Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie Dziewczyny
Przeziębienia wyleczone?
Chciałam się was zapytać czy może swędzi was skóra? Mnie od kilku dni swędzi często brzuch i okolice kostek (w nocy najgorzej). Czytałam coś o cholestazie ciążowej ale to podobno występuje pod koniec ciąży. Macie może jakieś dobre rady dla mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 🙂 ja się muszę pochwalić ze dziś zakupiłam pierwszy ciążowy strój ...a mianowicie dżiny z guma 🙂 baaaardzo wygodne .choć mój brzusio jeszcze się nie pokazał 🙂 ale super bo już mi się nic nie wbija w brzuch 🙂 a i dziś dokonałam ważnego i smutnego odkrycia-nie mogę jeść winogrona ;/ po kilku kuleczkach nadyma mnie jak balon, eh...i postanowiłam -od dzis zero winogron,szkoda bo bardzo lubię ale cóż, czego się nie robi z miłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten jesienny dzień 😉

też się rozglądałam już za spodniami ciążowymi bo moje zwykle już cisną, ale niestety te ciążowe mają za duże pasy na mój brzuch i odstają. Jeszcze muszę się pomęczyć kilka tygodni, chyba że pomyślę o jakiś ciepłych leginsach, one same się układają do ciała, ale w nich będę wyglądać jak baleronik bo one ładnie wyglądają tylko na szczupłych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki
Cały dzień spędziłam na wędrówce po sklepach bo w szafach u dziewczynek pokazały się pustki przez wakacje wyrosły ze wszystkiego porażka. Chodzić z nimi na zakupy to tragedia Patka już wielce dorosła w dziecięcym już na nią nie kupię a w młodzieżowym wygląda śmiesznie a buty to już nie mówię ma rozmiar 38 taki jak ja ale w sklepach to już same wysokie obcasy producenci nie myślą że młodsi też mogą mieć takie rozmiary. Isia troszkę lepiej ale też ciężko. Ale kupiłyśmy skarpetki dla fasolinki żeby jej nie było przykro że tak się nachodziła z mamusią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!
Widzę że wszystkim Mamusiom dzień mija pod znakiem zakupów 🙂 Ja sobie dzisiaj zakupiłam ładną tuniczkę 🙂 będzie ślicznie układać się na brzuszku 🙂
Upatrzyłam jeszcze dwie ale to w następny miesiącu bo teraz mamy ogromny wydatek 😞 wczoraj mechanik przy naprawie auta zepsuł go jeszcze gorzej 😞 i musimy dokupić części 😞

Moim zdaniem on zepsuł to niech teraz naprawia na swój koszt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja dziś też skorzystałam z wolnego popołudnia od pracy i rzuciłam sie w poszukiwaniu płaszcza . Strasznie zdesperowana już zrezygnowana na koniec znalazłam . Dramat tak kupić coś co zupełnie odbiega od wcześniejszych upodobań ale na szczęście jest klasyczny tylko guziki kończą sie pod biustem wieć bedzie rósł razem z dzieckiem.
Moniadad ja też mam taki problem z córką ma 10 lat i ani dziecięcy a jescze nie młodzieżowy sklep jest właściwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was
w koncu mam dzis pierwsza wizyte u lekarza ginekologa i USG nie moge sie doczekac a zarazem bardzo sie stresuje,zeby wszystko bylo dobrze 🤨 mam nadzieje,ze jest dobrze ☺️ ze infekcja nerek minela i ze w brzuszku mam jedna fasoleke:laugh: :laugh: no a jesli dwie to podwojne szczescie 😲 😲
zycze spokojnego dnia
ja wczorajszy dzien tez spedzilam na zakupach ,ale kupilam sobie 2 pary leginswo,spodniczke ciazawa i 2 sweterki pod kolor,,nie jest zle
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kobietki po weekendzie, mam chyba ze 20 stron do nadrobienia i szczerze nie wiem kiedy przez to przebrne, widze ze o ciuszkach sie rozpisalyscie, u mnie w sobote z rana byly 2 stopnie ciepla !!! juz mezowi zapowiedzialam ze jedziemy na ciazowe zakupki i jak zaczelam wymieniac co mi potzreba to troche dlugawa lista sie zrobila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj Mąż powiedział że zamiast bluzki powinnam sobie spodnie ciążowe kupić 🙂 dla jego spokoju poszłam przymierzyć i myślałam że mnie zabije śmiechem 🙂 bo gumka odstawała 🙂

Byłam na dworku rano i myślałam że zamarznę...bryyy jak zimno

Teraz kaszka malinowa w kubku,kołderka i dalej leniuchuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane jutro operacja mojej mamy ale okazało się ,ze ma nerki bardzo chore,niewiadomo co z tego wyniknie 😞(jestem załamana 😞((

z dobrych wieści
W piątek byłam u gina na wizycie i słyszałamprzez powłoki brzuszne ,pięknie bijące serce mojej niuni 🙂teraz tylko czekać na ruchy pozostało 🙂
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie 🙂 Ja mam dziś 🙂 Może jakaś inna mamusia miała w czwartek. Jak przed każdą wizytą czuję stres 🙂 W dzień dobry tvn o sesji zdjęciowej w ciąży będzie :P heh jak to uroczo wygląda.

Mi ostatnio troszkę rośnie brzuch, ale nadal nie jest duży.
Zobaczymy kiedy wreszcie pokarze się konkretna piłeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...