Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatta - dziś łączę się z tobą w bólu 😉
Przekichane z takim synkiem - od rana w zasadzie nie śpi! Przysypia na moich rękach, ale jak tyko odkładam do łóżeczka to od razu się budzi. I tak w kółko. No i oczywiście jest mega marudny bo pewnie śpiący. Teraz śpi u taty i dla chwili spokoju już tam zostanie aż się wyśpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Internet padł mi w bloku. Właśnie naprawili usterkę. Czy Kahna lub MadzikM urodziły? Jak tam wasze maluszki? Przepraszam ale nie jestem w stanie nadrobić zaległości.
My nadal 2w1. Oznak porodu brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke już na pewno bliżej niż dalej...

tak w ogóle to cześć 🙂
dopiero zaczynamy się ogarniać z nowym porządkiem świata 😉 baby blues wieczorami rządzi niestety...mały Dziamdziak zmasakrował mi cycki, mimo, że wg wszystkich położnych była przystawiana prawidłowo...teraz ma brejka w cycaniu - odciągam i podaję z butli 😞 😞 😞 😞 strasznie mnie to martwi, ale na pewno za dzień lub dwa wrócę do podawania sutka jednak. trzymajcie kciuki, żeby się trochę zagoiły 🤨 bo Matylda pociąg do cycka odziedziczyła po ojcu na pewno 😁

i tak trochę się staram nadrabiać zaległości w czytaniu, gotując jednocześnie jakąś strawę chociaż apetytu brak 🤪 a myślałam, że to nigdy nie przejdzie 😉 i pełna torba krówek leży w kuchni 🤪 😁 😁 szkoda tylko, że na wadze jeszcze sporo wyświetla, ale to pewnie dlatego, że dopiero teraz mam opuchnięte nogi 🤔 całe kolumny doryckie czy jakoś normalnie 😮

ale was zagadałam 😜 wyposzczona jestem...mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stali się jakiś fajny rytm dnia i będę miała więcej czasu na przyjemności inne niż Córcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko muszę przyznać, że fizycznie całkiem nieźle 🙂 za to gdzieś w środku jestem niesamowicie rozczarowana, że wytrzymałam tyle bólu i byłam gotowa na więcej, byle poczuć, jak ona ze mnie wychodzi...ryczeć mi się chce, jak o tym pomyślę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam od tesciow
mala była noszona i tulona wiec ma zapasu na kilka tygodni 🙂
u nas w miare ok mała dostała plesniawki musze zaczac ja zwalczac bo jakas niespokojna jest moze przez nia
aha mowiliscie cos o czerwonych krostkach na tyleczku malenstw a wiec mam swietna masc ktora dziala na wszystko, wyleczyłam tym małej czerwone krostki na tylku i krostki ropne za uszkiem
masc nazywa sie CLOTRIMAZOLUM
spadam bo mała wzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam od tesciow
mala była noszona i tulona wiec ma zapasu na kilka tygodni 🙂
u nas w miare ok mała dostała plesniawki musze zaczac ja zwalczac bo jakas niespokojna jest moze przez nia
aha mowiliscie cos o czerwonych krostkach na tyleczku malenstw a wiec mam swietna masc ktora dziala na wszystko, wyleczyłam tym małej czerwone krostki na tylku i krostki ropne za uszkiem
masc nazywa sie CLOTRIMAZOLUM
spadam bo mała wzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wszystkim gratuluję, a tym bidulkom co jeszcze czekają życzę szybkiego i bezbolesnego porodu 😉 mam takie pytanko do mamuś które miały cc (bo mnie też chyba czeka) ile dni po cc leży się w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po cc musialam w szpitalu spedzic 5 dob 🤢
maly wreszcie padl ale generalnie dzien do bani od obiadu maly non stop plakal wreszcie kapiel go uspokoila 🙂
ide sie troszki zrelaksowac 🤪
oczywiscie na spacerze mlody spal pod folia a rodzice zmokli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...