Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania z cebulką i do tego robione przez moją ciocie 🙂 bo ja mam pół rodziny w zawodzie kucharz :P

Ania ja im mówiłam na samym początku jak tylko mi powiedzieli do jakiego lekarza chodzą by go zmienili bo poszłam do niego w tamtej ciąży i wszystko sobie olewał aż go zmieniłam. Na bank w szpitalu ją oglądał inny lekarz ale czy to się dowiesz wszystkiego pisząc na naszej klasie? najlepiej to w cztery oczy porozmawiać ale nie będę jej męczyć bo na bank teraz wszystko przeżywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już wcinam zupke 😆
nigdy tyle zup nie jadłam, a teraz: pomidorówka, krupniczek, grzybowa, neapolitańska.
ale tak mi sie dobrze na zoładku robi jak zjem zupy oczywiscie pod warunkiem, ze ogranicze sie do jednej dolewki :laugh:
a to juz trudna sprawa, zwłaszcza przy neapolitańskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, wiecie moze jak to jest po narodzeniu dzidzula z tymi wszystkimi szczepieniami i lekarzami, których dzidziuś powinien uswiadczyć obowiązkowo.
czy to nam powiedzą lekarze i położne czy o wszystkim musimy mieć wielkie pojęcie.
jakieś tam obowiązkowe i dodatkowe (pneumokoki, inne cuda wianki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już o tym przypominają oni. Jak przyjdzie pielęgniarka do domu po urodzeniu dzidziolka to pewnie da jakąś rozpiske czy coś. Muszę się rozejrzeć jak z pediatrami w mojej okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie, też mnie wyproszą z zajęc w szkole rodz, jak ich zacznę zatruwac pytaniami 😆
dotis5, dzięki za stronkę. postudiuję.

zastanawiam się co będzie, jak nie wyprowadzimy się jeszcze z tej mojej klitki do porodu i ta pielęgniarka srodowiskowa tu przyjdzie i zobaczy ten mega metraż i psa na łozu to ja z lekka przytka 😲 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie Kuleczki 🙂
Moje poranne wejście spowodowane było bezsennością chwilową, bo mnie koty obudziły, jeden drapał w kuwecie po kurcze gówna zakopać nie umiał, a drugi walczył z pudelkiem po wczorajszej dostawie gadżetów dla córci (wspaniałomyślnie zostawiłam im pudło do zabawy). Spoko teraz wstałam o 13 i plotuchy musiałam 20 stron gonić!
Klapi czuję się wyalienowana, skoro swojak to osoba z 5 miesięcznym stażem brzuszkowym- ja mam tylko dwa :P 😉
Kwas foliowy odstawiłam po pierwszym trymestrze, ale łykam elevit i on takowy posiada. Moja dżin nic nie wspominała o szkodliwości kwacha, moje skromne zdanie jest takie, że jest zdecydowanie więcej czynników, które powodują astmę u dzieci i kwach ma akurat tutaj najmniejsze znaczenie. Naszym zadaniem jest donosić ciążę i urodzić zdrową pociechę, jeśli kwach ma w tym pomóc to jak najbardziej trzeba go łykać 😁
Co do fenoterolu, miałam go brać gdyby luteina i diprophyllinum się nie sprawdziły. Dżin mi mówiła o skutkach ubocznych, czyli delirce i nie wiem czy dobrze rozczytałam z rozpiski, którą mi dała, ale żeby złagodzić wstrząsy trzeba brać ISOPHLU (mówię mogłam źle rozczytać, więc spytajcie swoich grzebalców), pół tabsy pół godziny przed fenoterolem i pół tabsy 20-30 min po fenoterolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania pirożki już były 🙂 ale dziwnie szybko się zmyły 🙂 a były o smaku ruskim 🙂 ze śmietaną i cebulką bo nie mogłam się zdecydować z czym chce bardziej 🙂

Jeśli chodzi o szczepienia to o wszytskim mówią lekarze i zapisują w książeczce co i kiedy. A szczepienie na pneumokoki kosztuje jakieś 1000zł więc już możecie sobie zaplanować na co wydać becikowe i inne pieniążki z ubezpieczalni 🙂

Zdjęłam sweterek i tak patrze na moje ręce a one wyglądają niczym muchomor sromotnikowy kropka na kropce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...