Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie
Dzisiaj melduję się pierwsza. Nareszcie nadszedł piątek. Jajko znoszę bo dzisiaj kończe przeprowadzkę do pokoiku odremontowanego 😁
Tylko tak jakos mimo najszczerszych chęci i tak mi się wszystko w nim nie mieści hehe A jak dolicze jeszcze dzidziolskie rzeczy to masakra. Bez komody się nie obejdzie 😉
Emi współczuję wyjazdu męża u mnie będzie podobnie tyle tylko że będzie zjeżdżać na raz na kilka tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oho ja tez PRAWIE pierwsza 😎

... noc mialam fatalna, jakies pierdoly mi sie snily ...
wiec z calych sil do Tatusia sie dzis przytulalysmy 😉
... ostatnio zauwazylam, ze z mojej Kruszynki jakis SZATAN :evil: sie zrobil ... bo kopie dwa razy wiecej niz wczesniej ... wlasciwie caly dzien cos tam kombinuje,
Kombinatorka - wiercidupka po Matce 😎 😉

ku mojemy zaskoczeniu rano Maz zaproponowal, ze moze bysmy pojechali jakies rzeczy dla malej poogladac - no w szoku jestem normalnie ciezkim ... On chce ciuszki ogladac ? heh

... takze lece jakies sniadanko wciagnac i na miasto 🙃

w sumie tak patrze, ze powinnam juz wlosy umyc bo wygladam jak pol dupy zza krzaka, no ale coz ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zimno... brr
Bogusia - fajnie że już konies remontu i można wszystko ładnie układać; to dopiero będzie fun 🙃
Agatta - a mój mąż naciska żebyśmy w weekend koniecznie pojechali do sklepów oglądac wózki, bo to juz najwyższy czas 🤨 Biedny nie może się już doczekać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacerek poranny zaliczony 🙂 Billy zapoznał sobie nową laskę...ma gust chłopina po swojej Pani 🙂 będziemy ich dopuszczać 🙂

Śniadanko zjedzone...parówy 🙂

Byłam wczoraj w tesco mają fajne ubranka dziecięce nawet Jackowi się podobały a on jest raczej wybredny 🙂

Bogusia ja tez się cieszyłam jak mieliśmy już zrobiony pokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mameczki!
noc srednio fajna, grzejnik znow napitalal, a jeszcze o 00/30 sie przebudzilam na siku i przypomnialo mi sie ze pranie przed snem wlaczalam wiec se przy okazji rozwiesilam 🤢
ogladalam na DDTVN historie rodzicow 4 raczkow jakie slodziusie malusie az sie wzruszylam ☺️
czy ktoras mam jest z Lodzi?potzrebuje namiary na fajne sklepy z duzym wyborem wozkow bo chcialabym potestowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kule śniegule 🙂
ja już od ósmej na nogach bo kurier zadzwonił do drzwi i obdarzył mnie pudłem z zamówionymi bajerkami do bobaska.
pobawiłam się laktatorkiem, buteleczkami i innymi pierdółkami 😉
cudeńka takie małe 😆 😆 zaraz znów sie pobawię.
swoją drogą laktatorek nieźle zasysa :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki,

U was też tak zimno bo u nas okrutnie.

Ania my jak kupowaliśmy mieszkanie to zarówno my jak i sprzedający pokrywaliśmy prowizję. Także nie wiem co wasza agentka kombinuje. Na szczęście nasza agencja okazała się super profesjonalna.

Emilka wierzę że dowódca okaże ludzkie serce i poradzi coś w związku z tym szkoleniem. Tylko nie martw się na zapas bo na pewno będzie dobrze.

My w poniedziałek odbieramy wyniki glukozy i idziemy na wizytę i mam strach bo podejrzewam że wyniki cukru beda podwyższone niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie że się Tatusiowie zaczęli interesować. Ja to jestem ze wszystkim sama w sumie. Zresztą jak tylko wspominam o zakupach to ciągle była gadka że przecież jeszcze dużo czasu. A teraz to jest wymówka że trzeba oszczędzać. Żebym to ja chociaż te pieniądze przeznaczyć miała zamiar na zbytki, a tu przecież wszystko jest niezbędne dla mnie do porodu dla dzieciaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek kuleczki 🙂

zazdroszczę Wam tych partnerów, którzy z Wami chcą ciuszki kupować..mój chłop cały czas twierdzi, że jeszcze za wcześnie i że się nakręcam 😠 Na szczęście jest jeszcze allegro, więc parę ciuszków już kupiłam. Teraz 30.01 biorę mamę pod pachę, bo akurat mam 5h między egzaminami, i lecimy do Smyka pooglądać i wydać trochę kasy.

Rzućcie urok na mego chłopa, żeby się otrząsnął i zaczął wić gniazdko. Tak naprawdę to wszystko muszę mieć do 23.marca, bo jak potem mamy ten wyjazd to miesiąc z życia wyjęty..a jak urodzę w Cichocinku, bo wyprawkę muszę mieć przy sobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w założeniu i na umówie podpisanj z agencją jest zapis o prowizji, którą mozna jeszcze negocjować. z tego co wiem (mam koleżanke agentkę) prowizję płaci się standardowo po połowie, ale podczas negocjacji mozna wszystko i jeśli ta moja agentka namówiła faceta zeby zapłacił i za nas prowizję a my wtedy nie będziemy już negocjowali ceny mieszkania to ok bo mi to pasuje, tylko dziwnym trafem ja mam dziś podpisać umowę, gadałam wczoraj kilka razy z tą agentką i nic o tym nie wiem.
nadal wiem, ze prowizję płacę i wiem od agentki, ze gfacet za ch... z ceny nie zejdzie. dodatkowo problemem dla agentki było podać mi namiar do tego faceta zebym mogła pogadać chociaz z nim bez jej obecności.
wymusiłam na niej numer i dowiedziałam sie o tej prowizji.
przecież ludzie po skojarzeniu mają prawo spotkać się zanim dojdzie do transakcji nawet i sto razy, a tea baba ewidentnie ciśnie na podpisanie umowy bez umożliwienai spotkania ze sprzedającym poza nią. trochę teraz załuję, ze tak sie pospieszyliśmy (bo nam sie podoba to mieszkanie), ale jeszcze nic nie podpisaliśmy i dziś mam zamiar wyjaśnić tą sprawę najpierw z facetem bo umówiliśmy się jeszcze z nim przed podpisaniem,a potem też w biurze agencji. jeśli będą 2 wersje albo ona bedzie coś kręcić to odmawiamy podpisania umowy - tak załozylismy. trudno, najwyzej kupimy inne mieszkanie.
nie od dziś wiadomo, ze pośpiech jest złym doradcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania strzelajcie focha jak cos bedzie nie tak ...
a tele do chlopaka masz wiec zawsze mozna poza agencja kombinowac sie dogadywac ... mysle, ze chlopakowi tez bylaby taka akcja na reke ... chyba, ze rzeczywiscie totalna pipa z niego 🤢

dobra, lece ... bo Maz mi tu juz cisnienie generuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, poza agencją sie nie da bo zobligowani jesteśmy już umową z tą agencją na ten konkretnie lokal.
Ale w przyszłości trzeba rożważniej podchodzić do tematu i nie śpieszyc się do podpisywania umowy z agencją. trzeba tylko poczytać troche o swoich prawach - konsumenta.
jestem taka mądra dopiero teraz ale w sumie to dobrze, ze już teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sadelka niwiem co u was za slaby net mam przez playstacyon zle mi sie padem pisze buuuu tesknie za wami, bardzo lapek padl naprawiaja niewiem kiedpowroce jakby co js estem w stalym kontakcie z anka73 bez neta tragedia buuu dogbrze ze mam gg w telefonie hahaha emilka kopie mnie po zebrach,lobziara jedna,dalej kaszlemy i kichamy .usciskajcie kwietniaczki ode mni i calusy dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...