Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cieszę się że się podobają no i że ja się podobam :P :laugh:
ja mam siostrę o 7 lat starszą, jak byłam nastolatką to kosa z nią była piękna, bo jej ciuchy podbierałam 🙂 a teraz zyć bez siebie nie możemy, razem wakacje, imprezy i wogóle, o 18.00 idę pilnować jej księżniczek bo idą na imprezę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż specjalnie przystawia buzię do kopniaków 🤔 albo ucho - jeszcze się nie rozczarował, hehe. a jak ręką trzyma to młoda tak chętnie nie kopie 😉

emi własnie tak myślałam, tym bardziej, że bobik zawsze znajdzie miejsce, żeby tego kopa sprzedać i to czasem dosyć boleśnie 😉

klapoucha fajny link, przeczytałam całe i sama jestem ciekawa, co my będziemy robić 🙂 ja zajrzę na brzuszek hahahaha

Ilonka jak fajnie, że wszystko dobrze! widzę, że Twa mała pannica podobnie do mojej chętniej tyłek na pokaz wystawia niż buźkę 😉

nażarłam się krówek po obiedzie ☺️ i mała rozpoczęła słodkie harce 🙂

sztunia bombowe wdzianka 😁 szczególnie lampart wymiata 🙂 piękna z Ciebie mamusia 🙂
to ja taki bebzun mam już teraz ☺️ strach pomyśleć, co będzie za miesiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KLAPOUCHA tylko pozazdroscic brata 🙂
ja tez mam brata,ale tak jakbym go nie miala.
jeszcze mam dwie siostry,fajne dziewczyny w przeciwienstwie do brata.

SZTUNIA ciuszki swietne,ten lampart jest slodki 🙂
No i brzuszkek,ze hej.Podgladnelam pokoj,super i kominek masz...suuuuuperrrr 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam w szkole i normalnie myslalam ze wyjde z siebie 😠
kazały przyjsc po 16 po karty egzaminacyjne, wiec poszłam drugi raz nastalam sie w kolejce w dziekanacie, bo wszyscy slepi ze ja z brzuchem a pani do mnie milym i spokojnym glosem ze jednak karty beda czekac na nas w szczecinie wiec tam sie musze zglosic 😠 😠 😠 😠 😠 😠
osiwieje z nerwow przez ta szkole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, Sztunia ubranka super 🙂
Sztunia gdzie kupiłaś tą sukieneczkę śliczną z bucikami? Pięknie wyglądasz z Brzusiem 🙂

Ale sobie pospałam...ośliniłam spodnie mojego Męża tak mi było dobrze w śnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawiązanie do dni poprzednich, bo znowu mnie nie było 😞
Moniadad – ciarki przechodzą po plecach na myśl o pijanych kierowcach. Ja staram się nie jeździć zbyt często samochodem (choć podnieta duża bo prawko od niedawna) właśnie z tego względu między innymi.
A w sprawie komody - zdolna z Ciebie bestia 🤪

Amii i Agata – dobrze, że już jesteście z nami. Trzymajcie się już teraz bez stresów!
Wszystkim kolejnym kolkom – stanowcze NIE!

Iskierka – kciuki za maluszka znajomej bardzo mocno zaciśnięte! No i za Twojego, nie stresuj się kobietko!

Ja już też przytyłam prawie 10 kilo i nawet troszkę się martwię, bo miałam nadzieję na książkowe 11-13 przy mojej wadze wyjściowej, a tu lipa... Ale trudno, będę się potem odchudzać ☺️

Faktycznie przyspieszamy, coraz więcej marcówek się zapowiada... Ja także z 9 kwietnia przeskoczyłam na ostatnim USG na 28 marca...

No i trochę bardziej "współczesne" tematy 🙂

Anka73- Ząbki są całkiem przyjemne...Zwłaszcza w temacie spacerowym. Dojazd, no cóż, samochodem wiadomo, ale ja jeżdżę pociągiem i nie jest źle 😆

Agatta i Sztunia – śliczne z Was mamuśki

Emi – Masakra z tymi kartami, żarty sobie jakieś robią! 😠 Trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin!

Ilona – gratulacje dobrych wyników krwi, to rzadkie na naszym forum niestety

Ania i Sztunia – piękne ciuszki, sama słodycz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha super wykladzinka
sztunia ubranka pierwsza liga no i Ty piekna mama jestes
co do rodzenstwa tez sie pochwale:P mam braciszka przyrodniego starszego o 8 latek 🙂
mam juz wyniki cukierka: 72 przed i 77 po
jak zima u Was? bo u mnie pada pada pada snieg
dziewczyny czy Wasze dzidziusie to zmieniaja polozenie w brzuszku bo moj niunius to tylko wyleguje sie po mojej prawej stonie, czasem sie smieje ze jeszcze chwilka i przejdzie mi n plecy tak sie pcha na prawy boczek, aha i dzis zauwazylam w tym miejscu pierwszy rozstep 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Maluch do tej pory żył sobie główką do góry i chyba ostatnio stwierdził, że już czas zmieniać pozycję (ale mam nadzieję że nie spieszy mu się do nas jeszcze... 🥴 ) Od kilku dni nie kopie już nisko tylko z boku brzucha, a dzisiaj jakby jeszcze wyżej.

Rozstępów na brzuchu jeszcze nie widać, ale już od około 20 tygodnia, albo jeszcze wcześniej, mam rozstępy na piersiach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój bąbel to chyba codziennie pozycję zmienia i to po kilka razy bo już tak się panoszy darmozjad, że radziej go nie czuję niż czuję i nawet w nocy daje czadu.
po kim on to ma?! nawet jego tatuś ma łagodniejszą odmianę ADHD :laugh: :laugh:
mam nadzieję, ze po narodzinach się trochę wyciszy bo jak nie to chyba będę jechać na amfie żeby podołać 😉 😉
rozstępów nie miałam i nie mam narazie, ale to chyba dlatego, ze zawsze miałam zapasik skóry jak rasa szarpej :laugh: :laugh:
moze jeszcze mieć będę, oby nie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...