Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytuje ... i ogladam Lenke slodziaka 🙂

dzisiaj przychodzi do nas pediatra ... w ramach tej darmowej wizyty
ciesze sie, ze przyjdzie bo zobaczy te krostki na dupalku u Malej ...

ostatnio dzwonilam chcialam zamowic pediatre do domu
no to uslyszalam cene 220 PLN i az na tylku usiadlam 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nam polozna mowila zeby glowki szamponem nie myc, wiec wszystko myjemy w oilatum i juz nic nie wcieramy, a wode trzeba dac wiecej niz 37stopni bo jak mial taka to sie darl, a teraz sie drze jak go na recznik klade 😁

jutro jedziemy na big zakupy, bo chrzest sie zbliza a lodowka pusta 🤨 i mam dylemat, czy odciagnac pokarm czy zabrac malego ze soba, chyba odciagne i zawioze do mojej mamy, to sobie wnuka pobawi, a my w tym czasie odwalimy zakupy 🙂

poza tym zamowilam tort na chrzciny, heh szkoda ze ja sobie go nie pojem za bardzo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tez emolium i jest bardzo dobry, to samo co oilatum tylko toche tansze
ja odciagam pokarm z cyckow co 3 godziny bo mała tak je zazwyczaj tylko ze czasami nie chce sie jej zassac cycocha i trzeba do butli sciagnac i dac a i to czasami nie wystarcza i trzeba sztucznego zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wasze dzieciaczki długo śpią....
Pozazdrościć mi pozostaje 😠
ale i tak dzisiaj był malenki postęp bo młody spędził bez płaczu na macie (czyli z dala od mamusi) całe 30 minut... To mu się wcześniej nie zdarzało

Irysek - ja bym nie zabierała takiego maluszka do supermarketu; za dużo ludzi w zamkniętym pomieszczeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie. Od pół godziny boli mnie brzuch, tak, że mam ochotę wymiotować od tego. Boli tak jak na okres ale mocnej, nie ma żadnych przerw, chodzę po mieszkaniu ale nie przechodzi. Mogę wsiąść jakąś tabletkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie i Brzusie zajrzałam dzisiaj tylko na chwilkę żeby zrobić zakładkę teraz nadrobiłam zaległości ja kapie maluszka w oliwce do kąpieli bubchen i tych kosmetyków używam do pielęgnacji i póki co jestem zadowolona.
Nasz maleńki terrorysta daje popalić jak nie wiem cały czas by siedział na rączkach w łóżeczku kolce w dupę wbijają. Na domiar wszystkiego Weronika już się szykuje do wyjazdu a jedzie dopiero za 2 tygodnie więc szaleństwo w domu.
Wqrw miałam do tego dzisiaj jak nie wiem Patrycji ukradli w szkole telefon nie miała jakiegoś wypasionego zwykłą nokie ale dla kogoś przydatną na dodatek ona wie kto to zrobił ale nie chce powiedzieć stwierdziła że się boi przyznać po prostu masakra.
Piotrek dzisiaj wyjechał na miesiąc więc zostałam sama na polu walki osiwieje albo ołysieje z tego wszystkiego.
Jadę na bezludną wyspę odpocząć ale w pobliżu muszą pływać rekiny żebym za szybko nie zechciała wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirke jak boli brzuch i chce ci se rzygac TO DOBRZE!!! rozwierasz się może 🙂 a skurcze?

anka ja nie stosuje emolium, ale balneum, to chyba tez zamiennik 🙂
ja np. oliwki nie uzywam wcale, czasami przed kapielą do masowania brzuszka uzywam żeby lepszy poslizg był 🙂 a szampon zaczelismy stosować jak mała skończyła miesiąc a do tego ostre czesanie główki szczotunią 🙂

witaminki przed karmieniem bo te witaminki rozpuszczalne są w tłuszczach 🙂

usnęła królowa, zabieram się za sprzatanie w szafkach w łazience

aha che ktos kupic forda focusa 2002 5 drz, czarny 1,6 100kucy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke ja nie maialam zadnych skurczy tylko brzuch bolal jak na okres.

Dzieczyny, sotrzegam, nie zróbcie takiej głupoty jak ja.
Podajac witaminy w ampułkach wyciskajcieja na łyzeczke. Mi raz taka ampułka wyslizgnela sie Hani do buzii.sądz ze bede zyła 5 lat krócej ze stresu który przezyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - przytulam 😘
Letko nie będzie...

Klapi - oj, nie pomyślałam, że tak się może stać. Teraz i ja mam stresa, zawsze wyciskamy bezpośrednio do buzi.
Ale faktycznie - raz mi się ampułka wyślizgnęła, tyle że poleciała w bok. 3 dni jej szukałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke jak chce Ci się wymiotować to dobrze...ja na sali krzyczałam że zaraz zwymiotuję 😉 ale to tak miało być od rozwierania i dlatego Dzieciątko gdzies tam uciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke, tak ja zaczynałam.
rzygać mi sie chciało i bolał mnie brzuch jak na okres, skurczy nie miałam - tylko takie stawianie jak zwykle co pół godziny, co godzinę. łapało delikatnie i puszczało - zero bólu.
w ogóle miała dzień do dupy i senna lekko byłam, do tego odnotowałam powrót obrzęków stóp i tak jakoś mnie nosiło.
wieczorem nie mogłam miejsca sobie znaleźć, wszystko mnie drażniło, a w no cy się zaczęło i to dość szybko.
odpadł czop podczas siusiania i nawet to słyszałam takie puk. i po godzinie pojawiły sie skurcze.
wody odeszły mi dopiero w szpitalu bo miałam małe rozwarcie.
takze moze to to kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra śliczne masz pociechy 🙂
Lenka siemka 😘

a ja mam cholerny baby blues 😞 jestem złą matką i takie tam...wczoraj ściągałam mleko i dawałam małej z butli, bo mi sutki zmasakrowała. a jak poczuła łatwiznę butelki to na sutka się potem krzywiła a ja wyłam, że mnie dziecko nie chce...aaa, czekam aż to wszystko minie i wrócę do was w "normalnej" wersji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...