejszyn 🙂

Iskra New prześliczne fotki i córunie 🙂

ja ostatni rajd na miasto planuje w poniedziałek,chyba, jak dostane zwolnienie na ostatnie 2 tyg ciąży, a jak nie to trz będzie podanie pisać o macierzyński.
brzusio twardnieje coraz częsciej także bóle miesiączkowe w dole brzucha.... 🙂 co z jednej strony powoduje radość a z drugiej strach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny po świętach,

Iskra, New piękne wasze księżniczki.
Ja już nie mogę doczekać się kiedy będę tulić mojego łobuziaka a zapowiada się że może to być lada dzień. Wczoraj przez cały dzień miałam bóle brzucha, młodego czuję niżej i już mam dosyć tych dolegliwości.

Wczoraj małemu wystroiliśmy pokoik i ma teraz nad łóżeczkiem wyklejone Safarii. A radości nam to przysporzyło co nie miara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wolałam dopytać, też byłam zdziwiona tym niusem gotowania, no ale dobrze, że zostaje po staremu ufff.
Pocieszam brzuszki, obczaiłam dzisiaj zdobyczne rozstępy na swojej piłce co dało 5 sekund załamania, a teraz znowu mam wszystko w dupie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos no no to zescie Dziewczyny podjadly w Swieta 😉 😉 😁

a sluchajcie Babki ...
takie pytanko, ale chyba raczej do Brzuszkow ( juz bez Brzuszkow ) 😉
uzywacie jakichs kremow czy czegos tam ( poporodowych, pociazowych ) ?

Morfi dzieki za pocieszenie, ze z rozstepami nie jestem sama ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...