Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
http://www.petitbaby.pl/Modne_i_wygodne_ubranka/HEELARIOUS_STELLA_her_first_high_heels-762.html

kupujemy księzniczkom?

no dupki kompletne, ale zamiast wiesz zebrać się w sobie i udowodnić nam że mogą nie pić, to oni poprostu się nie spotykają i podkreslają cały czas że to my im zabraniamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia wiem jak sei czujesz,mam taaak samo tyle ze co sobote, najpierw tez byl bilard, potem bilard i piwko a teraz to flaszka knajpa a czasem bilard...i tez robie za szofera. wywalczyłam tylko ze o 24 mamy byc razem w domku... jednak mój wie ze tojest tylko do czasu...urodzin Julki.

Sztunia i tez nie raz sie o to kłócimy...czasem mam dość ale wierze ze mój chłop prosty i uczuciowy i ze instynkt ma wiekszy niz chec kumpelskich wyskoków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie ... ja bym Chlopa w takiej sytuacji nie wozila ...
chce "zaimprezowac" wbrew mojej woli to niech wraca z kapcia do domu ... moze jakas wredna jestem, ale trudno ...

dla mnie najgorsze jest wkladanie butow ...
jeszcze jak siedze to ok, ale jak stoje - porazka ...
nastekam sie wtedy za wszystkie czasy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robie to tylko dlatego ze po urodzeniu małej jego imprezowanie sie kończy i bierze sie za tatusiowanie...na 100 % tak będzie, bo jest słowny,a po porodzie jak ja bede miała ochote to odciągnę pokarm i idę świętować 🙂 i niech mi tylko powie nie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tgo bym sie zwyczajnego piwka z soczkiem napiła 🙂 no może ze dwa 🙂 ale chyba poprzestane na jednym...choć nie wiem czy jedno wytrzymam 🤪 😁 po tak długim okresie abstynencji to jedno piwko może zwalic z nóg :P 🙂

dobranoc brzusie ja juz kładę sie spać bo jutro trza z samego rana krew i sii zawieźć do przychodni ostatni już raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...