Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no, a ja utuliłam w końcu, choć nie płakał to jakiś marudny był strasznie - taki marszczuk miś 🤔
zauważyłam coś niepokojącego - mam wrażenie, zę coś mam z pokarmem a właściwie z jego brakiem czy co.
moze zaniknąć pokarm w jeden dzień?
normalnie jakieś miękkie te cycki mam od dziś.
karmię go a on jakby głodny. próbuję ścisnać i susza.
nawet dxwięki mały inne wydaje jak cycka.
jakby na pusto. 😞 😞 😞
zmartwiłam się bo jakby w nocy chciał jeść to ja nie mam nic oprócz małego pojemniczka w zamrażalniku. 😞 😞
a tak w ogóle, to jakbym musiała zacząć karmić butlą, mieszanką jakąś, to jakie mleko podawać i ile bo tu to ja jestem zielona kompletnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

Nocka przespana w swoim łóżeczku 😉 Mamcia była twarda i się nie poddała 🙂 Chyba spacer przed kąpielą pomógł. A teraz od 5 było sranko i wymioty 🤢 (Wasze Malce też czasem tyle ulewają takim jakby serkiem wiejskim??) i wkońcu śpi mały Buszmen a raczej Buszwomen 😉 a matka musi wstać i się ogarnąć 🤢

Dzisiaj mamy test jak sobie same poradzimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
my już po big kupie, o dziwo nie wylaciała ale czyszczenie psiochy trzeba było wykonac dogłebne bo tam tym razem wlazła 🙂 teraz lezy z gołym tyłkiem i się szczerzy

ilona serek wiejski to juz mleko bardziej strawione luzik 🙂

anka wydaje mi się że mleko nie zniknie w jeden dzień, wiem że jak są nawały pokarmu to też są kryzysy laktacyjne, ja też jakieś 3 tygodnie temu miałam miękkie cycki non stop, a mała tak jakby cały czas chciała do cyca, kupiłam herbatki na laktacje, starałam się nie stresowa i mineło, chociaż czasami cały dzień mam miekkie cycki,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka - z twoją laktacją myślę że wszystko w porządku 🙂 po prostu ci się unormowała 😉 i masz tyle mleka ile potrzebuje i wypija Aronek. Ja też w dzień mam miękkie piersi, ale jak w odpowiedni sposób się ściśnie to leci 🙂 W nocy, jak są dłuższe przerwy pomiędzy karmieniami - piersi często znowu są twarde.
Mam nadzieję że położna rozwieje twoje wątpliwości (pisałaś chyba że dzisiaj masz wizytę) bo stres to największy wróg laktacji.

Noc standardowa, ale od 6 rano młody nie dał się przekonać, że fajnie byłoby jeszcze pokimać. Oczy jak pięć złotych i koniec tematu. Cośtam sobie mruczał i kwilił. Ale wynagrodził mi to wczesne wstawanie pięknym uśmiechem jak sie nad nim nachyliłam! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi są dwie szkoły, tak jak chyba wszystkiego 🙂

moja kumpela jak urodziła to kazali jej już w szpitalu pic piwo karmi, a jak ja to powiedziałam w swoim szpitalu to zrobili wielkie oczy i powiedzieli, że zawsze w tym piwie jest jakiś alkohol i absolutnie nie wolno, i bądź tu mądra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzisiaj do lekarza 🙂 dostaniemy recepte na szczepionke idziemy kupić i wracamy zeby sie zaszczepic tak? mamuski jak to wygladało, ja juz cała drze 😞
klapi ty Haniutka chyba jakas mascia znieczulałas, jaką i le wczesniej trzeba smarowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki kochane zapraszam 🙂 tylko słońce przywieźcie bo sino i buro tu u nas - a dziś to w ogóle lipa jak jesień .
Moja mała miałczy że we dwoje nie dajemy rady 🤢 Szczepienie mamy w środę i wciąż nie wiem co z tymi płatnymi brać czy nie 🤨
Miłego spokojnego i niepłaczliwego dnia laseczki i bejbiczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...