Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem dlaczego tą butlą dokarmiam, wmówiłam sobie jakieś bzdety, że chujowy mam pokarm, po położne w szpitalu dokarmiały argumentując, że się dziecko nie najada chociaż mi przy cycu godzinami wisiała. Teraz odciągam pokarm i z butli daję, jest mi wygodniej i mała też zadowolona.
Kahna co do cesarki to ja myślę, że trochę ma ona wpływ na mój stan psychiczny. Sam zabieg lajt, tak jak Iskra pisała nie omijaj przeciwbóli, ja wręcz musiałam się o nie dopominać i mimo, że przeleżałam plackiem bite 24h, to musieli mi płyny wyrównywać, bo znieczulenie spowodowało bóle głowy i karku i teraz to ze mnie schodzi w postaci wody z tyłka z pięć razy dziennie. Bynajmniej każdy organizm jest inny, ja zareagowałam właśnie tak, przez co dłużej byłam przykuta do łóżka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KIRRKE nie tak mialo byc ale coz,wszystko dla dobra bejbika,mam nadzieje ze juz wkrotce Twoja dzidzia zdecyduje sie na wielkie wyjscie 😉 a kto wie moze jeszcze dzis 🤪
skoro czop odszedl

KAHNA no to jutro razem czeka nas wielki dzien 🙂

Ja po cesarce czulam sie swietnie i psychicznie i fizycznie,mysle ze jak ktos nastawi sie bardzo,bardzo gleboko na naturalny p. i po dlugim ciezkim porodzie konczy sie cesarka to ciezko mu sie z tym pogodzic i czasami bywa ciezko
Mi jak tydzien temu powiedzieli,ze nie ma rozwarcia i ze bedzie ciezko urodzic nat to wyc mi sie chcialo,nawet zalapalam lekkiego dola
ale teraz juz podchodze do tego na luzie bo najwayniejsze jest dziecko i to dla niego to wszystko przechodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
3mam kciuki za jutrzejdze cesarki: 🙂
ja czułam sie super,zresztą pisałam 🙂SPA 😁

dzieciaczki boskie 🙂

u nas juz o niebo lepiej,nocki super,w dzien różnie ale nie jest żle...
Remik kocha siostre z całych sił 🙂

wszystkie jestescie super mamulki,ja sie przekonałam,że trzeba wyluzować tak jak klapi pisała ,bo inaczej nie da sie rady 🙂
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiedziałam, że nie będę mogła dziś zasnąć..
postanowiłam wykorzystać ten czas i dopisać ostatni rozdział mojej magisterki 😜

Dziewczyny dzięki za kciukaski i miłe słowa..nie dam się tak łatwo depresji, w końcu psychologię kończę 😎
dalej nie mogę uwierzyć, że za kilka godzin będę mamą 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak Morphi pisała - nie omijaż po cc przeciwbóli. Ja w drugiej dobie po nic nie łykałam, bo coś mi się ubzdurało że nie powinnam, i nie wiedziałam że to dalej tak boli. Niikt w szpitalu się nie inne leki łykam (tablety krwiotwórcze) a o przeciwbóle ich nie proszę (no bo sami z siebie oczywiście nie mogli przynieść...) Jak powiedziałam wieczorem przyjaciółce położnej że coś ten brzuch zbyt mocno mnie boli jak na mój gust, kazała łyknąć przeciwbóla (była szczerze zdziwiona, że cały dzień byłam bez) No i łykałam paracetamol co 6 godzin około tygodnia i było znośnie 😉

oj, ale się bez sensu rozpisałam...
zwijam się do wyrka, oczywiście z moim ukochanym ssakiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alez sie wzruszyłam jak was doczytałam, czyli dzisiaj wszystkie kwietniówki beda mamusiami 🙂
a moja kumpela urodziła dziś w nocy Lenke 🙂

u mnie dzien smutny, pada i sprzedaje swoja czarna bestie
ale mam dzis wizyte u dzina wiiec jakis promyk nadzieji na usmiech jest 🙂
z mają super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie i ostatni raz Brzusie trzymam kciuki za Was i od dzisiaj jesteśmy w komplecie mamusiami 😁
Wczoraj wieczorem nie zaglądałam do Was bo miałam wqrwa po prostu wyłam do księżyca przyszła do mnie znajoma i stwierdziła że to moja wina że nie karmię powinnam była sobie wbić w psychice że chce karmić i nie ma opcji że nie ma laktacji że jak Arunia był w szpitalu powinnam była odciągać i odciągać a jak wrócił to 24 na dobę leżeć i dostawiać do cyca po prostu mnie dobiła wyłam pół nocy. Jak ja mam sobie dać z tym radę Terrorysta potrzebuje dużo uwagi z dziewczynkami też trzeba posiedzieć nad lekcjami ale i też posiedzieć tak po prostu poprzytulać do tego zrobić obiad ogarnąć mieszkanko a na 10 zrobić wypłaty ludzikom tu wszystko nie tak chyba pójdę po jakieś psychotropy żeby się uspokoić i wyluzować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli dzis oficjalnie kwietnioweczki 2010 beda mamusiami 🙂
monia 😘 glupia kolezanka i tyle nie sluchaj jej porad nie bierz tego do siebie a z lekami tez daj sobie spokoj, jestes wyjatkowa i kazda z nas to potwierdzi 😘
mojemu synowi w ostatnim czasie bardzo przypadl do gustu fotelik samochodowy moglby w nim sie bujac lub spac pol dnia jednakze taka pozycja nie jest za zdrowa dla dziecka 🤢 musze poszukac mu innego rozwiazania chyba fotelik domowy(lezaczek).
dziewczyny dzis zalaczylam malemu karuzelke z pozytywka srednio zainteresowany chyba za wczesnie, najlepiej idzie mu ssanie smoka i wodzenie oczkami za grzechotka 🙂 a wy co wymyslacie dla swoich towarzyskich pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...