Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zazdroszczę teściów,moja teściowa gratulowała aby swojemu synowi a mojemu mężowi i to bardzo a ja przyjechałam za 10 minut i nawet ręki mi nie podała ,potraktowała mnie jak powietrze. 🤢 tylko po 13 latach bycia razem już mnie to tak bardzo nie boli-chyba nie 😠 ale jest mi przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja ostatnio stanęłam w obronie mojego maleństwa...

Poszło coś o Jacka kuzynkę (ta co o niej kiedyś pisałam że nic sama nie zrobi a ma 13 lat) i Emila (teściowa) zaczęła coś na moje maleństwo a ja jej na to że to moje dziecko i ma się od niego odczepić. Oczy mało jej na stół nie wypadły.

Mykam do kosmetyczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
staram się nie przejmować ale jak byłam pierwszy raz w ciąży to odradzała mu ślub bo "może jeszcze jakieś chore się urodzi i na co ci"tak mówiła a teraz jak po 12 latach trafiło się,bo 8 lat temu poroniłam i nikt nam szansy nie dawał na dziecko to zamiast się cieszyć i pokazać mi tę radość to traktują mnie jak intruza ,bolą takie sprawy a czy tak trudno spytać po prostu" jak się masz"co z człowiek z tej baby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emii super lozeczko ja takze kupuje takie klasyczne tyle ze bez szuflady i bez baladachimu.
co do tesciowych to moja jest w porzadku, ale wiadomo to tesciowa i taka jest prawda, nasz dzidzius to bedzie ich 3 wnuczek/wnuczka wiec entuzjazmem zadnym sredniej nie zawyzaja, jak dzwoni do meza to sie pyta co u mnie, a jak mnie widzi to mowi eeeee jeszcze nic nie widac, z reszta moja tesciowa ma bzika na punkcie otylosci sama jest tak filigranowa ze hej, wiec lepiej ze nic nie widac bo generalnie dla niej kazdy jest otyly. moglo w zyciu trafic sie gorzej wiec nie narzekam bo zawsze mzoemy na tesciow liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie też nie rozumiem jak można nie zapytać się zwyczajnie o samopoczucie. Z tym że moja teściowa to tylko przejmuje się problemami swojej rodzinki i swoich coreczek. Może i dobrze bo ja od niej niczego nie oczekuję na szczęście mam moją mamę. Tylko najbardziej męczy to męża który widzi jak wszyscy u mnie w domu sa zainteresowani maleństwem a u niego echo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Grubasy 😉

położna pomacała, zmierzyła ciśnienie i powiedziała, że wygląda, że wszystko ok.

kreski na brzuchu nie mam. tzn może i mam, ale jej nie widać 🙂

fajne wózki i łóżeczko. my generalnie nie mamy wyjścia i musimy liczyć na pomoc przyszłych dziadków i pradziadków, jeśli chodzi o wyprawkę. trudno sie mówi. trzeba zęby zacisnąć i honor schować do kieszeni 😞

nie dajcie się teściowym, Dziewczynki.

pogoda i humor do dupy. znowu. wydaje się, że w nieskończoność...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widze że ulubiony temat, TEśiowe 🙂
ja raczej z nia nie mam problemów, raczej z nim- Teściem
ostatnio popłakałam sie przez niego, bo słowem się nie odezwie co u nas, albo jak się czuje, ale jak wzięłam do ręki kawałek ciasta to od razu sie odezwał ile przytyłam. Jak mu powiedziąłam to powiedział że napewno wiecej bo jestem taka gruba. Chujek jeden. Od tego momentu mam z nim kose, ale jak mnie nie przeprosi to ja z nim nie gadam. dla mnie jest ciemnym czlowiekiem z posepną gębą, Wiem że michałowi jest pzrykro jak podchodza do tematu i staram sie przy nim ich nie krytykować, ale czasem ich ciemnota mnie rozpierd...la

A wogóle jak poszlismy im powiedzieć że będa dziadkami to zero gratulowania, zero usmiechu, jakby to byla jakas wpada, a my mielibysmy po 16 lat. Do tego tesciowa jak powiedziała w zartach, że dziadek musi wozek kupic, bo skoro kupil juz jednemu wnuczkowi to teraz trzeba drugiemu kupic, a on na to ze mna nikt nic nie ustalam ja zadnego wozka nie kupuje.

Zamawiam pizze, ktoś chętny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jeżeli chodzi o pościel to ja się zakochałam w tej i muszę ją kupić chocby nie wiem co. Później będę kupować tylko poszewki i prześcieradła.
http://www.allegro.pl/item766139570_13ele_posciel_hafty_z_szyfonem_90x120_milpol.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, przebrnęłam przez 25 stron z obawą, ze nie zdążę się wyszykować do lekarza bo mam dzisiaj wizytę. Zaraz spadam pod prysznic.
Widzę, ze większości z Was narobiłam ochoty na tą konserwę - najlepsze mam Krakus, nie tanie ale pyszne i pewnie nie pozwalają sobie na 25-letnie mięso ze szwecji 😉 - goloneczka jest w dechę 🙂
Bartek mój postanowił zrobić nam na złość i zapodał temat melon w szynce parmeńskiej - swoją drogą uwielbiam.
już mu powiedziałam, ze sobie zrobił na złość bo ja chcę teraz melona z szynką parmeńską 🙂
Pisałyście coś o dreszczach w nocy. Mnie się to zdażyło już ze 3 razy, nagle się przebudziłam i opanowało mnie takie zimno, ze aż mnie telepało i musiałam skorzystać z Bartka-kaloryfera.
Tak samo szybko ustąpiło jak naszło. Nie wiem co to było.
Ilonkob, tak, tak, wysłałam Ci zajadka bo ja już go nie mam 🙂
Co do kulki w dole brzucha, to kulki nie mam ale pośrodku na dole brzuch mam nieco twardszy i podejrzewam, ze to trzon macicy, tk jak Basik pisała - nie niepokoi mnie to.
Kreski wciąż nie mam nawet bladej, pępek wciąż wklęsły.
Dobra, kończę bo czas mnie goni. Trzymajcie kciuki za moje bejbe dzisiaj 🙂
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka, trzymamy kciuki

bogusia, piękna pościel 🙂

APEL: Przestańcie tyle pisać bo mam ponad 90 stron do nadrobienia:/

Odebrałam swoje wyniki, wszystko w normie ale nie mam przeciwcial na toksoplazmoze, teraz musze unikac kotkow 😞
Czekam z niecierpiwoscia na czwartek - zobacze moje malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka, trzymamy kciuki

bogusia, piękna pościel 🙂

APEL: Przestańcie tyle pisać bo mam ponad 90 stron do nadrobienia:/

Odebrałam swoje wyniki, wszystko w normie ale nie mam przeciwcial na toksoplazmoze, teraz musze unikac kotkow 😞
Czekam z niecierpiwoscia na czwartek - zobacze moje malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...