Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jehowi kiedys wcisneli mojej Babci jakies ksiazki, ze niby prezent
Babcia od razu ksiazki wyrzucila
a pozniej przychodzili i zawracali dupe
"czy Pani przeczytala ksiazki ? bo chcielibysmy porozmawiac"
wystroja sie i chodza
ludzi molestuja
ale wiekszosc starszych ludzi daje sie wkrecac

Oli drzemie
ale jak sie tylko obudzi chyba w chuste ja wrzuce i na miasto polecimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas nocka super-michellle usnela 21-do lozeczka-pobodka 5,20-do mnie do lozka
9,25 spi dalej,ale zauwazylam,ze w ciagu dnia spi duzo duzo mniej.... u nas cyc-ale wczoraj zjadla prawie pols sloiczka zupki marchewkowej z ryzem z BOBOVity- i tak zlizywala z tej lyzeczki-ale nie plakala-kupki szly normalnie 🙂 🙂
Agatta z tymi znamionami-naczyniakami bywa roznie-Maja miala kilka -na glowie- i nad kostka-dlugo myslala,ze moze po porodzie ja scisneli i ma siniaka-bo tak to wygladalo-jakby ktos ja poobijal-byly to tzw. blekitne znamiona-zniklo wszystko
Jagoda natomiast ok 2 tyg po porodzie zauwazylam ze na glowie ma hmm jak to nazwac-narośl??? poszlam do lekarza-okazalo sie ,ze jest to naczyniak,ale enie kwalifikowal sie do wymrazania a potem wyciecia-wchlanial sie-jednakze do ok. roku zycia-jak plakala albo cos-zmienial on ubarwienie-siny,czerwony-roznie-mialam schize,zeby sie w to miejsce nie uderzyla itd... straszne to bylo-zaczeklo sie wchlaniac i wchlonelo calkiem ale do tej pory ma slad-takie jakby popekane naczynia krwionosne na glowie.. ale to pod wlosami i nie widac na szczescie 🙂 🙂
Moniad-nie obwiniaj siebie przeciez nie wiedzialas....
ja dzis kuwa zostawilam szyberdach otwarty na noc i deszcz padal.. nie pytajcie jak wyglada moje auto-zalamka.....moze wyschnie do 11 bo chce jechac na plac zabaw
zycze milego dzionka spadam do mojego mlecznego wampirka bo wstal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Babka była Jehowa i pamiętam jak jej sto lat powiedziałam, bo kichnęła, a ona że co najwyżej na zdrowie, bo oni wierzą w życie wieczne ☺️ ☺️ ☺️ Nie tolerują transfuzji i krwistych rzeczy, a kaszankę wpier****** aż jej się uszy trzęsły 🤪 Co trzeba im przyznać, to to że mają szybkie pogrzeby, bez zbędnego gadania 🙃
Ogólnie nic do nich nie mam, tylko niech nie trują d**y 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej nocka rewelacja od 21-6 i od 6-9 z mamusią w łóżeczku 🤪 zaraz się do lekarza zbieramy.

Sztunia ja też tak myślę, że to od orzeszków, dlatego zła na siebie jestem, że je zjadłam ☺️ 😠

asienka ale z Ciebie dupenjca, Adaś przesłodki! 🙂

LOlek bombowy w tej wodzie 😁

kawał ekstra, idę małża nim obudzić 🤪 😁 (niestety tylko werbalnie 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka wyobrazam sobie jak auto wyglada
kiedys zrobilam to samo 🙂

no wlasnie u tego lekarza widzialam Dzieci z naczyniakami wypuklymi
np na oku lub na ustach
po prostu biedne Dzieciaczki 😞

ja tez uwazam, ze faldki uroku Bobasom dodaja 🙂
uwielbiam pulchne niemowlaki - sa piekne 😆
a poza tym jest co calowac 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie jehovi to zawsze jak grabarze wygladaja tacy szczupli w garniakach ale jacys tacy dziwnie zyciowo wypompowani na naszym osiedlu czesto pukaja do drzwi ale ja szybko otwieram i szybko dziekuje, ale te ich teksty "chcielibysmy pania zaprosic na nasz zjazd" albo "chielibysmy z pania porozmawiac" a co ja pomoc spoleczna zal mi ich ze tak musza chodzic i nagabywac ludzi 🤢
lolita slodka
agata no to w razie w pisz kiedy i sie zamieniamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my musieliśmy wrócić do smoka bo Michaś ma chyba jakiś przeskok właśnie. Chłopina sam nie wie czego chce. Ale za to udało sie mi go przestawić na żarełko co 3 godziny, a czasami nawet dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...