Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam Was z przepieknie slonecznego porannego tomaszowa 😆

ramka chyba kazda z nas juz marzy o sobie jako o kobiecie kokietce, kobiecej kobiecie, o fajnych ciuchach i zachwytem samym nad soba bo teraz to juz roznie bywa 🤢 ja nie moge doczekac sie maja czerwca jak juz bede duzo samodzielna bede sobie wychodzic z dzidziusiem na spacerki spotykac znjomych ucinac krotkie pogawedki lapac wiosenno letnie powietrze i podziwiac moje malenstwo w promieniach sloneczka 🙂

ostatnio wlasnie rozmyslalam jak to bedzie po narodzinach naszych dzieciaczkow, czy nadal bedziemy tu pisac, wydaje mi sie ze wiekszosc z nas po porodowej przerwie zaraz tu zajrzy 🙂

lece ogarnac mieszkanko, potem siebie, a na 14 do lekarza 🤪
czy w tym sloncu w waszych mieszkankach kurz urzadza sobie fruwanie w przestrzeni? jak mnie to wkurza te pylki, ten kurz a codzennie sprzatam to jakis obled 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM KLUSECZKI 🙂 🙂
faktycznie czas szybko leci....
ja jestem od soboty na antybiotyku-musialam jechac do szpitala bo mialam taki atak bolu nerki...dali mi antybiotyk-jest lepiej 🙂 🙂
weekend szybciutko zlecial dzis kolejny tydzien ach....wszystko szybko leci...
bardzo ciekawy tamten watek na BOCIAN,ale mysle,ze chcac niechcac dziecko wszystko zmienia...nie bedzie juz nigdy tak jak przed nim-nie mowie,ze jest gorzej-robi sie poroostu inne rzeczy 🙂 z dziecmi 🙂
ale przeciez ma sie dziadkow 😁 trzeba czasem dzieci podrzucic i poszalec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wielorybki 🙂

alez Mala mnie dzisiaj skopala w nocy ...
pierwszy raz tak mocno, ze sie budzilam 🤔
... chyba z radoscia powitala marzec 😉

Ramka mam podobnie ...
z jednej strony czasami bardzo chce juz Dzidzie,
z drugiej strony chce ja zatrzymac w brzuchu,
a z trzeciej strony - chce juz moje stare ciuchy 🤪
... fajnie, ze rodzimy na wiosne/lato ...
bedzie mozna szybciej z Maluszkami smigac 🙂

Ania78 swietna stronka, tez sie oczywiscie wzruszylam ☺️

monia a to my Tobie zawdzieczamy forum "kwietnioweczki" 🤪
ja sie nawet zastanawialam kto rozpoczal ...
i zawsze zapominalam sprawdzic ...

asienka ja tez ostatnio sprzatam codziennie 😠
w sloncu bardziej kurz widac i stale wydaje mi sie, ze mam balagan ... w ogole ile bym nie sprzatala to zawsze znajdzie sie cos nowego do ogarniecia ...
taka nigdy nie konczaca sie opowiesc 🤢
... a moze to wicie gniazda 🤪

☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata tak zgadza sie to zdecydowanie wicie gniazda, samice pelna para jestesmy 🙂
ja jak dzis sie przebudzilam to wpadlam w jakis szal:chcialam wlaczac pranie ubranek, poscieli, zaraz wszystkko prasowac, sprzatac, ukladac, przekladac moje ubrania zeby poukladac ubranka dziecka, prac firanki, umyc okna....ale na szczescie zjadlam sniadanie i te wspaniale mysli odeszly, maz mnie pocieszyl ze oknami to on sie zajmie, uffffff tylko posprzatalam mieszkanko, umylam podlogi, teraz lenie sie przed ddtvn a ubrankami zajme sie pod koniec tygodnia jak juz kupie wszystkie laszki naraz wszystko sie wrzuci i juz.
teraz jakies zakupki na allegro porobie, brakuje mi pizamki i girlande do kuchennego okna musze wyczaic jakas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że każdą z nas ogarnął szał sprzątania ja zacznę od środy jak się uszczelki pozbędę :laugh: i wtedy szybciej swojego skarbeczka zobaczę.Cóż Młody sie urodzi to będę musiała kolejną torbę pakować bo Werka jedzie do sanatorium. Jeszcze wczoraj złapałam doła bo moja mamuśka stwierdziła że nie będzie mi potrzebna jak się mały urodzi i ona wyjeżdża 5 kwietnia do pracy do Niemiec no tak robokop sobie poradzi 2 dzieci noworodek wielki psiur i duże dziecko bosko się zapowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołyska fajowa widziałam na żywca 🙂 ale niestety u mnie tylko łóżeczko i koniec wydatków bo chyba bym na głowie ją sobie postawiła 🙂

Moniadad Ty to jesteś taki perszing i wierzę że dasz sobie rade 😉 starsza córcia może pomoże jak nie będzie zbyt zajęta tym że jest dorosła 😉

A ja nie mam misji sprzątania tylko farbujemy dzisiaj główkę 🙂 ooo....i może zdjęcia nowe zrobie 🤪 wszyscy mają chcę mieć i ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie zwylky kosz wiklinowy z wysiciulka i stojakiem wychodzi ok 100e ta jest naprawde lepsza i wyjdzie mnie ze 20e drozej a potzrebuje cos na dol do saloniku bo mam lozeczko,ale bedzie u gory w sypialni u nas 🙂 🙂 🙂
potem sprzedam to cos sie zwroci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela kołyska naprawdę jest bardzo ładna i fajna i sama na nią uwagę zwróciłam ale nie znoszę jak jest dużo falbanek i materiału bo dla mnie to są kurzołapacze i trzeba prać co chwilę 😞 Jeśli jest Ci potrzebna to naprawdę możesz sobie zainwestować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski widze ze w miare wszystko ok
monia ty tak nie wyganiaj tego bienego arka juz na swiat zobacz jaka brzydla pogoda za oknem co chlopina bedzie robił w domu :P :P 😉
ania73 ty i pipka to super modelki
ellka super kołyska bardzo ładna
i MAM TERAZ WIELKI APEL DO AMII I BASIKA DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIE BO MY TU O WAS MARTWIMY SIE CZY WSZYTSKO OK Z WAMI I MALUSZKAMI PRZYNAJMNIEJ PIERDNIJCIE DLA ZNAK ZE ZYJECIE I ZE WSZYSTKO OK
iskierka trzymam kciuki za wizyte i czekamy na info
no i za pozostałe wizyty dzisiejsze i jutrzejsze tez bo nie pamietam czy sie jeszcze jakies zapowiadaja ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzisiaj mialam chyba takie pierwsze pozadne skurcze
bol ok 15 sekund w dole brzucha jak na pozadny okres cały brzuch twardy a przy tym tak dol pleców bolal i myslalam ze sie zsikam z bólu powtorzyło sie tak z 3 razy w ciagu 2 godzin w koncu wziełam nospe i zasnelam spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka pocieszylas mnie bo ja tez miewam takie "ataki" - rzucam sie i robilabym wszystko naraz 🤪

monia dzielna Kobitka - dasz rade !

ellka ... no swietna ta kolyska, ale nie mialabym szansy pomiescic w mieszkaniu 🤢

... jak teraz lozeczko przyszlo i wcisnelam je do sypialni to zeby jeszcze pomiescic komode musialam ja dosunac tak, ze teraz zaslania wzor na lozeczku ... a do tego zeby otworzyc szuflade musze za kazdym razem stoliczek nocny przesuwac -
jakis hardcore 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no nawet Wam pokaze 🤢 bo zrobilam na szybko fotke ...
nie wiem juz ...
moze jeszcze cos wymysle jak to wszystko pomiescic ...
ale narazie hardcore 🤪 [img size=496]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-f181d4c32b929d4c55a04d9f5e350de9.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z powodu łóżeczka-kołyski moja szafka nocna powędrował w drugi kąt pokoju i teraz nawet nie mam gdzie sobie szklanki z wodą postawić (o budzik się nie martwię bo zakładam że nie będzie mi w najbliższym czasie potrzebny...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...