Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MADZIAA ja juz kiedys pisalam,ze po pierwszej ciazy przytylam ponad 20 kg,ale szybko zrzucalam po ciazy 🙂 karmilam piersia,trzymalam diete bo przy piersi trzeba uwazac co sie je i kilogramy same lecialy w dol!!!!
Nie ma co teraz o tym myslec,zobaczycie caly swiat przestanie dla Was istniec jak pojawi sie maly ukochany czlowieczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj maz jak tylko sie dowie ze chlopak to zapewne nie odmowi sobie zakupu adidaskow ktore juz upatrzyl dla synka, jesli bedzie coreczka to nie wiem co zakupi bo nie myslal nad tym w ogole, jednakze z zakupami wstrzymamy sie do lutego, teraz i tak by tylko lezaly w szafeczce, a jeszcze poleczki dla dzidziusia nie przygotowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki!!!piszecie o zakupach ja też nie mogę się powstrzymać...Fajnie,że niektóre z Was już znają płeć swego maleństwa,ja jeszcze nie,ale mam nadzieje ,że na trójwymiarowym mi powiedzą nie mogę się doczekać,mąż także.Co do kilogramów to przytyłam jakieś 2,5 kg a przed ciążą ważyłam 68kg,ku memu zdziwieniu nie mam wilczego apetytu,jem tak jak jadłam przed ciążą.Pozdrawiam serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik mam tak samo jak Ty.Po tamtej ciąży wszystko wyrzuciłam co mi się z nią kojarzyło bo zaraz płakałam.Więc narazie nic nie kupuję.A suknie też z Mężem wybierałam i jakoś jeszcze razem żyjemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wierze ze bedzie dobrze,a to czy cos kupie czy nie nie bedzie mialo wplywu na to co sie z moja istotka dzieje, jezeli cos by sie dzialo, zawsze mozna komus oddac i sprzedac, jednak wierze ze urodze zdrowa i piekna core, na która bedzie wszystko czekac, boje sie ze wszystkim czekac do konca, bo sa rozne sytuacje, moge do szpitala pojsc i lezec do porodu a wtedy co?,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przesądów to teściowa tez mi nagadała, że na brzydkie albo chore dzieci nie mogę patrzeć bo moje tez takie się urodzą, że włosów nie mogę obcinać bo się dziecku rozum skraca itp, itd, a że to moja pierwsza ciąża to bałam się troszku, choć nie wierze w takie rzeczy. Teraz nawet nie myślę o czymś takim.o ma być to będzie. Grunt to niczego sobie nie wmawiać to i ciąża będzie przebiegała lepiej i dzidzia będzie zrelaksowana bo nie będziemy sie niepotrzebnie stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM jeśli chodzi o przesądy to wmawianie ich komuś nie jest dobre. Jak wychodziłam wcześniej z domu to bałam się na ludzi spojrzeć, a jak sie już spojrzałam to zaraz myśli typu " wcale sie nie spojrzałam, tylko zerknęłam, a jak moje dziecko takie będzie, nie może takie być, itd" i potem wieczorem jakies koszmary, zadreczanie się, że z domu mogłam nie wychodzić. A poza tym te przesądy nie mają żadnego potwierdzenia w nauce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Brzuchatki postanowienie na jutro. Robię sobie domowe SPA. Trzeba się trochę odświerzyć i zadbać o siebie bo się zapuściłam. Aż wstyd się przyznać. Wyciągam wszystkie swoje specyfiki i do dzieła hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...