Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Amii Skarbie miałam składać życzenia Ci jutro, ale wiem że rano nie wstanę bo jestem dzisiaj okropnie zmęczona dopiero co usiadłam 😞

a więc: Gdy Was Bóg na niebie zbliżył jutro do siebie, niech przy Was zostanie Szczęście i kochanie. Wśród kwiatów zieleni, I słońca płomieni. Żyjcie długo i szczęśliwie, Nowozaślubieni.
Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.

Małżeństwo jest jak pogoda - raz wyż, a innym razem niż. Czasem świeci słońce, a czasem pada deszcz. Oby Wam słońca nigdy nie zabrakło na nowej drodze życia. "Deszcze" niech padają umiarkowanie, a wszelkiego rodzaju "burze" omijają Was z daleka. A jeśli już takowe się przydarzą, to tylko z happy endem - przecudowną, barwną tęczą na niebie.

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ŻYCZĄ ILONA I JACEK :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amii-Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze. 🙂 Monika z Rodzinką
Piszę życzenia już dzisiaj bo jutro cały dzień zajęcia na uczelni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie 2 dni a tu ponad 40 stron do nadrobienia 🙂
Ami wszystkiego najlepszego 🙂
Byłam w czwartek na USG. Lekarz ocenił, że dzidziuś jest za mały na termin wyznaczony przy poprzednich USG. Wyznaczył termin na 5.05. To jest nie możliwe bo my wtedy byliśmy grzeczni i znam datę poczęcia:/ I teraz nie wiem co myśleć. Niby wszystko ok bo robił dużo testów i wszystko wyszło ok ale dzidzia taka malutka. Nie ma nawet 5cm:/
USG miałam robione przez brzuszek i dopochwowo. Serduszko bije prawidłowo. Dostalam 5minutowy film na ktorym widac moje malenstwo 🙂
Ssało paluszka a potem połozyło sobie rączki pod głowkę a nóżki na pępowinie - brakowało tylko piwa 🙂hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Amii
Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy.
Wszystkiego NAJLEPSZEGO na nowej drodze zycia sklada Emilka, Mariusz i FASOLA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W tym najwazniejszym dla Ciebie dniu najserdeczniejsze zyczenia Amii sle asienka.
kirrke fajny bobo ta technika teraz jest niesamowita, nie przejmuj sie terminem najwazniejsze zeby dzidzius sie urodzil caly i zdrow nawet po 10 miesiacach 😉
i tak pewnie niewszystkie kwietnioweczki tymi kwietnioweczkami zostana beda i marcoweczki i majoweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami wszystkiego najlepszego i żeby droga przez którą bedziesz teraz szła z mężem i fasolą usłana była płatkami róż.

Kirke ale super 🙂 🙂 🙂 ssie paluszka, sweet.

Ja w pracy, mam ksiażkę którą mężusz kupił mi na urodzinki, tytuł "Czas zabijania" i robi sie mrocznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny

Wpadłam się tylko przywitać, bo nie mogła bym inaczej 🙂

Jesteście tak kochane, że jak czytałam te wpisy to łzy miałam w oczach z radości 🙂 Nie spodziewałam się :* Dzięki.

Naprawdę dziękuję cmok cmok cmok !!!!!!!!!!!!!! :*:*:*

Jak tylko się odeśpię jutro to dam znać i napiszę jak było itp.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke nic się nie martw 🙂 tak jak pisałam już Amii że na świecie są ludzie wysocy i malutcy 🙂 będzie dobrze :* Ale Maluszek ślicznie ssie paluszka 🙂 mój grzecznie spał 🙂 tylko ja zakaszlałam to zaczął wierzgać nóżkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest tak widzieć swoje Maleństwo co tam porabia 🙂
A miałaś zrobioną przezierność?? U mnie maleństwo było źle ułożone 😞 i w poniedziałek jeszcze raz,ale powiedział że jakby było coś nie tak to już by zobaczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAPOUCHA ja jako jedyna z rodziny zjadłam całą porcję i jeszcze od Męża wyjadałam 🙂 a najbardziej to lubię u nas zwykłą kapustę posypaną sezamem 🙂 nie wiem jak oni to robią ale ta surówka jest pycha 🙂


Ania do ucha ciepły okład i w łóżeczku zostań a jutro będziesz wypoczęta i bez bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...