Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się zastanowię nad jakimś kremikiem bo jak narazie to używam tylko balsamów swoich zwykłych. Rozstępów mam masę także jestem do nich przyzwyczajona. Ale jak wiadomo nie chcę już nowych. Dzisiaj się urywam pół godziny wcześniej czyli o 15 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania ja przed ciaza nie piłam nigdy kawy, sam zapach mnie odrzucał, nawet capuccino mnie denerwowało, wiec teraz nie mam problemu, juz nie dlugo poczujesz te kopniaki, ja pare razy poczułam takie pukanie od srodka, fajne przezycie. cierpliwosc poplaca, ja i tak uwieze ze to babel kopie jak tak pozadnie poczuje ze mnie kopnal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może piłam ze 4 razy odkąd zaszłam w ciążę ale zawsze słabą i z mlekiem, a kawoszka ze mnie straszna 😉
no ale jak udało sie fajki rzucuć (co w moim przypadku wydawało sie niemozliwe - paczka dziennie, tysiące prób rzucenia i gówno nie charakter), a udało sie i naprawde nie pale, to kawy tez moge sobie te kilka miesiecy odmówic.
mam czasami smaka, zwłaszcza, gdy przchodze koło jakies kawiarenki i tak zaleci aromacik 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie odrzucilo od kawy parzonej od razu, a teraz pare razy w tyg. najczesciej w pracy pije sobie rozpuszczalna, lekarz pozwolil, wiec sie nie martwie 🙂

spokojnie co do tych kopniakow, do 20 tyg. macie jeszcze czas!
ja mialam pierwsze odczucia poltora tygodnia temu, a dopiero od niedzieli cos wyrazniej czuje, a sama nie wiem czy to kopniaki, jeszcze bedziemy tesknic do tych chwil kiedy dziecko nas w zebra nie kopalo, oj bedziemy, wiec spoko, cierpliwosci! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał:
witajcie

Ja juz mam pierwsza rozrywkę jak pojde na L4 - idę na aqua aerobik dla kobiet w ciązy, juz nie moge sie doczekać
A dzidzia ostatnio jakoś chyba spowazniała albo się odwraca pleckami bo mniej babelków czuć


tylko uwazaa zeby nie zarazic sie jakims paskudztwem na basenie, my teraz takie delikatne jestesmy!

kumpela ostatnio byla z dzieciakami na basenie i nabawila sie jakiejs grzybicy nie powiem w jakim miejscu, bo i tak sie domyslacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo właśnie odkryłam, że na ból głowy mała, słaba kawka z mlekiem działa lepiej niż paracetamol...i tak się zastanawiam i czytam w necie, że jedna malutka nawet codziennie nie zaszkodzi...

Anka gratuluję rzucenia fajek! dawno temu sama paliłam i wiem, że ciężko jest...także masz powody do dumy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek wiem i to mnie njabardziej przeraża ale prawda jest taka że ja nigdy zadnych grzybic nie miałam, a jak idę na basen to mam aplikowac tampona. A mi sie tak chce na ten basen, no i mam nadzieje że ból pleców bedzie mniejszy, bo mnie tak boli na dole zaraz przy kości ogonowej, że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, przez miesiąc było ciężko, a potem z dnia na dzień w głowie się tak porobiło, że spokój zapanował w myślach i nie było już ciśnienia. Bartek przy mnie nie pali i przy okazji sam ograniczył palenie do góra 5 fajek dziennie, a jak ma wolne to w ogóle nie pali 🙂
W sumie to, że jestem w ciąży zdominowało myślenie i to, że nie palę zeszło na plan dalszy, a to przecież rzeczywiście nie lada osiągnięcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo matko przespałam prawie cały dzień...choroba ze mnie wychodzi bo cała mokra wstałam, aż się zastanawiałam czy może się nie posikałam ale plamy nie ma więc jest ok 🙂

widzę że pisałyście o rozstępach...ja na razie mam kilka ale bardzo starych i nawet ich nie widać,tak mój Pan twierdzi ale ja je widzę 🙂 mam nadzieje że więcej nie wyjdzie 🙂

kawki nigdy nie lubiłam więc nie pije, jakoś ta gorycz mi nie przechodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha – zazdroszczę Ci tych kopniaczków, a mój mąż Twojemu jeszcze bardziej! 😠 Czułam dzisiaj pukanie kilka razy, ale kopniaki to to nie były jeszcze. Mój mąż już nie może się doczekać, ciągle pyta czy już może poczuć...
Bogusia23 – Tobie też gratuluję kopniaczków :laugh:

Emi1986, asienka1 – uważajcie na siebie i maluszka! co to za sprzątanie na maxa? 😠 następnym razem na raty kochane!

Anka73 – może powinnaś pójść do swojego lekarza skoro tak ciągle plamisz. Wielka szansa, że będzie dobrze, ale trzeba to sprawdzić, bo każde plamienie może być zwiastunem złych wieści.
No i gratulacje z okazji małego siusiaka! :laugh:

Ania78 – ja piję czasem słabą kawkę, tak co 2-3 dni. Nie można jej pić w nadmiarze i nie sądzę żeby niewielkie ilości (1 mała dziennie) szkodziły. A kawa cały czas smakuje mi tak samo dobrze!

Ilonab – tekścik bardzo miły do poczytania 🙂
Kilka razy bolał mnie brzuch jak na okres, co w pewnym sensie przypomina ból jak na rozwolnienie. Nic złego się potem nie wydarzyło, myślę że po prostu rośniemy i już. Skoro tak mocno rozrastają się wszystkie mięśnie a narządy uciekają przed rosnącą macicą, to nic dziwnego że czasem poboli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...