Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny chciałam sie pochwalić ze jakies pół godziny zostane ciocią 🙂 moja szwagierjka wkońcu urodzi za pomocą cesarskiego cięcia 🙂 co jest lepsze podejrzewam gdyz maleńki waży wg usg 4300 🙂 chłop jak dąb 🙂 yyyuuuppiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi 2 wystrczy 🙂
czasem uważam się za beznadziejną matke 😞
ale to prawda macierzyństwo jest piękne ale i brdzo trudne,wiele nowych rzeczy przed nami,wiele nowych rzeczy się o sobie dowiadujemy i tak naprawde nasze życie podporzadkowane jest dziecku,co by się nie działo,cobyśmy nie robili,nie chcieli robić,zawsze pierwsze co to myśli się o dzieku 🙂

uciekam po mojego facecika do przedszkola pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już wróciłam z urzędu i dupa - standard.
no coż, nie łudziłam się nawet, ze mogłoby się udać ale przynajmniej wiem, ze ruszyłam dupę i zrobiłam co sie dało więc nie będę miała wyrzutów sumienia 😉
mam puste mieszkanie (17 m2) po zmarłym sąsiedzie obok i chciałam je zaadoptować i powiększyć moją 17sto metrową klitę ale nie ma w ogóle szans - pewnie wolą dać jakiemuś pijakowi, który je zaraz zadłuży niż samotnej matce z dzieckiem :P .
ech, to nie jest kraj dla biednych ludzi 😞 😞
nic, trzeba szukać jakiegoś i zwyczajnie wziąc kredyt i kupić, a to moje wynająć i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha kolorki w pokoju super, łaźnia też. Ja o remoncie niestety mogę tylko pomarzyć, wynajmujemy mieszkanie, a komuś nie będę dobrze robić :P Kupie parę detali, typu firanki, zasłonki i będzie gitara. Kolor pokoju jest neutralny, jasno niebieski, więc looz 🙂
Jeśli chodzi o dolegliwości ciążowe, to u mnie standardowo puchną palce, że aż ciężko zginać, nogi trochę też, po spaniu mam zdrętwiałe i bolące ręce, podbrzusze twarde i dziwnie ciągnie i pobolewa, na to dostałam nakaz leżenie i nie forsowania się, luteinę dopochwowo i diprophyllinum. Jak nie przejdzie za 10 dni to kolejny mocniejszy lek (nazwę mam na recepcie, ale nie chce mi się tyłka po nią ruszyć :P). A jak to nie pomoże, to szpital, więc oczywiście zakładamy że pomoże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...