Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskra super te twoje pociechy wyprzec sie siebie to wy nie dacie rady dzieciaczki wrodzone w ciebie bardzo 🙂
my stosujemy do kapieli oilatum i po kapieli suche miejsca smaruje kremem oilatum, ale teraz przy nastepnych zakupach przerzucimy sie na plyn oilan tak samo dziala a prawie o polowe tanszy, ostatnio za 500 ml oilatum zaplacilam 60zl!! 😠 nasz babel nie mial problemow ze skora od poczatku wiec mysle ze mydelko i woda teraz by wystarczyly ale nie chce mi sie potem go jeszcze dodatkowo nawilzac wiec pozostajemy przy takim plynie. co do temp wody to tez mamy 2 termometry i kazdy inaczej wskazuje 🤢 stosujemy taka kaczke z rosmana kiedys dorzucali gratis do zakupow 😉 u nas podstawa udanej kapieli jest duza ilosc wody ale to po odpadnieciu pepka zaczelismy stosowac, my kapiemy na tej gabce profilowanej i przy malej ilosci wody maly plakal bo najwyrazniej ta gabka sie wyziebiala i malemu nie pasowalo za to teraz skubaniec maly ma blogosc.
co do zapachow pepka hmmmmm ja nie wpadlam na to zeby wachac 😉 nic z reszta nie wyczuwalam a nosek mam wrazliwy 😜 wiec aniu chyba nie ma co panikowac wazne zeby sie szczegolnie nie papralo. z nauki nici tesciowka dopiero teraz wyszla 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka - współczuję kolkowej nocki 🤔
Może to ostatnia w życiu Adasia? 😉

Iskra - słodziaki 🤪 oba bardzo podobne do mamusi 😜 😜

Anka73
- my kąpiemy mydełkiem bambino a potem smarujemy oliwką bambino. Przez chwilę zamiast mydła wlewaliśmy płyn Johnson'a ale dostał krostek na całym ciele, a wiem że produkty tej marki potrafią uczulać.

Wróciliśmy za spaceru;
i znowu mama zmokła... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo mam taka nadzieje ze ta nocka powiedziala kolkom baj baj i do zobaczenia nigdy 🙂
u nas pogoda kicha wieje czasami pada i bardzo zimne powietrze ze spaceru nici ale chociaz malego potem pprzewietrze w domku 🙂
ide zakrecic sie kolo obiadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂
W końcu dotarłam do domu, cieszę się niesamowicie 😁 Na przemian płaczę i się śmieję, boje się że ni dam rady, jestem niewyspana i obolała jeszcze 😞 Jak naładuję akumulatory to nasmaruję więcej- buziaki i dzięki za ciepłe słowa :*:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kwietniówki kochane ja to chyba i na czerwcówki się załapie..
na ktg zero skurczy, no teraz czuję że coś zaczyna pobolewać ale to pikuś..
wody płodowe ok i lekarka nie widzi powodu żeby już mnie do szpitala kłaść..
dziś powiedziała że trzymamy się terminu w przedziale 01-05.05 plus 7 dni więc do 12.05 mogę chodzić..

swoją drogę ma to zalety, bo dziś jeszcze pizze ze znajomymi pochłonę 🤪
a i 8.05 może uda mi się jeszcze na koncert Hey pójść

wszystko wskazuje na to, że zostanę ostatnią "kwietniówką" 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część mamusie,

U nas dzisiaj zimno jak diabli, ale spacerek już zaliczony co by małemu się lepiej spało 🙂
My do kąpieli używamy płynu johnssona taki sam jak w szpitalu i do tego oliwkujemy ciałko a przy tym maamy niezłą zabawę bo mały uwielbia jak sie go masuje 🙂
DO tego kocha leżeć nagusieńki i fikać girkami.
Jak tylko go ubieram to jest płacz.
Leżaczka nie mamy za to małego wkładamy do fotelika samochodowego które służy nam jako leżaczek. May uwielbia w nim siedzieć wogóle nie lubi za bardzo pozycji leżącej uwielbia siedzieć i badać swiat wokół siebie.
Ilonka ja na 3 dobę dostałam nawału pokarmu że piersi nie mogłam dotknąć takie kamienie.
Za radą siostry odciągnęłam wtedy pokar ale nie robię tego nagminnie bo to tylko pobudza produkcję. Lenka przyzwyczai się do nowych warunków i sama opróżni ci piersi 🙂

Poza tym Lenka piękna lalunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe KAHNA do czerwca to by chyba bejbel nie wytrzymal 😉

ISKRA SLICZNIE WYGLADACIE 😘 😘 😘

A ja jutro do szpitala,beda mnie masowac...suuuper 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ciekawe czy cos sie ruszylo z rozwarciem,jak nie to nawet nie licze na naturalny porod,
i pewnie znow mnie potna,a tak bardzo chcialam naturalnie 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka jakby ci sie popsuło cos w laktatorze TT, to daj znac mam namiary gdzie przysyłaja za darmo czesci zamienne.mi sie ta harmonijka przeciurawiła.

Do kapieli tylko oilatum i nic pozatym.a spacer tylko buzie smaruje nivea na kazda pogodę i od wielkiego dzwonu dupe linomagiem, przetre. to wszystko.Znajomi stwierdzili ze jestem najbardziej wyluzowana matka jaka znaja 🙂

Bylam na zakupach w suoper markecie anka spała i spi nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie, kurde jeszcze szczepień nie ogarnęłam 😲 😲
mam nadzieję, ze nic nie przegapiłam.
w szpitalu tylko gruźlica i żółtaka i jakies testy przesiewowe.
jakąś rozpisku moze dostałam ale jeszczze się nie wgryzłam.
o mam jakąs kartę szczepień to se poczytam.
klapi ty rzeczywiście jesteś wyluzowana, mi narazie tylko zwieracz dupny sie luzuje ze 2-3 razy dziennie 😉
a tak to jestem spięta jak pięta przez "s"
postanowiłam nie wwąchiwac się w pępek i kupić drugi termometr kąpielowy dla świętego spokoju 😆
iskra, no zwyczajnie wymiatacie na fotach 🙂
no nic lecę sie zluzować wykorzystując grawitację póki co 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wspolczuje asienka kolki ...
tez wczoraj zaliczylismy - caly dzien bujanko, przytulanko, masowanko brzuszka itp itd
a Mala wila sie i plakala - myslalam, ze serce mi peknie 😞

Iskierka foty super - fajna z Was Rodzinka 🙂

do kapieli uzywalam plynu do kapieli Nivea 2w1 ( jak w szpitalu )
ale ostatnio przeszlam na Oilatum - jak dla mnie super !
Johnsona nie uzywam i nie bede bo na SR i w szpitalu nas straszyli, ze uczula
wiec nawet go nie tykam

zakladka na mlesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka pepol napewno ok
ilona lena wymiata, a rady dziewczyn sa dobre 🙂
iskra piekne fotosy 🙂

my do kapieli oliatum na przemian z balneum i myjemy głowe juz szamponem z musteli przeciw ciemieniuszce 🙂

wiecej nie pomisze bo wzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba to oilatum se zakupię skoro tak chwalicie i chwalicie...
Aronek ma suchutką skórkę. pewnie dlatego, ze mamusia mało piła jednak 😞
no teraz to będzie chyba jakaś 4 godzina jak śpi albo i lepiej.
mam nadzieję, ze to nie jakaś cisza przed burzą 🤨
chyba go obudze bo się juz stęskniłam.
a w ogóle to miałyście tak,z ę dzień był za krótki w znaczeniu, ze trzeba iść spać a ja jeszcze bym sobie na niego patzryła i patrzyła i patrzyła......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...